Rüyada “Rüyada Rezidans Görmek” Görmek

Rüyada Rezidans Görmek

Rüyada rezidans görmek, kişi yüksek mevki sahibi olmak dileği içinde ise güzel bir fırsat ele geçeceğine ve çok değişik bir yola gireceğine delalettir. Rüyada rezidans gören kimse, mevcut durumda yaptığı ticari işinin yanında yeni ticari yollara gireceğinin ve gelirinin çok yükseleceğinin anlamına gelmektedir. Rüyada rezidans görmek, devlette üst makamlara gelmek ve iyi dostlar elde ederek doğru yollarda yüksek mevkilerde ilerlemeye göre yorumlanır.

Rüyada Rezidans Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada rezidans görmek içerisinde rüyada rezidans almak, rüyada rezidans yapmak, rüyada rezidansta oturmak bulunmaktadır. Bunların yanında rüyada rezidansa taşınmak, rüyada rezidans ev görmek, rüyada lüks ev görmek, rüyada yüksek bina görmek, rüyada apartman görmek gibi türleri de bulunmaktadır.

Rüyada Rezidans Almak

Rüyada rezidans almak, ticari anlamda büyük yatırım işlerine girileceğini anlamındadır. Kişinin yaşamı boyunca biriktirdiği paraların ve yatırımlarının eline dolu dolu bir şekilde geçeceği anlamına gelmektedir. Evlilik konusunda zengin bir aileye genli olmaya ya da zengin bir kişiyle hayatını birleştirmek şeklinde yorumlanır. Ömrü boyunca rüya gören kişinin ekonomik hayatı içerisinde rahat olmasına delalettir.

Rüyada Rezidans Yapmak

Rüyada rezidans yapmak, mevcut durumundaki birçok kötü ve sıkıntılı olayın kendi elleri ile belirli yerlere gelerek aşmasına işarettir. Kişinin yaşamı boyunca hayal bile edemeyeceği yüksek mevkilere ve maddi durumlara gelmesi şeklinde yorumlanmakta olup, bu durumunun gelecekteki çocukları ve tüm akrabaları arasında da kişiye büyük saygınlık kazandıracağını da göstermektedir.

Rüyada Rezidansta Oturmak

Rüyada rezidansta oturmak, rüya sahibi kişinin hayatı boşunca endişe duymadan yaşamasına, aldığı kararların arkasında durmasına delalettir. Rezidansta oturduğunu gören kişinin aliesi içerisindeki bireyler iyi kariyerler, işler ve ailevi yaşantılara sahip olmaktadır. Bol ve bereketli bir yaşantı içerisinde hayatlarını sürdürürler. Para konusunda yaşanan sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Rezidansa Taşınmak

Rüyada rezidansa taşınmak, belirli bir dönem içerisinde sürekli olagelen durumlardan uzaklaşmaya, yeni bir hedef ve yol çizmeye, huzurlu olunacağına inandığı durumların peşinden koşmasına delalettir. Zahmetsiz bir şekilde yol aldığı durumların sonunda güzel yaşantılar oluşmasına vesile olmak şeklinde de yorumlandığı görülür.

Rüyada Rezidans Ev Görmek

Rüyada rezidans ev görmek, rüya sahibi kişinin çevresindeki ve tanıdığı birçok kişinin büyük yerlere gelmesi ve rüya gören kişinin bu kimselere gıpta ile bakması şeklinde yorumlanır. Hayatı boyunca çektiği çilelerin artık meyvesini vermesi gerektiğini fakat sınıktı ve zorluklardan kurtulamayan kişinin neden bu yolda ilerlediğin sorgulamasına sebep olmaktadır. Tanıdığı kişilerden medet umması ve kötü bir şekilde sonuçlanması olarak da yorumlanır.

Rüyada Lüks Ev Görmek

Rüyada lüks ev görmek, rüya sahibi kişinin bildiklerinden ödün vermemesi, Kirmani (r.a)’ya göre kişinin son derece hayırlı bir yolda ilerlemesi ve yükselmesi manasını taşımaktadır

Rüyada Yüksek Bina Görmek

Rüyada yüksek bina görmek, rüya sahibinin gözünün hep yükseklerde olduğunu, hedeflerinin hiç şaşmadan başarıya gitmesini dilediğine işaret etmektedir. Tanınan, şöhret sahibi ve zengin bir yaşam içerisinde hayatını devam ettirmeye delalettir.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek, apartmanın yüksekliği şeklinde rüya tabiri değişebilmektedir. Yüksek bir boyuttaki apartman kişinin durumunu kötü hale getirmesine ve hiçbir şekilde düzelmemesine işaret etmektedir. Rüya sahibinin başarısız bir yaşam içerisinde olmasından olayı sefil bir hayat yaşama yoluna doğru gittiğine işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani