Rüyada “Rüyada Renk Görmek” Görmek

Rüyada Renk Görmek

Rüyada renk görmek, bütünü meydana getiren hem temel faktörlerin birlikteliğine de delalet eder. Rüyada renk gören kimse, bazı renkler eğer ki birbirine yakışan renkler ise ölçülü hareket etmeye işaret eder. Rüyada renk görmek, uyumlu olmaya ve de hoşgörü çerçevesinde davranmaya iyice delalet eder. Eğer renkler birbirinden bazı bağımsızsa ve birbirine yakışmıyor ise zıtlığa ve huysuzluğuna yorumlanır. Rüyada görülen renk, geçimsizliğe, muhakemeler yeteneğinin zayıflığına da işaret eder. Rüyasında bir takım beyaz renkler gören kişi temiz kalpli olması ile yorumlanır. Ayrıca düşünceleri ve de duyguları da son olarak derece iyi niyetin üzerine kuruludur. Rüyada renklerin yorumları renklere göre de değişkenlik gösterir.

Rüyada Renk Görmek İslami Anlamı

Dini yorumu göz önüne de alındığında, rüya sahibinin hem ilgi alanı olmayan bazı farklı konularda ahkâm kesme durumundan çok geri durduğu hem de bilgisi dışında olmakta dahil olan işlere karışmadığı bir taktirde bunun için iyice bildiğine çok inandığı birtakım işlere girip de her zaman başarılı olabilecektir sonucu çıkmaktadır.

Cafer-i Sadık (r.a) da buyurmuştur ki; bazı sıkıntılı durumlarda rüyada renk görmek olayı, rüyanın sahibinin hem kendisine olan özgüvenine hem doğru şekilde tabir edilmektedir. Aynı zamanda bir rüya sahibinin kendisini ayrıca çok da iyi şekilde tanıdığına ve bunun yeterli olduğu konularına da hatta yetersizlik olduğu konuların topluca farkında olabildiğine ve bir de bu durumlara uygun olacak hareketler ederek, bu olaylara daha da az üzüldüğüne, olaylar karşısında daha da az olacak şekilde hayal kırıklıkları yaşadığı durumuna delalet etmektedir.

Rüyada Renkli Gelinlik Görmek

Rüyada renkli gelinlik görmek, rüyanın sahibinin her daim zamanda çok kıskanıldığına ve rüya sahibinin başarıları dolayısı ile hiçbir zaman çekilmediğine, bu rüya sahibinin arkasından da kuyusunun hep olacak şekilde kazıldığına işaret eder.

Rüyada Renkli Yılanlar Görmek

Rüyada renkli yılanlar görmek, bu tarz kişinin yanlışlarının, hayatında yer alan tüm eksiklerinin, tümü ile günahlarının ve bütün kötülük duygularının farkında olmasının gerektiğinin anlamına gelmektedir.

Rüyada Renkli Tül Görmek

Rüyada renkli tül görmek, bu rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda ve de sakin giden hayatının beklenmedik bir anda alt üst olacağı ve yaşamında fırtınaların kopmaya başlayacağı durumuna delalet eder.

Rüyada Renkli Balık Görmek

Rüyada renkli balık görmek, rüyayı gören kişi işini, tüm parasını ve de malını kaybedecek, ayrıca çok kötü hallerle ilgili durumlara tabir edilir.

Rüyada Renkli Papağan Görmek

Rüyada renkli papağan görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu çevresinde bulunan güzel bazı insanlara ve bunlarla ilgili de hayra işaret eder.

Rüyada Renkli Güvercin Görmek

Rüyada renkli güvercin görmek, rüyanın sahibinin tanımadığı tarzda birtakım kimselerin sayesinde huzuru bulmasına yorulur.

Rüyada Renkli Çiçek Görmek

Rüyada renkli çiçek görmek ve rüyada görülen bu renklerin hem tek tek anlamı vardır hem aydınlık ve de güzel renkler rüyalar içinde hep iyi ve hayırlı şeylere yorulmakta’dır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani