Rüyada “Rüyada Roka Görmek” Görmek

Rüyada Roka Görmek

Rüyada roka görmek, kişinin yaşamı içerisinde izlediği yollarda büyük başarı ve kazançlar elde edeceğine delalettir. Rüyada roka gören kimse, isminin yayılacağına ve herkes tarafından bilineceğine işaret eder. Rüyada roka görmek, maddi açıdan bolluk içerisinde bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Roka Görmek İslami Anlamı

Rüyada roka görmek rüyada roka yemek, rüyada roka toplamak, rüyada roka yıkamak şeklinde de yorumlanmaktadır. Bunların yanında rüyada roka ekmek, rüyada roka almak, rüyada roka salatası görmek, rüyada roka tohumu görmek, rüyada roka bahçesi görmek de kişilerin roka ile ilgili gördüğü rüyalardan olmaktadır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; “Mevsiminde görmüşseniz, işiteceğiniz güzel bir söze veya sevgi duyacağınız bir kadına delalettir.”

Rüyada Roka Yemek

Rüyada roka yemek, rüya gören kişiler için bilinen bir yerden kötü haber duyulacağını düşünülürken, aile çevresi ya da yakın akrabalarından rahatsızlığı olan kişiden iyi ve güzel bir haber alacağına da işaret edebilmektedir.

Rüyada Roka Toplamak

Rüyada roka toplamak, kişiler için roka toplamak genel halinden daha çok kariyer içerisinde yorumlamalar sağlamaktadır. Harcamaları, girişimleri ve yatırımlarının doğru bir şekilde yapıldığının ve meyvelerinin yakın zaman içerisinde bol bir şekilde alacağına da işaret etmektedir. Yapılan işin hayırlı olması ve işe verilen değer, çaba ile doğru bir şekilde mal varlığının, maddi durumunun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Roka Yıkamak

Rüyada roka yıkamak, rüya gören kişinin ailevi, kariyer ve evlilik hayatındaki ilişkilerinin düzensiz bir biçimde ilerlediğini ve kişinin bu düzensizliği fark edeceğine delalettir. İlişkilerini düzenleyip çevresinde yadırganan kötü hareketlerinin bırakılacağına, mutlu olunan birçok aktif programlar içerisinde yer alacağına da yorumlanmaktadır. Düzenlenecek ilişkileri ve ortamları sayesinde tanıdıklarından dua alacak ve hayırlı birçok işe vesile olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Roka Ekmek

Rüyada roka ekmek, kişinin psikolojik olarak birçok sıkıntıya göğüs gerdiğinin ve en kısa sürede toparlanarak bu sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı yorumları bulunmaktadır. Rüyayı gören kişi erkek ise beğendiği kişilere özendiği onlar gibi olmak istediğine, bu sebeplerden her şekilde onlar gibi olmaya çabaladığının göstergesi olmaktadır. Rüya gören kişininkişiliğine göre ise acı sekmek büyük sıkıntılar içinde olmak olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Roka Almak

Rüyada roka almak, kişi için resmi rütbeli işlere gireceğine, resmi daireler içerisinde bulunacağına delalet etmektedir. Resmi kurumlar içerisinde belirli bir göreve alınmaya ve bu iş içerisinde büyük yerlere gelerek sözünü dinleten birisi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Roka Salatası Görmek

Rüyada roka salatası görmek, rüya içerisinde salata görmek kişinin çok farklı ortamlara maruz kalacağına işaret etmekle beraber Salata içerisinde roka olması ise rüya gören kişinin gireceği ortamlar içerisindeki farklı kişilerden rüya sahibini üzecek, kıracak, küçük düşürecek sözler duymasına göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Roka Tohumu Görmek

Rüyada roka tohumu görmek, rüya sahibi kişinin ortak bir işe girdiği ya da gireceği ve bu iş içerisinde ortağının sorumsuzlukları, hataları nedeniyle maddi zorluklar yaşayacağının göstergesi olmaktadır.

Rüyada Roka Bahçesi Görmek

Rüyada roka bahçesi görmek, kişinin iş ortamında yaşadığı birçok dedikodunun duyulacağına ve bu dedikoduların üstesinden gelmek için büyük çabalar harcayacağına delalet etmektedir. İş hayatındaki zorlukların ailevi ve sosyal yaşantısına yansıyacağı manasına da gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani