Rüyada “Rüyada Şahmeran Görmek” Görmek

Rüyada Şahmeran Görmek

Rüyada şahmeran görmek, iyi niyet taşıyan adımlar atılsa da istenilen sonucun alınamayacağına, tüm emeklerin boşa gideceğine, ümitlerin tükenme noktasına geleceğine yorumlanır. Rüyada şahmeran gören kimse, genelde kötüye yorumlanır. Rüyada şahmeran görmek, kötü niyet taşıyan bazı kişilere güvenileceğine, o kişiler ile ortaklıklar kurulacağına ve bu ortaklıklardan büyük pişmanlıklar duyulacağına, zarar edeceğine yorumlanır.

Rüyada Şahmeran Görmek İslami Anlamı

Kişinin kendi yaptıkları yüzünden kendisinin zarar göreceğini gösteren bir rüyadır. Cafer-i Sadık (r.a) bu konuda şöyle buyurmuştur: “Rüyanın sahibi yanlış atacağı adımlar sonucu mutsuz olacak, pişmanlık duyacaktır.”

Rüyada Şahmeran Takmak

Rüyada şahmeran takmak, gizliden gizliye bir iş peşinde koşmaya, bu işte başarılı olunacağına ancak istenilen güzelliğin bulunamayacağına yorumlanır. Kişi elde ettiği şeyin başarı olduğunu sanmakta ancak elde ettiği bu yalan başarı toplumda şöhretinin azalmasına neden olacaktır.

Rüyada Şahmeran Öldürmek

Rüyada şahmeran öldürmek, kişinin zor duruma düşerek başkalarından yardım istemek zorunda kalacağına ancak bu yardımın asla gelmeyeceğine yorumlanır. Ayrıca bu kişi zevkine düşkün ve nefsine yenik düşen biridir.

Rüyada Şahmeran Resmi Görmek

Rüyada şahmeran resmi görmek, kişinin şahmeran ile ilgili dinlediği hikâyelerden ve izlediği filmlerden çok etkilendiğini gösterir. Kişi bu olaya kendini çok kaptırmış ve bu da bilinçaltında yer edinmiştir. Rüyayı gören büyük bir istek ile şahmerana ulaşmak istemektedir.

Rüyada Şahmeran Bileklik Görmek

Rüyada şahmeran bileklik görmek, insanın büyük hatalar yapmakta olduğunu ancak ne kadar uğraş veriyor olsa da artık girdiği bu kuyudan çıkamayacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca sağlık sorunları başlayacak, kötü bir hastalığa sürüklenecektir. Bir başka yorumcuya göre ise bu rüya kişinin üzerinde durduğu işlerin güzelliğini göstermektedir. Üzerinde şahmeran kazılı bilekliği takmak ise kişinin uzun zamandır çekincede olduğu bir meseleden dolayı artık çekincelerinin kalkacağına, korkularından artık kurtulacağına, yaşamının bir düzene girerek bu şekilde ilerleyeceğine yorumlanabilir.

Rüyada Altın Şahmeran Görmek

Rüyada altın şahmeran görmek, gözyaşı dökmeye, güçlü bir düşmana, zorluklar ile dolu olan bir yaşama ve kendine çok güvenen biri olarak risk altına gireceğine yorumlanır. Bu altın yılanı öldürmek ise kişinin sahip olduğu makamdan olacağına, kendisinden çıkarı olan kişiler nedeni ile zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Gümüş Şahmeran Görmek

Rüyada gümüş şahmeran görmek, yeni kurulacak bir ortaklığa, sorun yaratan olayların son bulmasına, rahatlığa ermeye, aşk yaşanan biri ile buzların erimesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Şahmeran Yılanı Görmek

Rüyada şahmeran yılanı görmek, kişinin hatasız bir hayat süreceğine, başarılara boğulacağına delalet eder. Borçlarının bitmesine, bu sayede rahatlamaya yorumlanır. Eğer rüyayı gören yaşlı ise bundan sonraki hayatının mutlu geçeceğine, yaşamına daha mutlu bakacağına, sabrı sayesinde engelleri aşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Şahmeran İle Konuşmak

Rüyada şahmeran ile konuşmak, kötü insanlar ile karşılaşılacağına, onlara saf bir şekilde inanılacağına ve bu davranışlar nedeni ile çok büyük zararlara uğrayacağına işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani