Rüyada “Rüyada Rüşvet Görmek” Görmek

Rüyada Rüşvet Görmek

Rüyada rüşvet görmek, gizli saklı bir takım işler yapıldığına ve bunların açığa çıkmasından endişe duyulduğu bildiren bir durumdur. Rüyada rüçvet gören kimse, bu kişiler, para için her şeyi yapacak bir zihniyete sahip olan insanlar ile arkadaşlık ettiklerinden ahlaki bir çöküntü yaşayacaklar demektir. Rüyada rüşvet görmek, Kirmani(r.a.)’ye göre yanlış fikirlerin kötü alışkanlıkların peşinden giden, hem yakınlarının hayatlarını hem de kendi hayatını tehlikeye sokmak, ardından geri dönüşü çok zor olan ve büyük pişmanlıkların yaşanacağı olaylara zemin hazırlanacağı söz konusu olur.

Rüyada Rüşvet Görmek İslami Anlamı

İslami yaşamdan ve ibadetten giderek uzaklaşma ve günaha olan yatkınlığın artması manasına gelen rüya, herhangi bir işe hile karıştırılacağına ya da yakınların tehlikeye atılacağı anlamında yorumlanabilir. Rüyada rüşvet görmek, kişinin başına gelebilecek kötülükleri haber eden ve hayra yorulmaz.

Rüyada Rüşvet Almak

Rüyada rüşvet almak, baştan hata yapmak, beddua almak, baştan hata yapmak, başkalarının hakkını çalmak ve yanlış olduğunu bilerek bir işe girişmek anlamına gelmektedir. Rüyasında rüşvet alan kişinin rüyası, geçmişte yaptığı kötülüklerin sonucunu göreceği, hiçbir işinin rast gitmeyeceği ve yalnız olarak hayatının geri kalanını sürdüreceği gibi yorumlanabilir.

Rüyada Rüşvet Vermek

Rüyada rüşvet vermek, kişinin hakkı olmayan bir şeyi almak için büyük günahlar işleyeceğinin habercisidir. Kişilerin yol yakın iken bu tür düşünce ve eylemlerinden vazgeçmesi ve hayatında karşılaştığı zorlukları kendi çabası ile çalışarak yenmesi gerekmektedir. Ayrıca bazı kötü alışkanlıkların da habercisi durumda olan bu rüya alkol ve uyuşturucu madde gibi alışkanlıkların edinilmesine ve borç batağına düşülmesi şeklinde tabir edilebilir. Bu durumda rüyayı gören kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Rüşvet Teklif Etmek

Rüyada rüşvet teklif etmek, insanların bazı elde etmek için uğraştığı şeylerin kısa yoldan ve gayrı ahlaki olarak elde edileceğine delalettir. Bu durumlarda henüz yol yakınken kötü düşünce ve eylemlerden acilen vazgeçilmesi gerekmektedir.

Rüyada Rüşvetle Suçlanmak

Rüyada rüşvetle suçlanmak, herhangi bir işten dolayı kişilerin iftiraya uğrayabilecekleri anlamında yorumlanabilmektedir. Bu rüyayı gören kimseler özel ve iş yaşamlarında adımlarını oldukça dikkatli atmalı ve her türlü kötülüğe karşı dikkatli olmalıdırlar.

Rüyada Rüşvet İstemek

Rüyada rüşvet istemek, akıllarda bazı durumlar için ahlaksız yollarının denenmesinin düşünüldüğünü ya da düşünüleceği anlamına gelir. Herhangi bir işin olması için hakkı ile değil kötü ve ahlaksız yollar ile sonuca bağlanacağı anlamı bulunan bu rüya hayra yorulmaz.

Rüyada Rüşveti Reddetmek

Rüyada rüşveti reddetmek, eşler arasında soğuk rüzgârlar eseceğine ancak herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşılmayacağı ve doğru arkadaşlıklar kurulacağını gösteren bir durum olarak yorumlanır.

Rüyada Zorla Rüşvet Vermek

Rüyada zorla rüşvet vermek, kişilerin dostlarıyla arasında bir takım sorunların yaşanacağına işaret eden bir durumdur. Ancak bu durum kısa sürecek ve eski sıkı ilişkiler yakın zamanda tekrar kurulacaktır.

Rüyada Rüşvet Alan Polis Görmek

Rüyada rüşvet alan polis görmek, sıkıntılı ve acı günlerin yaşanacağına ve günahlar yüzünden sıkıntı yaşanacağına delalet eden bir durumdur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani