Rüyada “Rüyada Rakam Görmek” Görmek

Rüyada Rakam Görmek

Rüyada rakam görmek, rakam düşünmek gibi durumları iyi açıdan yorumlamaktadır. Rüyada rakam gören kimse, kişilerin genel olarak çok para kazanacağı bilinmektedir. Rüyada rakam görmek, tabi ki rüyalarda rakam görülse de rakamların görülme durumlarında çeşitlilikler olması normaldir. O yüzden bu görülme durumlarında ki farklılıklar rüyanın gösterdiği işareti de değiştirmektedir.

Rüyada Rakam Görmek İslami Anlamı

Ünlü alim İmam Nablusi (r.a.) bu konuda hakkında şöyle söyler ki; ” Rüyada rakam görmek gündelik hayatta yada ticari işleri düzenlemeye çalışırken o işler sorunları ortaya çıkartacak ve bu sorunlar yüzünden ekonomik ölçekte düşüşe geçecek.

Rüyada Rakam Duymak

Rüyada rakam duymak bahsi geçen rakamın büyüklüğüne göre değişik anlamlar barındırmaktadır. Ancak genel olarak bilinen, rüyada rakam duyan kişinin kadın olması durumda bu rakamın büyüklüğü kadar iş yerinde ya da yaptığı her hangi bir işte yükseleceği, erkek ise aksine o duyduğu rakamın büyüklüğüne göre düşüşe geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüyada rakam yazmak doğru ve iyi olacak şeylerin işaretidir. Çünkü rakamlar farklılıklarına göre ait olan sırları barındırdığı için rüyayı gören kişi için hayırlı ve güzel bir şeyin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyada rakam söylemek, rakamı söyleyen kişinin içinde bulunduğu iş hayatında yükseleceği yada zarara uğrayacağı anlamına gelmektedir. Söyleyen kişi kadınsa genellikle yükseliş anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada Roma Rakamı Görmek

Rüyada roma rakamı görmek yeni girilen bir işte başarı elde edileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu başarının değeri rakamın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Rüyada Çift Rakam Görmek

Rüyada çift rakam görmek gündelik hayatta rüyayı gören kişinin karşına çıkacak şanslı olaylara işaret edilmektedir. Bu durumlar iş, evlilik, yeni alınacak bir eşya, bir yerden kalacak bir miras ya da gelecek paraya işarettir. Her çift rakamın bir anlamı da ayrıca olduğu için bu anlama göre kişinin karşısına çıkacak şansın ya da kısmetin büyüklüğü rakamın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Rüyada 1 Rakamı Görmek

Rüyada 1 rakamı görmek, tek başına kalmak anlamı taşıdığından çok tek başına bir lider olabilmek anlamı taşıdığı ile ilgili yorumlanmaktadır. Yani bugün her hangi bir kişinin yapacağı bir işte doğan ve lider özelliklerini katarak başarı elde edeceği anlamına gelmektedir. Hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek rakamlar taşıdığı anlamların öğrenilip daha sonra bu rakamları birleştirerek anlam katıldığında, rüyanın yorumu ortaya çıkacaktır. Çünkü çift ya da tek rakamlar üzerine görülen rüyaların anlamları bulunduğu gibi 1 rakamının anlamı da ayrı bir sonuca rüya yorumunu çıkartabilir.

Rüyada Numara Görmek

Rüyada numara görmek rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili olan şeyleri hem geçmişten bıraktığı izlerle hemde geleceği yorumlayacağı yeni anlamın birleşmesi sonucu ortaya çıkar. Rüyada ki numaram hedef konulan bir başarının gerçekleştiği zaman büyüklüğü ya da ne kadar zamanla gerçekleşeceğini yansıttığı yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani