Rüyada “Rüyada Rimel Görmek” Görmek

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada rimel görmek, söyledikleri ve yaptıkları birbirine uyuşmayan, gizli arzulara sahip kişilere işaret eder. Rüyada rimel gören kimse, rüyayı gören kişinin çevresinde insanların ne düşüneceğini ve nasıl etkileneceğini düşünmeden, yalnızca kendi istekleri doğrultusunda kötülükler yapan insanların varlığını simgeler.

Rüyada Rimel Görmek İslami Anlamı

Aynı zamanda rüyada rimel görmek, rüya sahibinin etrafında hazıra konmak isteyen, çıkarcı insanların olduğuna alamet eder.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüyada rimel sürmek, rüya sahibinin saf düşüncelere sahip olduğunu ancak bu saf fikirlerin kötü niyetli insanlar tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine alamet eder. Bazen de rüya sahibinin maddi kayıplar yaşayacağı bazı olayları simgeler. Rüyada rimel sürdüğünü gören kişi düzenbaz ve hilekar insanlar tarafından aldatılabilir. Bu nedenle dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Rimel Almak

Rüyada rimel almak, rüya sahibinin doğru olmayan bir işe kalkışacak olması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bu işi canı pahasına savunacak ve o işin ilerlemesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu işten geri adım atmazsa ise bazı maddi kayıplar yaşayabilir. Bu yüzden davranışlarına dikkat etmesi önerilmektedir.

Rüyada Rimel Akması

Rüyada rimel akması, rüyayı gören kişinin etrafında onu sevmesine rağmen çok fazla kıskanan bir kimsenin bulunduğuna rivayet edilir. Kimi zaman ise kişinin kısa süreli birtakım aksilikler yaşayacağına rivayet olunur. Ancak bu aksiliklerin üstesinden gelmeyi bilecektir.

Rüyada Maskara Görmek

Rüyada maskara görmek, rüyayı gören kişinin yanında ona destek olan, sorumluluklarını paylaşarak hafifleten ve onun arkasında bulunan bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişiye vefalı davranmalıdır.

Rüyada Maskara Sürmek

Rüyada rimel sürmek, rüya sahibinin hayırlı ve kendisine yarar sağlayacak uğraşlar içinde olduğuna delalet eder. Aynı zamanda bu kişi eli açık, başkalarını önemseyen bir kimsedir. Kimi yorumculara göre de maskara sürmek rüyayı gören kişinin sıhhatini uzun yıllar koruyacağı manası taşımaktadır.

Rüyada Sürme Çekmek

Rüyada sürme çekmek, rüyayı gören kişinin dini olarak ıslak olacağı manasına gelmektedir. Gözlerinin daha nurlu görünmesini sağlamak için sürme çektiğini gören kişi dini açıdan kendini geliştirir. Olması gerektiği gibi bir mimin olma yolunda kendini eğitmeye başlar. Fazla kaçmayacak şekilde sürme çektiğini gören kimse yakın zaman içinde bir sevap işler. Kişi eğer daha güzel görünmek için sürme çekiyorsa dini açıdan daha yeterli görünmek için bazı işlere kalkışır.

Rüyada Sürme Kalemi Görmek

Rüyada sürme kalemi görmek hayır ve menfaate işaret eder. Dolayısıyla rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde doğru bir yolda olduğuna ve bu işlerin kendisine yarar sağlayacağına rivayet edilir. Aynı zamanda rüyasında sürme kalemi gören kişiye beklemediği bir yerlerden mal kalabilir veya borcunu tahsil edebilir.

Rüyada Göz Rimeli Görmek

Rüyada göz rimeli görmek, rüya sahibinin duygusal bazı nedenlerle vefa borcu bulunan bir kimse ile buluşmasına rivayet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani