Rüyada “Rüyada Rakı Görmek” Görmek

Rüyada Rakı Görmek

Rüyada rakı görmek, kişinin bulunduğu hak yolundan kopmasına işaret eder. Rüyada rakı gören kimse, çeşitli kötü yollara yönelmesine, kötülük işlemeye yorumlanır. Rüyada rakı görmek, dedikodu yapmaya, ortalığı birbirine katma ile tabir edilir. Rüyada rakı gören kişi, bir kişinin ya da durumun günahını almaya, iyi düşünmemeye delalet eder. Rüyada görülen rakı, art düşünceli davranmaya, kişi için yapılması helal varsayılan şeylerden uzaklaşıp harama el uzatmasına delalet eder.

Rüyada Rakı Görmek İslami Anlamı

Ayrıca, büyük ekonomik kayıplara, sorunlu ve güç günlerin geleceğine yorumlanır. Kişinin darlıkta kalmaya, hastalık durumunun oluşmasına işarettir. Rüya sahibinin, sevdiği yakınlarından uzaklaşmasına, en yakın dostlarla kavgalı duruma düşmeye tabir edilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rakı içmiş olan kişinin azığı kesilir, aynı zamanda bir hastalığın olacağına ancak kısa zamanda geçeceğine alamet eder.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek dini yorumu, rüyayı gören kimsenin, yanlış bir duruma ya da peşinden kötülük getireceği düşünülen işlerin içerisine karışmasına yorulur. Başka bir ifadeyle, rüyada rakı görmek ve içmek, haram kazançlar yoluyla elde edilmiş maddiyata işaret eder.

Rüyada Rakı Almak

Rüyada rakı almak anlamı, başlanan işlerin arkasından büyük başarıların geleceğine, girişilen bu işler yoluyla kısa sürede kapsamlı bir üne kavuşulacağına ancak bunun için sabır ve sakinlik göstermesinin gerektiğine alamet eder. Başka bir taraftan, bilinmeyen bir nedenle ortaklığın düşeceğine, bu sorunların kısa vadede çözüme ulaşacağına, bir eşle uğurlu yuvanın gerçekleşeceğine, rakiplerin yenilmesinin söz konusu olmasına ve yaşamın mutlu mesut geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Rakı Satmak

Rüyada rakı satmak ne anlama gelir sorusunun cevabı, bu rüyayı gören kişinin, kocasının yeni bir kadınla evlilik geçireceği korkusuna sahip olduğuna, sabrederek ve var olan problemleri abartmadan sonuca kavuşturmaya yorulur. Bu kimse, özel bir çalışan ise zaman içerisinde makam sahibi biri olacağına ve kendi başına yettiği anlamına gelir. Eğer bu rüya maliki, çocuk sahibi ise, çocuğuna karşı davranışlarında çok baskıcı ve katı kurallı biri olduğuna, gerçekleştirmek için bir sürü şey yaptığına ve buna rağmen sorunların azalmadığına tabir olur.

Rüyada Rakı Dökmek

Rüyada rakı dökmek, İmam Nablusi (r.a) tarafından hayra yorumlanır. Bununla beraber diğer alimlerin yorumlarına göre birçok şeyin ters bir yönde ilerleyeceğine ve bu nedenle bu rüyayı uykusunda gören kişinin, uzun bir dönem toparlanmakta zorlanacağına yorumlanır. Geçimini güçlük çekmeden ve yorulmadan kolay bir şekilde elde edeceğine, hayatında mutluluk verecek yeni gelişmelerin oluşacağına, yeni tercihlerin sonucunda huzurlu dönemlerin yaklaştığına, çevresindekilerle daha iyi bağlantılar kuracağına ve ailesi ile arasında gerçekleşen çatışmalar için birilerinin kendisine akıl danışmanlığı yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Rakı İçmemek

Rüyada rakı içmemek, kişinin belirlediği amaçları yapabileceğini ve bu işlerde beklediği başarıyı elde edebileceğini söyler. Ayrıca, tavır ve davranışlarının çevresi tarafından onaylanacağı anlamına da gelir.

Rüyada Rakı Şişesi Görmek

Rüyada rakı şişesi görmek, bu kişiye olan kötü niyetlerin varlığını temsil eder. Yürünen yolun yanlışlığını ve içinde bulunulan sıkıntılı sürecin tamamen kendisiyle ilgili olduğuna, nedenlerinin ise yaptığı yanlışlardan ötürü gerçekleştiğine delalet eder.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Rüyada rakı bardağı görmek anlamı, kargaşa ve kötü niyet katılarak, başka insanların hakları gasp edilerek elde edilmiş mülklere ya da maddi kazançlar olarak yorumlanır. Bu rüyanın maliki, bu gelirleri haram yoluyla ve haksızlık yaparak kazanmış olarak yansır.

Rüyada Rakı Sofrası Görmek

Rüyada rakı sofrası görmek şu şekilde yorumlanır, ortada bir haram olan işin bulunduğu ve bu işi hayata geçirmek amacında olan kişilerin toplanması anlamına alamet eder.

Rüyada Sek Rakı İçmek

Rüyada sek rakı içmek, kişinin, kararlı bir düşünce yapısına sahip, verdiği kararlardan geri adım atmayacak ve inatçı bir yapıya sahip olunduğunu bildirir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani