Rüyada “Rüyada Reyhan Görmek” Görmek

Rüyada Reyhan Görmek

Rüyada reyhan görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sağlık sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir. Rüyada reyhan gören kimse, görülen reyhan demet halindeyse bu kadına işaret eder. Rüyada reyhan görmek, bostanda bitmiş ise çocuğa yorulur. Reyhanın eğer kokusu yoksa ve koparılarak yerlere atılmışsa bu musibete delalet eder.

Rüyada Reyhan Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada reyhan görmek, kişi için güzel ve hayırlı bir kısmet ile tanışarak mutlu bir beraberliğe doğru adım atılacağına yorul maktadır. Bunun dışında rüyada reyhan görmek, rüyayı gören kişinin eski bir arkadaşından iyi bir haber alacağı manası gelmektedir.

Rüyada Reyhan Dikmek

Rüyada reyhan dikmek rüya sahibinin oldukça riskli birtakım işlere girişeceğine işaret etmektedir. Bunun neticesinde kişinin rızkı büyük ölçüde genişler. Herhangi bir sorunla karşılamadığı gibi işlerini de yoluna sokar. Kendini çok daha iyi bir yerde bulur ve yaptıklarını çok fazla insana gösterme ve tanıtma imkanı bulur. Böylece başlangıçta riskli olan bu işe girerken gösterdiği cesaretin ödülünü almış olur.

Rüyada Reyhan Koklamak

Rüyada reyhan koklamak, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin bir kimse ile tanıştığına alamet eder. Bu tanışıklık sonucunda her iki tarafın aklında da evlilik düşüncesi belirecektir. Bu düşünce iki taraf tarafından olumlu karşılanacak, evlilik durumunda ise bu iki kişi oldukça mutlu bir hayat sürecekler ve birbirlerine pek çok şey katacaklardır.

Rüyada Reyhan Koparmak

Rüyada reyhan koparmak, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu veya yapacağı hatalar yüzünden hem ruh hem de beden olarak çokça yıpranacağına ve bunun neticesinde hasta olacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyasında reyhan kopardığını gören kişi yaptığı davranışlar sonunda çevresindekilerin gözünden düşer. Rüya bazen günah işlemeye alamet etmektedir.

Rüyada Reyhan Yemek

Rüyada reyhan yemek iyiye yorulmaktadır. Zira reyhan sıkıntıların ortadan kalkmasına, iyi ve hayırlı amaller işaret eden bir bitkidir. Rüyasında reyhan yediğini gören kimse çevresinden güzel sözler duyar veya kendisi çevresinde birine güzel bir söz söyler.

Rüyada Reyhan Toplamak

Rüyada reyhan toplamak, rüyayı gören kişinin oldukça geçmişte kalmış bir kimse ile karşılaşarak geçmişte kalmış bir olayın tekrar gün yüzüne çıkmasına neden olacağına alamet eder.

Rüyada Reyhan Satmak

Rüyada reyhan satmak, rüya sahibinin çevresinde bulunan arkadaşlarına veya ailesinden bir kimseye bazı konularda nasihatler vereceğine alamet etmektedir. Ayrıca bu kişi çevresindekiler için ilham kaynağı olacaktır.

Rüyada Taze Reyhan Görmek

Rüyada taze reyhan görmek, rüyayı gören kişinin kendisi için hayırlı olacak bir kimse ile tanışıp evleneceğine ve bu kimseden hayırlı bir çocuğunun olacağına delalet eder.

Rüyada Reyhan Tohumu Görmek

Rüyada reyhan tohumu görmek, rüya sahibinin işini ve sağlığını kaybedip sıkıntılı bir sürece gireceği ancak bu sıkıntıların umuda dönüşeceği, içine düştüğü bu sıkıntıdan ferahlığa kavuşacağı, işlerinde gösterdiği verimin her geçen gün daha da artacağı veya daha önce hiç gitmediği bir yere gideceği, tatilini arkadaşlarıyla geçireceği anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani