Rüyada “Rüyada Renkli Göz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Renkli Göz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada renkli göz görmek, psikolojik açıdan farklı anlamlara yorulmakta’dır. Rüyada renkli göz gören kimse, psikolojik açıdan farklılığa işaret eder. Rüyada renkli göz görmek, estetiğe ve dış görünüşe delalet eder.

Rüyada Renkli Göz Görmek İslami Anlamı

Rüyaların hem dini hem de psikolojik açıdan etkileri ve mesajları vardır. Dolayısıyla rüyaların farklı yorumları da vardır. Cafer-i Sadık (r.a)’a göre göz görmek aydınlığa, hidayete, İslam’a, evlada, mal, ilim ve imana delalet etmektedir.

Rüyada Renkli Gözlü Bebek Görmek

Rüyada yeni doğan bebek görmek maddi sıkıntılara yorulur. Rüyada renkli gözlü bebek görmek; maddi durum açısından feraha erileceğine yorumlanır.  Haneye girecek olan bolluk ve berekete, iş statüsünde terfi etmeye, artık maddi zorluklardan uzak kalınacağına delalet eder.

Renkli Göz Farı Görmek

Rüyada renkli göz farı görmek; rüyayı gören kişinin bolluk ve berekete kavuşacağına, uzun zamandır çektiği birtakım sıkıntılarından nihayet kurtulacağına, kişinin öz farkındalığının artacağına ve kendisini sevip önemseyeceğine delalet eder.

Rüyada Renkli Göz Kalemi Görmek

Rüyada renkli göz kalemi finansal konularda dengenin bozulacağına, maddi sıkıntılara, kişinin kendi davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine, mütevazi bir yaşama, uzun süredir beklenilen bir işin sonuçlanacağına, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak bazı yeniliklere ve gelişmelere delalet ederi. Rüyada renkli göz kalemi görmenin psikolojik yorumu ise güzelliğine, estetiğe, görünüşe çok fazla dikkat eden ve burnu havada insanların varlığı olarak açıklanır.

Rüyada İki Renkli Göz Görmek

Rüyada iki renkli göz görmek hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanır. Rüyada iki renkli göz görmek adeta bir kader çarkı gibi; var olan olayların, gelişmelerin ve maddiyatın bir anda tam tersine döneceğine, var olan başarının sönümleneceğine, zengin ve bereketli bir hayattan maddi sıkıntılar çekilecek bir hayata dönüleceğine, davranışlarda birtakım olumsuzluğa, rüyayı gören kişinin hayatına farklı kişilerin müdahil olacağına yorulur.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek hem hayra ve berekete hem de olumsuzluğa, nazara yorulur. Rüyada mavi göz görmek maddi refaha, işlerin düzeleceğine, evli kimseler için aile içi huzura ve sevgiye, bekar kimseler için de hayırlı kısmete, büyük bir aşk yaşamaya; iş hayatında ise yüksek statülü bir işe, rüyayı gören kişinin rızkının ikiye katlanacağına, hayır işi yapmaya, uzun sürecek mutluluğa yorulur. Rüyada mavi göz görmek aynı zamanda nazara, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisini kıskanan, başarılarını, iş ve aşk yaşamını çekemeyen kimselerin varlığına, rüyayı gören kişinin hakkında yapılan dedikoduların olduğuna işaret eder.

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek zor durumlardan kurtulmaya, hasta kimseler için hastalığın dermanını bulmaya, hayırlı olayların yaşanacağına, kişinin sıkıntılarının sona ereceğine, kısmetli ve temiz işlere, ahlakı yüksek ve dini bütün insanlarla karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Ela Göz Görmek

Rüyada ela göz görmek rüyayı gören kişinin ani duygu durum değişikliğine ve önemli bir konuda kararsızlık yaşamaya yorulur. Aynı zamanda evhamlı ve panik kişileri de simgeler.

Rüyada Renkli Gözlük Takmak

Rüyada renkli gözlük takmak, yanlış bilgilendirilmeye, olayların göründüğünden farklı olmasına, rüyayı gören kişi için kendisini kıskanan dedikoducu insanların nazarına, yaşanacak olan küçük çaplı anlaşmazlık ya da yanlış anlaşılmalara yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani