Rüyada “Rüyada Saç Boyamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Saç Boyamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada saç boyamak, uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır. Rüyada saçın boyanması rüya sahibinin işinde başarısız olacağı ile tabir edilmektedir. Rüyada saç boyamak genel olarak şansızlık ve sıkıntı ile yorumlanmaktadır. Dini açıklamalarını alimler şu şekilde yapmıştır.

Rüyada Saç Boyamak İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) Rüyada saç boyamak, günah işlemektir. Rüyasında saçını boyayan kadın ya da erkek sıkıntı ve zorluk çeker. Yorumlarını yapmıştır.

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında saç boyadığını gören kişi, maddi ve manevi zorluk çeker. Rüyada saç boyamak uğursuzluktur. Demiştir.

Kirmani (r.a) Rüyada saç boyanması hastalık ile yorumlanır. Rüyasında saç boyadığını gören kişi, günah işlememeye gayret etsin demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında saçını boyayan kişi, dini açıdan zayıftır. Rüyada saç boyandığı görmek, bir kadın tarafından zarara uğratılmaktır. Yorumlarını yapmıştır.

Rüyada Saçını Kızıla Boyamak

Rüyada saçını kızıla boyamak, kızgın işler yapılacağı ile yorumlanır. Rüyasında bir kadın saçını kızıla boyuyor ise kötü işler ile para kazanır. Bir erkek rüyasında saçını kızıla boyuyor ise saçı kızıl olan bir kadın tarafından kandırılır. Rüyada saçını kızıla boyadığını gören kişi, haram olan mala el uzatır. Farklı olarak da rüyayı gören kişinin maddi ve manevi büyük sıkıntılar yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Saçını Sarıya Boyamak

Rüyada saçını sarıya boyamak, ayıpları ve hataları kapatmak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında saçını sarıya boyadığını gören kadın eşini aldatır. Saçını sarıya boyadığını gören bir erkek, hırsızlık yapar. Rüyada saçını sarıya boyamak, ayıplanacak işlerin yapılması ve bu işlerin ortaya çıkarak utanç duyulması ile tabir edilmektedir.

Rüyada Saçını Siyaha Boyamak

Rüyada saçını siyaha boyamak, yapılan yanlış ilişkilerin duyulması ile yorumlanır. Rüya sahibi helal olmayan bir kişi ile beraber olur ve bu bütün akrabaları tarafından duyulur. Saçın siyaha boyanması, imanı zayıf olan kişi ile de tabir edilmektedir. Rüyasında başka birinin saçını siyaha boyadığını gören kişi, yaptığı kötü işi başkasının üzerine atar. Rüyasında başkasının saçını siyaha boyadığını görmek, iftiraya maruz kalınacağı ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Saçını Kırmızıya Boyamak

Rüyada saçını kırmızıya boyamak, büyük bir tartışma yaşanacağı ile yorumlanmaktadır. Bir kadın saçını kırmızıya boyuyor ise ayıplanır ve dışlanır. Bir erkek saçını kırmızıya boyuyor ise, cinsiyetine uygun davranmıyordur. Başka birinin saçını kırmızıya boyamak, o kişi ile büyük bir günah işlemeye yorumlanmaktadır. Başka birinin saçınızı kırmızıya boyadığını görmek, düşman ile tabir edilmektedir.

Rüyada Saçını Kahverengiye Boyamak

Rüyada saçını kahverengiye boyamak, hayvan ile tabir edilir. Rüyasında saçını kahverengiye boyayan kişi, büyük bir hayvanın saldırısına uğrar. Rüyasında kahverengiye saçını boyayan bir kadın, mezar ziyareti yapmalıdır. Rüyasında saçını kahverengiye boyayan bir erkek, çamurlu ve yorucu bir iş yapmak zorunda kalır. Başkasının saçını kahverengiye boyadığını gören kişi, çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Hakkında dedikodu yapan bir kadın var olduğu ile yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani