Rüyada “Rüyada Rahim Görmek” Görmek

Rüyada Rahim Görmek

Rüyada rahim görmek, meslek yaşamında etkili ve başarılı faaliyetler yaratacağına yorumlanır. Rüyada rahim gören kimse, elde ettiği kazançla kendisine olan güveninin artacağına işaret eder. Rüyada rahim görmek, kişinin başka bir vilayete taşınacağına yorumlanır. Rüyada görülen rahim, yeni gittiği şehirde bir iş sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Rahim Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) buyurduğuna göre, kişinin kendisini güven içerisinde bulunduğunu hissetmesine ve bu nedenle sahip olduğu korkularından çekinmemesi gerektiğine tabir edilir. Kişinin bu sayede yeni bir hayat düzeni kuracağına delalettir. Rüyada rahim görmek, çevresindeki yeni kişilerle dostlukları oluşacağına işaret eder.

Rüyada Rahim Düşürmek

Rüyada rahim düşürmek, rüya malikinin, hayalini kurduğu ve uzun bir vakittir gerçekleştirmek istediği düşüncelerine ulaşabilmek adına, türlü zorluklarla mücadele etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin, bu zaman sürecinde çok heybetli dertler çekeceğine, bu nedenle gücü elverdiğince yapabileceği bütün şeyleri yapmasının lüzum olduğuna yorulur. Bu doğrultuda rüyada rahim görmek ve düşürmek, çokça bir hüner sergilemesinin önemli olduğuna ve bu koşulla arzulanan şeye erişebileceğine delalet eder.

Rüyada Rahim Ameliyatı Olmak

Rüyada rahim ameliyatı olmak rüya tabircileri tarafından, iş yaşamında ya da sosyal yaşantıda, yapmak istenilen şeylerin önünde yer alan engebelerin kaldırılacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse için, büyük ve uğraştırıcı durumları bitireceğine, geçirdiği bunaltıcı zamanları atlatıp huzura kavuşacağına ve bu arzulanan isteğini Allah(c.c) müsaadesiyle gerçekleştireceğine ve ne kadar sorun çıksa da bu isteğine kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Rahim Kanseri Görmek

Rüyada rahim kanseri görmek, üzüntülü ve sıkıntılı zaman içerisinde çok zor günler geçirmekte olan bu kişinin, kendisine yaşattığı stres ve sinirli ruh hallerinden kaynaklı olarak önemli bir hastalık geçirebilme olasılığı bulunduğuna, bu nedenle de kendisine karşı dikkatli ve titiz davranmasının mühim olduğuna, aksi taktirde bu isteğini yeniden ileri zamanlara atmak zorunda kalacağına tabir olur.

Rüyada Rahim Kanaması Görmek

Rüyada rahim kanaması görmek, büyük hayali olan ve rüyayı gören şahsın, uzun bir dönemdir çabaladığı şeyin gerçekleşememesi nedeniyle korkulu ve sıkıntılı bir durum çekeceğine ve bundan ötürü isteğinden vazgeçme aşamasına geleceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca, kişinin sahip olduğu başarılarında terslikler meydana gelmesine, buna bağlı olarak mecburen hayalinden vazgeçeceği de tabir edilir. Bu durumda rüyada rahim görmek ve kanamasının oluşması, hem fiziksel açıdan hem de duygusal açından zarar göreceğine de delalet eder.

Rüyada Rahim İçini Görmek

Rüyada rahim içini görmek, bu kişinin, hayatta kazanacağı başarılı durumlarına, kendisine olan güvenine, oluşabilecek türlü yeni durumlara karşı açık olması ve olumsuzluk söz konusu olduğunda dahi bunlardan uğurlu güzellikler çıkarması şeklinde ele alınır. Eğer rahim içinde bir bebek olduğu görülüyorsa, müjdeli haberlere erişileceği ve edilen duaların kabulü için yaratana şükür edilmesi anlamına gelir.

Rüyada Rahim Kılı Görmek

Rüyada rahim kılı görmek, tasdik elde etmeden bir adımın bile atılması söz konusu olmayacak kadar önemli bir mertebenin elde edileceğine ve gerçekleştirilen işlerin eskiden olduğu gibi gelir getirmeyeceğini anlatır.

Rüyada Uterus Görmek

Rüyada uterus görmek, rüyaya nail olan kişinin, ticari faaliyetlerinde yeni olaylara açık olması, sürekli bir hareketlilik dönemi içerisine gireceğine ve sahip olduğu hayatını hedefleri yönünde tamamlayacağı anlamına tabir edilir.

Rüyada Kendi Rahmini Görmek

Rüyada kendi rahmini görmek, sağlık sorunlarının başlaması ya da yaşanacağı anlamına gelir. Ağır bir durum olmasa da kişinin canını sıkacak bir olayın gerçekleşmesine sebep olacaktır. Bunun dışında bir yerde mahcupluk yaşanacağı anlamına da yorulur. Rüyanın güzel bir yorumu olmadığı söylenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani