Rüyada “Rüyada Şadırvan Görmek” Görmek

Rüyada Şadırvan Görmek

Rüyada şadırvan görmek, uzun ömür olarak yorumlanmaktadır. Şadırvanın büyüklüğü ne kadar fazlaysa o kadar hayırlı ve iyi olduğu şeklinde tabir edilir. Rüyada görülen şadırvanın özellik olarak eski ya da yeni olması rızık azlığına işarettir. Başka bir yorumda ise keder sıkıntı içerisinde geçirilecek bir ömür olduğudur.

Görülen şadırvanın rengine göre de tabir bulmaktadır. Yeşil renk şadırvan hayır ve nimet, kırmızı şadırvan dünya işleriyle uğraşma, siyah veya mavi renk şadırvan kederli sıkıntılı bir dönem, sarı şadırvan hastalık, beyaz şadırvan helal kazanç ve rızık olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Şadırvan Görmek İslami Anlamı

Rüya gören kişinin bilmediği bir yerde sahibini de bilmediği bir şadırvan görmesi o güne kadar ki yapmış olduğu birikimlerin zayi olacağını gösterir. Şadırvanın bir evde olduğunun görülmesi ise ev sahibi için menfaat ve hayır olarak görülmektedir. Görülen şadırvanın etrafında oturduğunu gören kişinin yolculuk yapacağına ve bu yolculuktan fayda sağlayacağına dikkat çekmektedir. Elinde şadırvan tutarak birisiyle konuştuğunu gören kişinin kötülükten korunacağına, ölü bir kişiyle konuşan kişinin ise ömrünün uzun olacağına delalet etmektedir. Rüyasında başka birisi için şadırvan aradığını gören kişinin ömrünün sona erdiğine tabir edilmiştir.

İmam Nablusi (r.a.) rüyada uygun bir yerde şadırvan görülmesini güzel haberler almaya, sıkıntılardan kurtulmaya, yücelik kazanmaya yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada şadırvan görmek ile ilgili helal kazanç, mal menfaat ve uzun ömür olarak yorumlanmasını buyurmuştur.

Rüyada Şadırvanda Abdest Almak

Rüyada şadırvanda abdest almak rüya sahibinin arkadaşlarıyla yapmış olduğu iş ortaklığında beklediğinden fazla kazanç sağlayacağına, rızık bolluğu yaşayacağına dikkat çekmektedir. Sahip olunan kötü düşüncelerden arınma olarak da tabir edilir. Uzun süredir görülmeyen bir kişinin misafirliği olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Şadırvan Yaptırmak

Rüyada şadırvan yaptırmak maddi olanakların artacağına, iş alanında güç sahip olunacağına, daha verimli bir çalışma hayatı elde etmek isteneceğine tabir edilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin kendi gücünü cesaretini fark edeceği, bilinçli hareket edeceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Şadırvandan Su İçmek

Rüyada şadırvandan su içmek rüyayı gören kişinin sağlıklı bir hayat yaşayacağı, huzura ereceği, güzel olaylar yaşayacağı, içindeki endişelerinden sıyrılacağına ve özgür hissedeceğine işaret etmektedir. İbn-i Sirin (r.a.) rüyada görülen şadırvanı din olarak tabir etmiştir. Güzel bir şadırvan gören kişinin yüksek rütbe sahibi olacağını, rızık bolluğu yaşayacağını, uzun bir ömür sahibi olacağını buyurmuştur.

Rüyada Şadırvanda Oturmak

Rüyada şadırvanda oturmak rüya sahibinin kendisine bir destek bulmak istediği ve sözünün dinlenmesi şeklinde yorum bulmaktadır. Ayrıca kendisini şadırvan etrafında otururken gören kişinin yolculuk yapacağına dikkat çekmektedir.

Rüyada Şadırvana Girmek

Rüyada şadırvana girmek sevile kişilerle ortaklık kurulacağı, rahat ve huzurlu bir döneme girileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca kişinin sıkıntılı zamanlar geçirdiği ancak bunlar geçici olduğu sonrasında refah huzurlu bir hayata sahip olacağı şeklinde de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani