Rüyada “Rüyada Raket Görmek” Görmek

Rüyada Raket Görmek

Rüyada raket görmek, iş hayatında yer alan kişilerin büyük bir adım atacağına işaret eder. Rüyada raket gören kimse, karşılarında yer alan rakiplerini elemesi ile tabir edilir. Rüyada raket görmek, gerçekleştirmek istediği planların olumlu bir şekilde kendilerine sunulacağına işarettir. Bu kişilerin, meslek yaşamındaki denge zaman zaman zor dönemlere girse de istenilen doğrultuda ilerlemenin olacağını bildiridir.

Rüyada Raket Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göreKadınların bu rüyayı görmesi, sürekli çevrelerinde bulunanlar tarafından fikir aldıklarına işaret eder. Kendi düşünceleri ile karar vermediklerine, bundan ötürü de sahip olunan problemlerin ortadan kalkması yorumlanır. Ev ortamında şüpheli durumların var olabileceğine bu nedenle kavga durumunun oluşacağına delalet edebilir. Bekar olan erkeklerin ise iki sevdanın arasında kararsız kalacaklarına, bu bağlamda duygusal yaşantılarına doğru yolu vermekte güçlük çekeceklerine tabir edilir.

Rüyada Raket Almak

Rüyada raket almak, iki kişinin karşılıklı sırlarını öğrenmeye ve bu nedenle düşman olan başka bir kişiyle itilaf kurma anlamına yorulur.

Rüyada Raket Kırmak

Rüyada raket kırmak, anlamı başkaldırı olarak tasvir edilir. Rüyayı gören kişinin, yaşadığı durum karşısında bu zamana kadar sessiz kalmasına ve insanları incitmek istememesine rağmen, artık dayanılmaz bir yol aldığını görerek, bu yönde hareket etmeye başlayacağına ve eğer gerekli olursa bazı kişilerle olan iletişimini tamamen sonlandırma kararı vereceğine, kırıcı olmaktan çekinmeyeceğine alamet eder. Eğer rüyada raket görmek ve kırmak işlemi yapılıyorsa, iş sahasında verim sunamayan personellerin işten atılacağı anlamına da gelir.

Rüyada Tenis Raketi Görmek

Rüyada tenis raketi görmek, yorumuna bakılacak olduğunda, çekingen bir karaktere sahip olan kişinin, kötü düşünceli kişilerin elinde oyuncak haline geleceğine, kendi hayatlarına şekil veremediği gibi başkalarının kendi hayatına karışması konusunda sessiz kalacağına yorulur. Tenis raketi, doyumsuzluk içerisinde bulunulduğuna ve kendi sahip olduğu bu yaşamı, denetlemek noktasında ne kadar çok çabalasa da dış etkenler yüzünden arzuladığı gibi ilerleyemediğini gösterir.

Rüyada Masa Tenisi Görmek

Rüyada masa tenisi görmek, psikolojik yorumu ise arada kalınacak durumlarda ya da bir kimseyi incitmemek için, hissedilen duyguları dile getirmek yerine, karşıdaki kişilerin duymaktan hoşnut olacağı şeyleri söylemek, bunlardan ötürü de rahatsızlık duygusuna kapılmak demektir. Eğer kişi, hususi hayatında iki kişi arasına düşerse ya da bir tercih söz konusu olursa bu rüyayı görmesi olasıdır.

Rüyada Masa Tenisi Oynamak

Rüyada masa tenisi oynamak, iş konularında zekanın ve aklın kullanılmasıyla, atılacak her adımın sonucunda başarılı bir durum elde edileceğini müjde verir. Hayırlı bir rüyadır. Erken dönemlerde iyi yol kat etmek, sahip olunan işi yerine oturtmak, kazancın iyi olacağı şartları oluşturmak anlamına gelir. İş kuran kişinin, çok geçmeden genişleyeceğine ancak aynı zamanda rakip kişilerinde kendileri gibi olacağına tabir olur. Her açıdan hayatını sürdüren kişilerin bu yoğun zamanlar nedeniyle yorulacaklarını bildirir.

Rüyada Tenis Topu Görmek

Rüyada tenis topu görmek yorumuna bakılacak olursa, çoğunlukla iki fikir arasında sıkışıp kalmak, bir tercih belirlemek güçlüğünü yaşamak gibi, rüyayı göreni strese itecek durumların oluşacağına yorulur. Eğer gerçek hayatında bir kişi, çaresiz olduğunu hisseder ve vermesi gereken kararların zorluğu karşısında yorulursa bu rüyayı görürler.

Rüyada Pinpon Topu Oynamak

Rüyada pinpon topu oynamak ile ilgili anlama göre, bu şahsın, faaliyetlerinin kısa vadede büyük bir konuma erişeceğine ve evlilik hayatının da güzel bir biçimde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada Tenis Oynamak

Rüyada tenis oynamak, bir iş meselesinde belirli bir şirket ya da kişiyle sözleşme kuracağınıza ve aranıza üçüncü bir ortak alarak bu antlaşmayı ilerletme durumunuzun olduğuna yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani