Rüyada “Rüyada Rahatlamak” Görmek

Rüyada Rahatlamak

Rüyada Rahatlamak, birçok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada rahatlamak saklanılan sırlara ve bunların paylaşılmasına yorulmaktadır. Rüyada kusup rahatladığını görmek, sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya da tabir edilmektedir. Bu şekilde rüyalarda, görülen yer ve şekle göre anlamlar da değişmektedir.

Rüyada Rahatlamak İslami Anlamı

Rüyada rahatlamak ile ilgili, İslami olarak alimlerin yorumları şu şekildedir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada rahatlamak, çekilen olan sıkıntılar son bulacaktır.  İbni Sirin (r.a) Rüyada işeyip rahatlamak, iyi şekilde ise hayırlı işlere, kötü ve uygunsuz şekilde ise hayırsız işlere yorulur. Demiştir.

Rüyada Cinsel Rahatlamak

Rüyada cinsel rahatlamak, kötü ve uygunsuz işler ile yorumlanmaktadır. Bu şekilde rüyalar şeytanidir. Rüyayı gören kişi, nefsine hakim olamayan kişidir. Rüyayı gören kişi erkek ise eşini aldatır. Rüya sahibi kadın ise birilerini kandırarak, mallarını alır. Bu şekilde görülen rüyalar hayırlı değildir. Rüyayı gören kişi, hatalarından dönmeli ve bir daha yapmamalıdır.

Rüyada Ferahlamak

Rüyada ferahlamak, yaşanan fakirliğin bitmesi ile tabir edilir. Rüyasında ferahladığını gören kişi, hayatı boyunca sorun ve sıkıntı içinde olmadan yaşar. Rüya sahibinin ya da bir yakınının hastalığı var ise bu hastalıklardan kurtulur. Rüyada ferah bir ortamda olmak ve orada kalmak, aile içinde yaşanacak sorunların çözülmesi ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kusup Rahatlamak

Rüyada kusup rahatlamak, mide hastalıklarının geçeceği ile tabir edilir. Rüyasında kusarak rahatladığını gören kişi, içindeki sıkıntılarını birilerini anlatır ve bundan dolayı kendini rahat hisseder. Rüyasında kusarak rahatladığını gören kişi, birinin hakkını yemiştir ve bunu ödemesi gerekir. Farklı bir yorum olarakta haram parayı, helal para üzerine eklemek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağlayarak Rahatlamak

Rüyada ağlayarak rahatlamak, sevinç gözyaşları ile yorumlanmaktadır. Rüyasında ağlayarak rahatladığını gören kişi, özlem ile beklediği kişiye kavuşur. Rüyada başkasının ağlayarak rahatladığını gören kişi, birilerinin derdini dinler ve onlara yardımcı olarak. Rüyada ağlamak, gerçek hayatta gülmek ve mutlu olmak ile tabir edilir.

Rüyada Tuvalette Rahatlamak

Rüyada tuvalette rahatlamak, hoş olmayan olayları başkalarına anlatmak ile yorumlanır. Rüyada tuvalette rahatlar iken başkaları tarafından görülmek, utanç verici işler yapmak ile yorumlanır. Rüyada başka birini tuvalette rahatlar iken görmek, yapılacak kötü işlere tanık olmak ile tabir edilir. Bu şekilde rüyalar, ayıplanacak işler ile tabir edilmektedir.

Rüyada Sarılıp Rahatlamak

Rüyada sarılıp rahatlamak, kavuşmak ile yorumlanmaktadır. Rüyada sevilen birine sarılmak ve rahatlamak, uzak yoldan gelecek olan kişi ile yorumlanır. Rüyasında başka birine sarılan ve rahatlayan bir kişi görmek, yaşanan özlemlerden kaynaklı haset duygular beslemek ile yorumlanır.

Rüyada İşeyip Rahatlamak

Rüyada işeyip rahatlamak, iyi olarak yorumlanmamaktadır. Rüyasında idrarını yaparak rahatlayan kişi, iftira atan ve dedikodu yapan kişidir. Rüyasında idrar yapar iken başkaları tarafından görülen kişi, kötü söz duyar. Başkasını idrar yapar iken gören kişi ise, kötü işler yapan kişiler ile dostluk eder ve o kişilerden zarar görür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani