Rüyada “Rüyada Renkli Tırnak Görmek” Görmek

Rüyada Renkli Tırnak Görmek

Rüyada Renkli tırnak görmek, kişinin etrafında kötü niyetli kişiler olduğu anlamına gelir. Rüyada tırnaklarını renkli görmek, bu kişiler kişiyi üzmek için birtakım çalışmalar içinde olacak fakat rüya sahibi onlarla baş edecek demektir. Rüyada renkli tırnak görmek en yaygın olarak kazancın artması olarak yorumlanır.

Rüyada Renkli Tırnak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Renkli Tırnak görmek, İmam Nablusi’ye göre; düşmanlarına karşı büyük zaferler elde etmek ile tabir edilmektedir. Rüyada ojeli tırnak görmenin, bir diğer anlamı ise kişinin başına birtakım kötü olayların geleceği ve yakınındaki insanlar ile arasının açılacağıdır.

Rüyada Tırnaklarını Kırmızı Ojeli Görmek

Rüyada kırmızı oje görmek, rüya sahibinin dedikodu yapacağına ve yakınındaki inşalara kötü davranışlar sergileyeceğine işarettir. Kişi bekar ise çok güzel biri ile tanışacağına, genç ise sanatla alakalı biri şile uğraşacağına ve kadın ise güzelliğiyle alakalı değişiklikler yapacağına işarettir. Kadınların rüyasında kırmızı oje görmesi daha da güzelleşecekleri anlamına gelir.

Rüyada Tırnaklarını Kınalı Görmek

Rüyada tırnaklarını kınalı görmek rüya sahibinin yakında bir ile tanışacağına ve bu kişi ile çok mutlu, anlayışlı, güzel ve imrenilen bir ilişki yaşayacağına işarettir. Kişi bu ilişki ile birlikte çok büyük bir başarı elde edecek ve insan önünde ön plana çıkacak demektir.

Rüyada Tırnaklarını Boyalı Görmek

Rüyada tırnaklarını boyalı görmek, rüya sahibinin aile içinde özellikle kardeşleri ile yaşadığı sorunları çözeceğine ve aile hayatının huzura kavuşacağına işarettir. Kişinin etrafındakilere çok yardım edecek ve mutlu bir evlilik yapıp bir ömür boyu eşi tarafından desteklenecek demektir.

Rüyada Tırnaklarını Kirli Görmek

Rüyada tırnaklarını kirli görmek, kişinin zorlanacağı bir döneme gireceğine fakat bu dönemi rahatlıkla atlatacağına işarettir. Bir diğer anlamı rüya sahibinin ailesi ile bir iş kurabileceğidir. Kişi iş hayatında herkese örnek olacak şekilde doğru adımlar atarak yükselecek demektir.

Rüyada Tırnaklarını Siyah Görmek

Rüyada tırnaklarını siyah görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yaşanan olaylar neticesinde çok üzüleceğine fakat alacağı güzel haberler ile bu üzüntünün geçeceğine işarettir. Rüya sahibi yakın zamanda yakınındaki ve ailesindeki herkese yardımcı olacak ve onları mutlu edecek demektir.

Rüyada Beyaz Ojeli Tırnak Görmek

Rüyada beyaz ojeli tırnak görmek, rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili yapmak istediği şeyleri yapacağına ve başarıya ulaşacağına işarettir. Kişinin kazancı yükselecek ve etrafındaki inşalarla mut bir şekilde yaşayacak demektir. Aynı zamanda kişinin edeceği duaların kabul olunacağı anlamına da gelir.

Rüyada Ayak Tırnağına Oje Sürmek

Rüyada ayak tırnağına oje sürmek, rüya sahibinin yakın zamanda uğraştığı iş dolayısıyla büyük bir zarara uğrayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir. Alacağı güzel haberler ve bazı planlarını hayata geçirmesi ile bu zor günleri atlatacaktır. Kişinin ailesi ile tartışmaları var ise son bulanacağına ve hastalığı var ise iyileşeceğine yorulur.

Rüyada Kırık Tırnak Görmek

Rüyada kırık tırnak görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda işi dolayısı ile maddi anlamda büyük bir zarar uğrayacağına işarettir. Bir diğer yorumu ise rüya sahibinin iş hayatında tembel olduğu ve işlerine hep başkalarına yaptırdığıdır. Bundan dolayı başına kötü bir olay gelecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani