Rüyada “Rüyada Randevu Görmek” Görmek

Rüyada Randevu Görmek

Rüyada randevu görmek, geçimini zorlukla kazanan biri olarak tabir edilir. Rüyada randevu gören kimse, rüya sahibi hayatını zorlukla geçirdiğine işaret eder. Rüyada randevu görmek, durumdan kurtulup rüya sahibinin karşısına çıkacak bir fırsatı değerlendirerek daha rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada randevu görmek, darlıktan sonra bolluğa ermeye, sıkıntılı zamanlardan sonra ferah ve huzurlu mutlu günlere delalet eder.

Rüyada Randevu Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’^ya göre rüyada randevu görmek bekar kimse için evliliğe ve yeni bir aşka yelken açıp çok mutlu olunacağına işaret eder. Sevilen bir kimse ile rastlaşmaya ve eski dostlar ile neşeli bir yerde buluşmaya delalet eder. Aynı zamanda yeni iş tekliflerinin geleceğine ya da yeni bir iş başvurusuna bulunmaya işaret eder.

Rüyada Randevu Vermek

Rüyada randevu vermek, eğer randevu verilen kişi tanıdıksa bir iş hakkında yakın arkadaşlarına ve çevresine akıl danışacağı anlamına gelir. Bir konu hakkında önemli bir karar aşamasında olunduğunu gösterir. Bu kararı almadan önce eşten dosttan akıl ve tavsiye alınacağı anlamına gelir. Bu rüya yeni bir düzen kurulacağına bulunduğu yerden taşınıp başka bir yerde yeni bir hayat kuracağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi evli bir kimse ise eskiden kalan aşkın içinde ukde kaldığını gösterir. Bu kimsenin eski aşkı alevlenerek yeniden gündeme gelir ve kişide duygusal karmaşıklığa neden olur.

Rüyada Randevu Almak

Rüyada randevu almak rüyayı gören bir kimse sıkıntıdaysa sıkıntısından kurtulur. Hasta bir kimse bu rüyayı görse şifa bulur ve sağlığına kavuşur. Rüyasında bir dişçiden randevu alındığını gören kimse beklenmedik sıkıntılara düşeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kimse özellikle parasal konularda büyük bir borcun altına girer diye tabir olunur. Ve bu borçtan dolayı uzun süreler kemer sıkma durumunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada Randevu Kaçırmak

Rüyada randevuyu kaçırmak ele gelen fırsatların değerlendirilemeyerek kaybedilmesine delalet eder. Rüyayı gören kimsenin kendi geleceğine önemli katkılar yapacak fırsatların elden avuçtan gitmesine ve bu konuda uzun yıllar pişmanlık yaşamasına neden olur. Bir kimse rüyasında randevuyu kaçırdığını görse iş hayatında beklediği bir makamda yükselmenin gelmemesine ve maaşında beklediği zammın gecikmesine delalet eder.

Rüyada Randevulaşmak

Rüyada randevulaşmak sevinç mutluluk ve hayırlı haberlerin alınacağına işaret eder. Eğer rüyada söz verildiği halde randevuya gidilmediği görülürse büyük üzüntü, keder ve sıkıntıların artmasına delalet eder. Rüyada randevu verilen bir arkadaşla buluşmak bir iş için devlet dairesine başvurulacağına ve bu başvuru sonucu işinizin olacağına işaret eder. Eğer işiniz var ise daha yüksek mevkilerde ve yüksek ücretli bir işte çalışacağınız anlamına gelir. Rüyada görülen randevu vermek ve verilen randevuya gitmek genellikle hayırlı rüyalar olduğu tabir edilir. Beklenen her dileğin olacağına işarettir.

Rüyada Randevu Unutmak

Rüyada randevu unutmak rüyayı gören kişinin kafasında birçok düşünce olduğu ve bu düşüncelerden dolayı kafasının dağınık olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin işi ile çok uğraşacağına ve bu yüzden ailesine zaman ayıramayacağına işarettir.

Rüyada Randevuya Geç Kalmak

Rüyada randevuya geç kalmak dünya hayatıyla uğraştığına, sürekli işleriyle kafasının dolu olduğuna bu yüzden çevresindeki insanlarla arasının açılmasına işarettir.

Rüyada Randevu Evi Görmek

Rüyada randevu evi görmek hayalindeki şeylere yakın zamanda kavuşacağına ve bu sayede mutlu olacağına işarettir. Kimi zamanda kötü olayların başlayacağına ve huzursuzluk yaşanacağına işarettir.

Rüyada Randevu İstemek

Rüyada randevu istemek bir kimsenin bir şeyi çok istediğine ve ona ulaşmak için her yolu deneyeceğine işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Fırat K. dedi ki:

    Merhabalar.
    Dün gece rüyamda son dönemde hoşlandığım 2 kızın ikisini de ayrı ayrı gördüm. İlkindeki kıza teklif etme benzeri bir konuşma yaptım, açıldım. O da kabul etti. Aynı rüyanın 2. bölümünde diğer kızı gördüm. (Gerçek hayatta sorunlar yaşadığı bir birlikteliği var) Ona sevgilisi ile sorunlarını çözüp çözemediklerini sordum. O da çözdüklerini söyledi. Ancak şöyle bir durum var: Sevgilisi olan 2. kızı tanımaya başladıktan sonra ilk (yani teklifimi kabul eden kız) aklımdan çıkmaya başlamıştı gerçek hayatta. Şimdi ise böyle bir rüya gördüm ve sizlere anlamını sormak istedim. Sizce nasıl yorumlanmalı bu rüya? Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani