Rüyada “Rüyada Regl İken İlişkiye Girmek” Görmek

Rüyada Regl İken İlişkiye Girmek

Rüyada Regl iken ilişkiye girmek, rüya sahibinin yakalanacağı ciddi bir hastalık ile yorumlanır. Rüyada adetliyken ilişkiye girmek, ayıplanacak ve utanılacak bir iş yapmak ile tabir edilir. Rüyada regl olmak ve ilişkiye girmek kötü ve fesat kadın olarak’ta tabir edilir. Alimlerin bu şekilde rüyalar ile alakalı yaptıkları yorumlar şöyledir.

Rüyada Regl İken İlişkiye Girmek İslami Anlamı

Rüyada Regl İken İlişkiye Girmek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada adetli iken cinsel münasebet yaşamayı, hayırsız ve kötü yolda olan kadın ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Adetli olduğu halde bir erkek ile münasebet yaşadığını gören kadını, arsızlık ve şeytan olarak yorumlamıştır. Rüya sahibi, yanlış yolda olan kişidir. Bu rüyaların kimseye anlatılmaması tavsiye edilir.  Adetliyken ilişkiye girmek, fakirlik, şifasız hastalık ve rezillik ile de tabir edilir.

Rüyada Regl İken Havuza Girmek

Rüyada regl iken havuza girmek, insanlardan utanmayan ve onlar ile uğraşan kadın olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kadın düşmanı olduğuna delalet eder. Rüyada başka insanların olduğu havuza regl olduğu halde girdiğini görmek, insanlara verilecek olan zarara yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi, yakınındaki bir kadın tarafından kandırılır.

Rüyada Regl İken Kuran Okumak

Rüyada regl iken Kuran okumak, affedilmeyen günah ile yorumlanır. Bu rüyalar tamamen şeytanidir. Regl olduğu halde, Kuran okuduğunu gören kişi, büyük günahlar işlemiştir. Başka birinin regl olduğu halde Kuran okuduğunu görmek, ortak işlenen suça yorulur.

Rüyada Regl İken Namaz Kılmak

Rüyada regl iken namaz kılmak, tövbe edilen günahların tekrar işlenmesi ile yorumlanır. Rüyasında regl olduğu halde namaz kılan kişi, sadece başı sıkıştığında dua eden, normal hayatında inançlarına değer vermeyen kişidir. Rüyada başkasının regl olduğu halde namaz kıldığının görülmesi, işlenen günahlara tanıklık etmeye ve düşmana yorulmaktadır.

Rüyada Regl İken Denize Girmek

Rüyada regl iken deniz girmek, temizlenmeye çalışmak ile yorumlanır. Rüya sahibi yaptıkları ve yaşadıklarından dolayı pişmanlık duyar. Bu şekilde rüyalar, hayırsız evlat, kötü akraba, gözü dışarda eş olarakta tabir edilmektedir.

Rüyada Regl İken Banyo Yapmak

Rüyada regl iken banyo yapmak, az zarar ile uzaklaştırılan düşman ile yorumlanır. Rüyasında banyoda regl olduğunu gören kişi, iş hayatında başarısız olacaktır. Regl iken banyo yapmak, kadın hastalığı ve kısırlık ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Regl İken Birlikte Olmak

Rüyada regl iken birlikte olmak, aldatılmak ile yorumlanır. Regl iken eşi ile birlikte olduğunu gören kadın, eşi tarafından aldatılır, aile içinde tatsız durumlar yaşar. Regl iken tanımadığı biri ile ilişkiye giren kadın, bulaşıcı hastalık sahibidir. Rüyada regl olduğu halde ilişki yaşamak, rezil olmak, dışlanmak ve yaralanmak ile de tabir edilir.

Rüyada Adetliyken İlişkiye Girmek

Rüyada adetliyken ilişkiye girmek, fakir bir hayat yaşamak ve hor görülmek ile yorumlanır. Rüyada adetliyken ilişkiye giren bir kadın görmek, tuzak ve iftira ile yorumlanır. Rüya sahibi yakınındaki bir kadından zarar görür ve düzeni bozulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani