Rüyada “Rüyada Rampa Görmek” Görmek

Rüyada Rampa Görmek

Rüyada rampa görmek, kişinin yorgun düşeceği bir döneme gireceğine, iş hayatında da bu zorluklar ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada rampa gören kimse, kişi tüm bu zorluklara rağmen içinde bulunduğu çalışma isteğinden ve azimli duruşundan vazgeçmeyecektir. Rüyada rampa görmek, rüya sahibi eğer maddi durumu iyi biri ise bu durumu tehlikeye sokabilecek bazı olaylar yaşayacaktır. Kişi kısa bir süre için harcamalarını kısmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Rampa Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a)’ya göre rüyada rampa görmek kişinin yaşadığı ilişkilerde zorluk yaşamasına, evli ise sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada rampa görmek Cafer-i Sadık (r.a)’a göre ise kişi yaşadığı tüm olumsuzluklardan sıyrılacaktır.

Rüyada Rampa Çıkmak

Rüyada rampa çıkmak çok zorlu bir hayatın onu beklediğine yorumlanır. Kişi sürekli bu zorluklar ile mücadele içinde olacaktır. Ancak bir başka yoruma göre de rampaya çıkan kişi azminden ve kararlı duruşundan hiçbir şey kaybetmeden yola devam edecek ve istediklerini de elde edecektir.

Rüyada Rampada Yürümek

Rüyada rampada yürümek kişinin etrafında olan her şeyden sıyrılıp sessiz sakin bir hayata döneceğine delalet eder. Bu kişi birçok zorluk karşısında o olayları basitleştirerek hayatına devam edecektir. Başka yorumcular ise bu rüyayı kötüye yormaktadır. Bazılarına göre bu rüya kişinin omzundaki yüklerin daha da ağırlaşacağını, maddi manevi birçok sıkıntıya düşeceğini göstermektedir.

Rüyada Rampa Tırmanmak

Rüyada rampa tırmanmak, hayatın birçok olumsuzluğu karşısına çıkaracağına ancak bu sıkıntıların onu yıldırmaya yetmeyeceğine yorumlanabilir. Kişi tüm bu sorunlar karşısında daha da çalışmaya yönelecektir. Ayrıca bu kişinin çıkacağı tüm yollar mutluluk ile sona erecektir. Bu yolların sonu sevdikleri ile yaşayacağı mutluluk dolu yılların habercisidir.

Rüyada Rampada Koşmak

Rüyada rampada koşmak kişinin karşısına yakın zaman içerisinde bazı olumsuzlukların çıkabileceğini gösterir. Aynı zamanda bu zorluklar hayatını alt üst etmek ile birlikte eğer sıkıntıların üzerine gidilir ise hepsi aşılacaktır.

Rüyada Rampada Kalmak

Rüyada rampada kalmak, verilen hızlı kararlardan beklenilen sonuçların alınamayacağını gösterir. Bu yolun sonu hayal kırıklığı olacaktır. Evli ise geçmişte yaşanılan bazı olayların gün yüzüne çıkarak huzursuzluğa neden olacağına yorumlanır. Kişi yaşayacağı sorunlara karşı çok fazla çalışmak zorunda kalacak ve uzunca bir zaman sosyal hayatından uzak kalacaktır.

Rüyada Rampada Araba Görmek

Rüyada rampada araba görmek, kısa yoldan mutluluğa erişmeye çalışıldığına ancak bunun tam tersi bir durum ile karşı karşıya kalınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Rampa Yol Görmek

Rüyada rampa yol görmek, çok eskiden edilmiş bir yeminin tutulacağına, hayırlı ve bol kazançlara, şan ve şöhret sahibi olmaya, vefa sahibi dostların varlığına yorumlanır. Ayrıca kısa zaman içerisinde fakirlikten kurtulmaya yorumlanabilir.

Rüyada Yokuş Görmek

Rüyada yokuş görmek, rüyayı görenin çok güçlü ve kudretli olduğunu gösterir. Bu kişinin karşısına çıkan tüm engellemelere rağmen hayallerinden ve hedeflerinden asla vazgeçmeyen ve tüm korkularını yenen biri olduğuna yorumlanmaktadır. Eğer yoluna bu şekilde devam eder ise bu kişinin yenemeyeceği düşman bulunmamaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani