Rüyada “Rüyada Sabun Görmek” Görmek

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, hane içerisindeki ferahlığa delalet etmektedir. Rüyada sabun görmek, dini açıdan rüyada sabun görmek yorumu ise kişinin vicdanen temiz, yardımsever ve iyi niyetli olduğuna delalettir. Rüyada sabun gören kişinin yapacağı tüm yardımlar ve sevaplar sonunda kişinin kısmetinin bol olacağı ve hayatı boyunca sıkıntı çekmeyeceği rüya tabiri arasındadır.

Rüyada Sabun Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumuna göre de rüyasında sabun gören kişi üzüntülerinden kurtularak, rahata ve ferah bir yaşama kavuşacağını yorumlamıştır.Ayrıca, rüyasında sabun kokusu duyan kişi kötülüklere ortak olmayan, vicdanen sağlam bir kişiliği de temsil etmektedir. Rüyasında sıvı sabun gören kişi geçici mutluluğa aldanan, az kısmete meyil eden ve sonunda üzüntü duyan kişilere delalet eder.

Rüyada Sabun Yemek

Rüyada sabun yemek, rüyayı gören kişi için olumsuz olayları nitelemektedir. Bu olumsuz olaylar, özellikle kişinin yaptığı bir işten pişman olması, vicdan azabı çekmesi, söylediği sözlerden ağzının yanması gibi durumları ifade etmektedir. Kişi rüyasında sabun yerse, büyük bir üzüntü ve kasvetin içerisine düşerek, rızkında azalmalara ve kısmetinin kapanmasına yol açacaktır. Tüm bunların yanı sıra bu rüya bir düşmanın yaptığı kötülüğü de ifade etmektedir.

Rüyada Sabun Satın Almak

Rüyada sabun satın almak, yapılan iyiliklerin kişinin hanesine getireceği bereketi simgelemektedir. Kişi yardıma muhtaç kimseye ya da düşkün bir fakire el uzatırsa en kısa zamanda kendisi için de geniş bir rızk kapısı açılacaktır. Özellikle, yaptığı işlerden kazanç elde edecek, sağlık ve şifa dolu bir hayat sürecektir şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Kokulu Sabun Görmek

Rüyada kokulu sabun görmek, rüyayı gören kimsenin etrafında düşmanlık ve fesatlık varsa, kişinin bu düşmanlardan zarar görmemesi anlamına gelmektedir. Özel ya da aile hayatında yapılan düşmanlıklara yenik düşmemek, harama meyil etmemek, inanç ve vicdan yolundan şaşmamak olarak rüya tabir edilir. Helale uzanan her rızk sonunda kişi için en doğru yolun bulunmasına ve kişinin sıkıntıdan uzak rahat bir yaşama sahip olmasına delalettir.

Rüyada Sabun Kokusu Duymak

Rüyada sabun kokusu duymak, rüyayı gören kişinin çevresinde oluşan dedikodu ve düşmanlık planlarına uzak kalması anlamına gelmektedir. Kişinin etrafında her ne kadar dedikodu ve fesatlık olsa da kişinin rızkının bu kötü durumlardan etkilenmemesine, hanesinde ya da kendi yaşamında sıkıntıya yol açmamasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Sabun Görmek

Rüyada yeşil sabun görmek, rüyayı gören kişinin nasibinin ve kısmetinin açıklığına delalet eder. Rüyada yeşil renk murat ve dileklerin gerçekleşmesi olarak ifade edilmektedir. Yeşil renk sabun ise kişi için en hayırlı muradın gerçekleşmesine, sıkıntıları ve üzüntülerin bir anda yok olmasına delalet eder.

Rüyada Sıvı Sabun Görmek

Rüyada sıvı sabun görmek, rüyayı gören kişiye geçici mutluluk sunmak anlamına gelmektedir. Dost gibi görünen düşmanların tuzakları nedeniyle kişi olumsuz ve sıkıntılı durumların içerisine düşebilir. Kendisi için hayırlı gibi gözükecek işlere adım atarak, hanesine ve kendi hayatına zarar verebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani