Rüyada “Rüyada Resim Görmek” Görmek

Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek son derece güzel bir rüyadır. Rüyada resim gören kimse, rüyasında güzel bir resim görmesi oldukça güzel ve hayırlı günlerin habercisidir. Rüyada resim görmek, hayırlı rüyalar içerisinde tabir edilen ve kişiye aydınlık bir gelecek şeklinde tabir edilen rüya oldukça sevindirici müjdeler barındırıyor.

Rüyada Resim Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada resim görmek rüya sahibinin hayal ettiğinden daha başarılı olacağı ve girdiği işten beklenilenden daha fazla yükseleceği anlamına gelir. Birçok rüya alimi rüyada resim görmek hakkında olumlu yorumlarda bulunmuştur. Rüyada görülen resim nasılsa kişi gerçek yaşamında aynı şekilde bir olay ile karşılaşır. Güzel ve ferah resimler kişinin de hayatında son derece olumlu gelişmelere delalettir.

Rüyada Resim Çekmek

Rüyada resim çekmek, kişinin herkesin bilmediği önemli bir sırrı ortaya çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Rüyanın tabirine göre rüyanın sahibi önemli bir bilgi edinerek son derece şaşıracak ve bu bilgiyi çevresindeki insanlara ilk kendisi söyleyecektir.

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek, kişinin gizli bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Resmi çekilen kişi aslında çok sevdiği ve dost bildiği bir kişi tarafından büyük bir zarara uğratılabilir. Rüya tabiri yapanlara göre rüyada resim çektirmek rüya sahibinin yakın çevresi tarafından sıkıntıya sokulmasına delalettir.

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada resim yapmak, dini rüya tabirlerine göre rüya sahibinin hayatında her şeyin yoluna gittiğine işarettir. Resmi yapan kişi hayatında birtakım kararlar alacak ve bu kararları başarı ile uygulayacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Resim Çizmek

Rüyada resim çizmek, rüya sahibine hiç beklemediği kapıların açılacağının müjdesini verir. Birçok sorunu ustalıkla çözeceğine ve kendisine yepyeni bir düzen içerisinde hayat kuracağına işarettir. Genel anlamda olumlu ve hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Resim Boyamak

Rüyada resim boyamak, rüyayı gören kişinin ilerleyen zamanlarda sıkıntılarından sıyrılarak sevdiği işi yapacağına delalettir. İmam Nablusi (r.a) Hazretleri bu rüyayı gören insanların manevi anlamda da bir aydınlanma yaşayacağı ve dünyevi yaşantısında değişiklikler yapacağı şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Resim Kesmek

Rüyada resim kesmek, bu rüya biraz olumsuz gibi görünen bir rüya olsa da aslında sonunda kişiyi rahatlatacak rüyalardandır. Rüya ilmi ile uğraşan kişiler, bu rüyayı gören kişinin yaşantısında hoşuna gitmeyen ve gereksiz gördüğü her şeyden sıyrılacağı şeklinde yorumlamıştır. Evli ise eşi ile, iş hayatı varsa iş hayatında sorun olarak gördüğü her konudan uzaklaşacak ve huzura erecek.

Rüyada Resim Defteri Görmek

Rüyada resim defteri görmek, rüya sahibinin bazı planları olduğunu ve bu planları hayata geçirmek için zamana ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Rüyasında boş bir resim defteri aynı zamanda birçok yorumcuya göre yeni başlangıçlar olarak da tabir edilir.

Rüyada Resim Albümü Görmek

Rüyada resim albümü görmek, geçmişin muhasebesini yaptığınız anlamına gelir. Geçmişte halledemediğiniz sorunlarınızın tekrar gündeme gelmesi ve artık bu sorunları çözecek gücünüzün olduğu şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani