Rüyada “Rüyada Sakız Görmek” Görmek

Rüyada Sakız Görmek

Rüyada sakız görmek, iş hayatında zor işlerde görev alacağına işarettir. Rüyada sakız gören kimse, zorlu işlerde çalışmasına karşın, azimli ve kararlı mücadeleci olmasına yorumlanır. Rüyada sakız görmek, zorlukların altından kalkacağına işaret eder. Rüyada sakız görmek, aynı zamanda kişilerin karşısına çıkacak olan tüm zorlu iş ve görevlerden zorda olsa altından kalkabileceğini ifade etmektedir.

Rüyada Sakız Görmek İslami Anlamı

Çalışmaktan gocunmayan ve her türlü kolay ya da zorlu işleri yapacak kişilerin varlığını ifade eden rüyada sakız görmek kişinin gördüğü rüya ile düşüncelerini doğrular nitelikte olduğu anlamını da taşımaktadır. İslam alimlerinden olan İmam Nablusi (r.a) ise yorumunda, kişinin Allah sayesinde doğru işler yapacağına ve doğru olacağına işaret etmiştir.

Rüyada Sakız Çiğnemek

Rüyada sakız çiğnemek, kişilerin etraflarındaki diğer insanların, arkalarından başka konuştuklarını işaret eder. Diğer bir deyişle rüyanın sahibine yakınlaşan ve ona iyi konuşan kişilerin, kişinin arkasından kötü konuştuğuna ve sürekli olarak dedikodu yaptıklarını ifade etmektedir. Laflarını tekrarlayarak, rüyayı gören kişinin ağzından laf alan ve bu insanların bu laflarla dedikodu yaptıklarını ifade etmektedir.

Rüyada Sakız Almak

Rüyada sakız almak, genel olarak kötüye işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin ileri’ki zamanlarda kötü haberler alacağı ve bu haber sonrasında çaresiz kalacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda alınan kötü haber ile birlikte uzun düşüncelere dalınacağı anlamı da yer almaktadır.

Rüyada Sakız Vermek

Rüyada sakız vermek, kişilerin geçmiş yıllarda yaşamış olduğu kötü günlerin, ileriki günlerde karşısına çıkacağına ya da bu kötü anıların yakın dost ya da aile fertleri tarafından kendilerine hatırlatılacağına ifade etmektedir. Bu durumlar sonucunda rüya sahibinin sürekli üzülmesi ve etrafındaki bazı insanların, o günlerden kalma önyargılarının da hala olduğuna dair anlam ifade edilmektedir.

Rüyada Sakız İstemek

Rüyada sakız istemek, rüya sahibinin yakın gelecekte işlerinin açılacağına ve aile ortamında da huzurlu yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sakız Yutmak

Rüyada sakız yutmak, kişinin daha önce emin olduğu bir konu hakkında geri dönüş yapacağını ve bu konuda kendisine ve diğer kişiler karşı haksızlık yapmış olduğunu anlayacağını ifade etmektedir. Bunun yanı sıra rüyanın sahibi olan kişinin, her türlü konu hakkında bilgisi olsun ya da olmasın net kararlar aldığı ve ahkâm kesen kişi olduğu da ifade edilmektedir.

Rüyada Sakız Yapışması

Rüyada sakız yapışması, kişilerin ilerleyen zamanlarda birileri ile laf dalaşına gireceğine ve küseceğine işaret etmektedir. Daha önce bu tür kişiler ile laf dalaşına girilmiş ancak, fazla uzatılmamış olsa da, rüyayı gördükten sonraki zamanlar için kişinin sabrının taşacağını ve o kişi ile bir daha görüşmemek için araya mesafe koyacağını da ifade etmektedir.

Rüyada Sakız Paketi Görmek

Rüyada sakız paketi görmek, kişinin söylemiş olduğu bazı sözlerden dolayı pişmanlık yaşayacağını ifade etmektedir. Eskiden yapılan hatalardan utanması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sakız Ağacı Görmek

Rüyada sakız ağacı görmek, kişinin uzun ömürlü olacağına ve sağlıklı yaşamak adına sürekli olarak farklı işlemler ile çaba göstereceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin torunlarının çocuklarını da görebileceğini ifade etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani