Rüyada “Rüyada Rutubet Görmek” Görmek

Rüyada Rutubet Görmek

Rüyada rutubet görmek, çalıştığı ya da yaptığı işte yapacağı şeyler sayesinden maddi yönden muhteşem kazançlar sağlayacağına işarettir. Rüyada rutubet gören kimse, bundan dolayı da yaşadığı sıkıntılarından hiç zorluk görmeden sıyrılacağına yorumlanır.

Rüyada Rutubet Görmek İslami Anlamı

Rüyada rutubet görmek, kişi çok uzun yıllardır düşünmekte olduğu önemli bir işinden ötürü iyi insanlar ile tanışılacağına ve o kişilerden çok güzel teklifler alınacağına yorumlanabilir. Rüyada rutubet görmek güzel ve huzurlu uzun bir yaşama işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a)’a göre kişi güzel haberler alacaktır.

Rüyada Rutubetli Ev Görmek

Rüyada rutubetli ev görmek, büyük rüya alimlerine göre çok kötü bir rüyadır. Meslek hayatı ve ailevi hayatta kişi aşılması güç olan sıkıntılara düşecek, manevi ve maddi berbat bir duruma hapsolacaktır. Uzun yıllardır mutlu ve huzurlu süren hayatının son bulmasına, iş hayatının da aynı şekilde kötü bir hal almasına yorumlanmaktadır. Kişi her geçen gün daha kötü üzüntülere boğulacaktır.

Rüyada Yeşil Rutubet Görmek

Rüyada yeşil rutubet görmek, kötü bir zaman yaşanacağına yorumlanabilir. Rüyayı gören çevresinde dost zannettiği kişilerden gelebilecek olan kötülüklere karşı dikkatli hareket etmelidir.

Rüyada Rutubetli Tavan Görmek

Rüyada rutubetli tavan görmek, büyük bir servet elde edileceğinin, makamının yükseleceğinin, hayırlı ve uslu bir çocuğa sahip olunacağının, dostlar ile beraber güzel sohbetler yapılacağının işaretidir.

Rüyada Rutubet Böceği Görmek

Rüyada rutubet böceği görmek, kişi ne kadar çalışır ise çalışsın kazanacağı paranın asla yetmeyeceğine, yaptığı işlerde hep yükseleceğine yorumlanır. Ayrıca kötüye çıkan adının yakın zamanda temizleneceğine ve kaybettiği itibarı tekrar kazanacağına da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Rutubet Temizlemek

Rüyada rutubet temizlemek, yıllar süren bazı sıkıntılar olduğu ancak bunların alınacak hayırlı haberler ile birlikte bir çözüme ulaşacağına yorumlanmaktadır. Kişi bu güzel haberin getirdikleri sayesinde yaşadığı tüm sıkıntılarını unutacağı kadar güzel ve huzurlu bir hayata kavuşacaktır.

Rüyada Çiğ Rutubet Görmek

Rüyada çiğ rutubet görmek, mesleki ve ailevi hayatta güzel ve hayırlı şeyler olacağına delalet etmektedir. Kişinin çok uzun zamandır devam eden sıkıntıları ve üzüntüleri artık son bulacaktır. Yorumculara göre kısa bir zaman sonra çok mutlu bir haber alınacak ve kişinin tüm hayatı değişime uğrayacaktır.

Rüyada Rutubet Kokusu Duymak

Rüyada rutubet kokusu duymak, iyi bir rüya olarak yorumlanmaktadır. İş hayatında atılacak güzel adımlarla isminin duyulmasına, saygınlık ve ünün artmasına, şanslı, uğur getirecek meselelerin içine girileceğine yorumlanır. Kalıcı bir mutluluğa erişmeye, huzurlu bir yaşantıya delalet eder.

Rüyada Rutubetli Oda Görmek

Rüyada rutubetli oda görmek, meslekte istenilen yüksek mertebeye erişileceğine, sevdiği insanlar ile beraber olmaya, çok becerikli biri olmaya, hayırlı bir evlada yorumlanabilir. Ayrıca kişi maddi olarak yük olan birinden kurtulacak, sosyal hayatında refaha erecek, verdiği bir sözü unutmayarak yerine getirecektir. Verilen sözün yerine getirilmesi ile birlikte de yaşanacak olan mutluluk kat be kat artacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani