Rüyada “Saçını Kesmek” Görmek

Saçını Kesmek
Rüyada saçını kesmek görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması var mıdır? Rüya ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Rüyada saçını kestiğini görmek fazlalıklardan kurtulma, güzel başlangıçlar yapma, hayatın güzel bir dönemine girilmesi gibi anlamlara sahiptir. Rüyada saç kesmek bütün insanların görmeyi arzu ettiği rüya türlerinden bir tanesidir. Halk arasında olumlu anlamı ile bilinen bu rüyanın olumsuz anlamı da olduğunu bilmek gerekir. Rüya sahibi kişilerin kısmeti kapanabilir. Kişiler elde etmek istedikleri maddi değeri yüksek olan eşyaları satın alırken zorlanabilirler. Kişiler farkında olmadan işledikleri bir günah yüzünden büyük bir ceza ile karşılaşabilirler. Bu nedenle çok dikkatli yorum yapmak gerekir.

Rüyada Kısa Olmasına Rağmen Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada kısa olmasına rağmen saç kesmek rüya sahibi kişinin hayatının renkleneceğine, çok yoğun ve de dolu dolu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Bu rüyadan sonra kişilerin hayatlarındaki dertler bile kişi için faydalı gibi görünecektir. Kişiler dertlerini sevdiği insanlar ile birlikte aşacaklardır. Bu kişiler çevreleri tarafından çok sevilen kimseler haline gelerek, sosyal çevrelerinde aranan simalardan bir tanesi olacaklardır.

Rüyada Kendi Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçını kestiğini görmek kişinin kendi başına işleri başarması, kişinin kendi kendine yetmesi, yalnızlıktan güç alma ve yalnızlıktan hoşlanma gibi anlamlara sahiptir. Rüya sahibi kişiler çevrelerindeki insanların sahte insanlar olduğunu düşünüyor olabilir. Bu düşünce yüzünden kişiler insanların neredeyse tümünden soğur ve yalnız kalmak ister. Kişiler kendi başlarına özellikle iş alanında önemli başarılar yakalayabilirler.

Rüyada Başkasının Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada başkasının saçını kestiğini görmek bir başkasına yardım etmek, bir başkası için kendini feda etmek, bir başkasına kendinden daha çok önem göstermek anlamlarına gelir. Rüyada saç kesmek başkası için olduğu zaman rüyanın anlamı olumlu olmayabilir. Kişiler bir başkasına kendinden daha çok önem verdiği için kendi başlarının çaresine bakamayabilirler. Bir diğer yoruma göre ise anlam olumludur. Kişi sayesinde istenilen dilekler gerçekleşir. Kişi istediklerini elde edecek güce ulaşır.

Rüyada Büyü Yapmak için Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada büyü yapılması için saç kesilmesini görmek kişinin çok azimli ve hırslı olduğuna ve kişinin istediklerini elde etmek adına her şeyi yapabileceğine işaret der. Bu durum tehlikeli sonuçların görülmesine neden olabilir. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var. Kişinin hırsları rüya sahibinin gözünü kör edebilir. Gözü yalnızca istediği için mutsuz bir yaşantı sürebilir.

Rüyada Saçını Kestiğini ve Uzamadığını Görmek

Rüyada saç kesildikten sonra kesilen saçın uzamamasını görmek kişinin kısmetinin bağlanması, kişinin kendi için hayırlı bir kısmet bulamaması, yalnızlık anlamlarına gelir. Arzu edilmeyen bir rüya türüdür. Rüya sahibi kişi yalnız kaldığını düşünerek çok acı çekebilir. Bu kişilerin sabır göstermesi önem taşır. Bu problem ancak bu şekilde son bulabilir. Rüyanın olumlu anlamı ise rüya sahibi kişinin para kazanamamasıdır. Rüya sahibi işinde önceden başarılı bir insan iken artık çevresinin değer vermediği ve güvenmediği bir kimse haline gelebilir. Bu durum kişinin psikolojik problemler yaşamasına sebebiyet verebilir. 

Rüyada Arkadaşının Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada arkadaşının saçını kestiğini görmek kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelir. Bu yolculuk iş amaçlı ya da seyahat amaçlı olabilir. Rüyada saç kesmek arkadaş için olduğu zaman, genellikle iş için seyahat etme durumu ortaya çıkar. Kişiler bu seyahatten sonra işinde yükselmek için gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olurlar. Kişiler işinde yükseldikleri için kazançlarının arttığına tanıklık edeceklerdir. Kazanç rüya sahibi tarafından hayırlı işlerde kullanılacaktır. Kazanç ile yüklü miktarda yatırımlar yapılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani