Rüyada “Rüyada Röntgen Görmek” Görmek

Rüyada Röntgen Görmek

Rüyada röntgen görmek, iki şekilde yorumlanır. Bu yorumlardan ilkine göre rüyada röntgen görmek, sağlık konularına yorulur. Rüyada röntgen gören kimse, görülen rüyanın şekline göre kişinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğine, bir sağlık sorunu varsa bununla ilgili yapılması gerekenleri aksatmaması gerektiğine yorulur. Rüyada röntgen görmek, eğer bir kimse rüyasında temiz bir röntgen filmi görmüşse bu, hayırlı haberlere, hastalık görünen bir röntgen filmi görmüşse bu, alacağı sıkıntılı haberlere yorulur. Rüyanın ikinci açıklama şekline göre, rüyada röntgen görmek, dürüst, yalan söylemekten kaçınan, temiz kalpli kimseler ile karşılaşmaya ve kişinin kendisinin de bu denli dürüst olduğuna yorumlanır.

Rüyada Röntgen Görmek İslami Anlamı

Bazı rüya yorumcuları da çeşitli sağlık konuları hakkında rüya tabirlerinde bulunmuşlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında sağlığı ile ilgili konuları gören kimseler, tez ve hayırlı haberler alırlar. Bu kimselerin ailelerinde çok hasta olan bir kimse varsa, bu rüya o kimsenin en hızlı biçimde iyileşeceğine delalettir. Eğer rüya sahibinin kendisi hasta ise, bu rüya bu kimsenin de iyileşmesine yorulur. Rüyada hastalıklar ve sağlık uygulamaları hakkında yorum yapan bir diğer rüya alimi İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bir kimse rüyasında sağlıklı olduğunu görmüşse, bu rüya onun hayatta her şeyi başaracağına delalettir.

Rüyada Röntgen Çekmek

Rüyada röntgen çekmek, iyi niyetli ve dürüst olmaya bunun karşılığında istenilen her şeye Allah’ın izni ile kavuşmaya delalettir. Bu rüyanın sahibi hedeflerine ve hayallerine salih amelleri sayesinde kavuşacaktır.

Rüyada Röntgen Çektirmek

Rüyada röntgen çektirmek, kişinin özel yaşamına ait bazı bilgilerin başkaları tarafından öğrenileceğine delalettir. Bu rüyayı gören kimse, sırlarını herkese söylememelidir.

Rüyada Röntgenlemek

Rüyada röntgenlemek, kişinin yaptığı bir yanlışı temsil eder. Bu rüyanın sahibi şeytana uyarak, bir hata yapmış olabilir ve bu rüya kendisi için bir uyarı niteliğini taşır. Bu kimse düştüğü yanlış için Allah’tan af dilemelidir.

Rüyada Röntgen Filmi Çekmek

Rüyada röntgen filmi çekmek, dürüst ve şeffaf kimseler ile yapılacak olan ortaklıklara, iş anlaşmalarına delalettir. Bu rüyayı gören kimseler, yakın bir gelecekte yeni bir iş sahasında çalışmaya başlayacak ve helal yollardan bir kazanç elde edecektir.

Rüyada Diş Röntgeni Görmek

Rüyada diş röntgeni görmek, sağlık konularına yorulur. Rüyada görülen diş, kimi yorumculara göre insan ömrünü ve sağlığını temsil eder. Rüyada görülen diş röntgeni, sağlığın ihmal edilmemesi, sahip olunan bedenin Allah’ın bir emanetinin olduğunun bilinmesi içindir. Bu kimseler varsa zararlı alışkanlıklarını bırakmalıdır.

Rüyada Hastanede Film Çektirmek

Rüyada hastanede film çektirmek, sağlıklı ve uzun ömürlü olmaya ve bolluk, bereket içinde mutlulukla geçecek bir ömre delalettir. Bu rüyanın sahibi veya ailesinde birileri hasta ise, bu hastalığın iyileşmesine yorulur.

Rüyada Emar Çekmek

Rüyada emar çekmek, sağlığa dikkat edilmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tomografi Çekmek

Rüyada tomografi çekmek, alınacak olan tez ve sevindirici haberlere işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani