Rüyada “Rüyada Renkli Kalem Görmek” Görmek

Rüyada Renkli Kalem Görmek

Rüyada renkli kalem görmek, üzücü bir durumla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyada renkli kalem gören kimse, genel olarak hayatında kötü giden durumların düzene gireceği işaret eder. Rüyada renkli kalem görmek, olumsuz şeylerin ise olum yönde değişime uğrayacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Renkli Kalem Görmek İslami Anlamı

Nablusi (r.a.) yorumuna göre ” Rüyada renkli kalem görmek İlim, iyilikle emir, kötülükten nehyetmeye ve çocuğa delalet eder.” anlamında yorumlanmıştır. Nehyetmek sözü yasaklanmak anlamına gelir. Nablusi (r.a) burada iyi şeylerin geleceği dahil emredildiği, kötü şeylerle karşılaşılmayacağı anlamında bu yorumu yaptığı anlaşılmaktadır.

Rüyada Renkli Kalem Almak

Rüyada renkli kalem almak, bir iş ile uğraşan ya da uğraşmayan kişilerin belirli bir zaman geçmesinin ardından yüksek kazançlar elde edeceği, hayatı kötü gidiyorsa bu sayede bir anda yükselişe geçip, hayatını düzene sokacağı anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Kalem Bulmak

Rüyada renkli kalem bulmak, kalemi bulan kişinin devam eden hayatında aklına gelecek bir fikirle ve o fikri hayata geçirmesi ile hayatında olumlu yönde değişmeler ve bu değişimlerle de iyi yönde gelişmeler olacağı anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Kalem Toplamak

Rüyada renkli kalem toplamak, bir birinden farklı düşünceleri veyahut işleri farklı insanlardan öğrenmek ve hayatta o düşünce ve işleri kullanmak anlamında yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular bunu bir şeyleri gizlice toplamak yani çalmak anlamında görüldüyse yorum, iş ve aile hayatında oluşacak kötülüklerin işaretidir diye yorumlamaktadır.

Rüyada Renkli Kalemle Yazı Yazmak

Rüyada renkli kalemle yazı yazmak, bir kimsenin başka kimseye isteyerek ya da istemeyerek gözle görülen bir iyilik yapacağı anlamı taşımaktadır. Bu kişinin renkli kalemle yazdığı yazı eğer Arapça ise rüya sahibinin ilmi ya da maddi yapacağı iyilikleri olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Kalemle Resim Yapmak

Rüyada renkli kalemle resim yapmak yapan kişinin, gelecekte yaşayacağı hayatta başarılı işlerin altına imza atmak, başarılar için uğraşmak adına bugünlerde vereceği zorlu mücadelenin yakında olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer renkli kalemle bir başkası iş yapıyorsa, işi yapan kişinin başarılarına destek olunulacak demektir.

Rüyada Yeşil Kalem Görmek

Rüyada yeşil kalem görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda saygın bir yere geleceğine işaret eder. Bu saygın yere geldikten sonra alçak gönüllülük sayesinde rüyanın çevresine iyilik saçacağı anlamlarında yorumlanmaktadır. O yüzden rüyada yeşil kalem görmek yada o kalemle yazı yazmak hayırlı şeylere vesile olmak adına iyi, hayırlı ve güzel anlamlar barındırmaktadır.

Rüyada Kırmızı Kalem Görmek

Rüyada kırmızı kalem görmek, rüyayı gören kişinin çok yakında hayati bir önem taşıyan sözleşme, anlaşma gibi evraklara imza atacağı anlamında yorumlanmaktadır. Rüyayı gördükten sonra bu kağıtla karşılaşan kişinin dikkatlice düşünerek bu işlevi yapması kendisi için hayırlı olacaktır.

Rüyada Mavi Kalem Görmek

Rüyada mavi kalem görmek, rüyayı gören kişinin kadın yada erkek olmasına göre değişmemektedir. Bu rüyadan çıkartılması gereken yorum, kişinin alacağı kararları çok dikkatli bir şekilde kararlaştıracağı ve bu dikkat sayesinde başarılı işlere imza atacağı anlamında yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani