Rüyada “Rüyada Reklam Görmek” Görmek

Rüyada Reklam Görmek

Rüyada reklam görmek, bir durumla karşılaşması, yakın zamanda hayatına hoşgörüsü olmayan kibirli biriyle karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada reklam gören kimse, belli bir süre sonra istemeden etkilenme durumunun olacağı ve o yüzden ona benzeyeceği anlamı taşımaktadır. Rüyada reklam görmek, sonunda kişi her ne kadar ön plana çıkacak olsa da zamanla davranışları yüzünden yalnızlaşacaktır.

Rüyada Reklam Görmek İslami Anlamı

İslami kaynaklara göre İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; ” Rüyada reklam görmek ya da işin reklamının yapıldığını görmek, elde edilecek başarıların zahmetle ve emekle helal yoldan elde edilmesi gerektiği aksi taktirde başarı kısa süreli kalacağına dahi işaret edilmektedir. ”

Rüyada Reklam Çekmek

Rüyada reklam çekmek başarı için insanın yalnız kalacağı fakat bu durumu atlatmak için yakınları ve akrabaları için bir arada gelmesi gerektiğine göre yorumlanmaktadır. Rüyada reklam çeken kişi kendi dışında birini çekiyorsa bu yalnızlığa o kişinin sebep olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Reklamda Oynamak

Rüyada reklamda oynamak bir işte veya eğitim hayatında yapılan çabaların kısa yoldan yapılmaya çalışıldığına istinaden, kısa vadeli olacağını, devamlılığında mutluluğu ulaşılamayacağına işaret eder.

Rüyada Reklam Vermek

Rüyada reklam vermek, reklam veren kişinin amacına ulaşmak için doğru yolları seçtiğine ve bu sebepten sonuca ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu sayede reklam veren kişi rüya görenin kendisiyse verdiği reklam geniş ölçekte bir ün sahibi olunacağına bir işaret verir. Verdiği reklamın içeriğine göre işlerine yoğunlaşması o iş üzerinde sahip olacağı ünü ve şöhreti belirleyecektir.

Rüyada Reklam Yapmak

Rüyada reklam yapmak rüyayı gören kişinin farklı bir iş özelliğine sahip olduğuna o işi keşfederse hayatında başarılı olacağı anlamı taşımaktadır. O yüzden reklam yapan kişi rüyasından aldığı işaretle yeteneğini keşfettiğinde başarılı olabilir.

Rüyada Reklam Filmi Görmek

Rüyada reklam filmi görmek rüyanın sahibinin yakın zamanda yapacağı bir iş ile yüksek miktarda para kazanacağını, eğer bu parayı doğru kullanırsa başarının süreceğine delildir. Eğer reklam filminde kendisi oynuyorsa o işte başarı elde edecek ama o başarı için zorlukları geçmesi gerektiği yorumlanmaktadır.

Rüyada Reklam Ajansı Görmek

Rüyada reklam ajansı görmek rüya içinde olan kişilerin bir takım sorunları olduğuna ve gören kişi tek başınaysa bu sorunların devam edeceğini göstermektedir. Eğer ajanda kendisinin dışında kimseler var ise bu sorunun o kişilerle birlikte yaşanılıp atlatılacağı anlamı taşınmaktadır.

Rüyada Reklam Panosu Görmek

Rüyada reklam panosu görmek hayırlı bir işe hazırlık olunacak anlamı taşımaktadır. Reklam panosu rüyayı gören kişi tarafından açılmışsa sevdiği kişiye evlilik teklifi edeceği ya da evlilik teklifi alacağı anlamındadır. Eğer pano başka kişi tarafından açılmışsa panoyu açan kişi evlilik teklifi alacağı ya da yapmayı planlamaktadır.

Rüyada Reklam Çekimi Görmek

Rüyada reklam çekimi yapmak psikolojik olarak kendini iyi hisseden kişinin aslında çok mutlu olmadığına sadece mutlu görülmeye çaba harcadığını göstermektedir. Reklam çekimi yapan kişi yakınlarıyla bir araya geldiğinde gerçek mutluluğa ulaşacağına işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani