Rüyada “Rüyada Robot Görmek” Görmek

Rüyada Robot Görmek

Rüyada robot görmek, ekonomik olarak iyi değildir ve güçlük yaşamaya belirti eder. Rüyada robot gören kimse, rüyayı gören kişinin fazla verimsiz müşterek döneme gireceğine, kötü günler yaşayacağına, bu durumu atlatmasının bir hayli vakit alacağına delalet eder. Rüyada robot görmenin anlamı, maddesel anlamda çetin, kaybetmeye, yokluğa düşmeye, yoksul ve zor günler geçirmeye delalet edilir.

Rüyada Robot Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyada robot görmek, aynı zamanda hayırlara belirti eder. Zorluğun, zahmetin ve sıkıntının olanca bulacağına, kişinin hayatında müspet gelişmeler uğurlu yenilikler yaşanacağına, yaşamın dirlik ve disiplin zarfında yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Robot Olmak

Rüyada robot olmak, gören kişinin umutlarının gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi, önemli ideallerle girdiği müşterek işten yana başarı elde edecek ve bunun müjdesi kendisine telefon yoluyla verilecek demektir.

Rüyada Oyuncak Robot Görmek

Rüyada oyuncak robot görmek, insanlar arasındaki soğukluğa veya iki eş arasına girecek olan mesafeye ifade edilir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyanın sahibinden kaynaklanacak aynı yanılgı nedeni ile kendi başına iş alacaktır.

Rüyada Robot Saldırısı Görmek

Rüyada robot saldırısı görmek, rüya sahibini güçlendirecek ve olgunlaştıracak. Bu sayede kişinin hayatı hakkında daha dirençli olacağına ve bir dahaki sefere aynı problem karşısında nasıl davranması gerektiğini öğrenerek tecrübe edeceğine alamet eder.

Rüyada Robot Kadın Görmek

Rüyada robot kadın görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde dönüp duran, onu kötülüklerden korumaya çalışan, ancak dediğini iki etmeyen, mutlu olması maksadıyla elinden gelen fedakârlığı ve özveriyi gösteren adeta hayalperest yaşayan benzer bir kimsenin varlığına delalete eder.

Rüyada Robot Öldürmek

Rüyada robot öldürmek, kişilere kat alakasız olduğuna, kendisine ilgisi olan bir kez kişinin yaklaşımını nüans etmediğine delalet edilir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyayı gören kişinin aynı zamanda arkadaşı ile hep beraber bazı çalışmaları yapma isteğine hoş bakmadığına, arkadaşından gelen teklifi tehlikeli şekilde değerlendirdiğine işaret eder.

Rüyada Robot İnsan Görmek

Rüyada robot insan görmek ebedî durumlara sıkıntıya delalet eder. Rüyada robot insan gören kişinin etrafında bulunan sessiz gibi görünen ancak tavırlar gösterebilecek yalnız kişinin varlığı ile ifade edilir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyayı gören kişinin aynı zamanda arkadaşının, rüya sahibinin kendisini kullandığını ve çıkarları doğrultusunda akım ettiğini düşündüğüne de delalet eder. Rüyada oyuncak yalnız robot gezmek ayrıca gölge gücü yaygın olan benzer çocuğa da anlatım edilir.

Rüyada Makina Görmek

Rüyada makine görmek, arkadaşlıklara, rüya sahibinin çevresindeki kimi kişilere gösterge eder. Rüyada hayvan şeklinde makina gören kişinin arkadaşının ümitsiz ve kötümser olduğuna, olumsuz ve karamsar halde olduğuna ve olaylara çok yanlış şekilde baktığına delalet edilir.

Rüyada Dev Robot Görmek

Rüyada dev robot görmek, başarıya, liderliğe, yükselmeye ve saygınlık sahibi olmaya işaret eder. Rüyada dev robota hükmettiğini gören kişinin insanlar üstünde tesir bırakabildiğine, insanları yönlendirebilme gücünün olduğuna, yöneticilik vasfına malik olduğuna işaret edilir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyayı gören kişinin siyaset alanında muvaffakiyetli olabileceğine, erdemli bir seviyeye ulaşacağına, kalabalık önünde sözünün geçeceğine ve söz sahibi olacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani