Rüyada “Rüyada Puzzle Görmek” Görmek

Rüyada Puzzle Görmek

Rüyada puzzle görmek, İslam kaynaklarına göre rüyada puzzle görmek tevellüt eden güneşin karşısında şükretmeye işaret eder. Rüyada puzzle gören kimse, verilen nimetler karşısında şükran duymaya işarettir.

Rüyada Puzzle Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki rüyada puzzle görmek çözümsüzlüklerin ortak paydada çözülmesine ve eşler arasında sulh ilan edilmesine işarettir.

Rüyada Puzzle Almak

Rüyada puzzle almak sözleşme imzalamaya, dostlukları kavi hale getirmeye, sırdaşlarını iyi seçmeye, komşular arasında gidip gelmeye, büyük ve önemli toplantılarda konuşmacı olarak görev almaya işarettir. Puzzle alınan nokta kalabalık bir market ise kişi gördüğü kişi sayısında tebrik edilir.

Rüyada Puzzle Yapmak

Rüyada puzzle yapmak kişinin inandığı düşünceler çeperinde hareket etmesi, ideallerinden asla vazgeçmemesi ve sonunda mutlak zaferi elde etmesi demektir. Bu rüyanın sahibi kimi zaman kendini zebun hissetmiş olsa da güçlenip ayağa kalkmayı bilecektir.

Rüyada Puzzle Bitirmek

Rüyada puzzle bitirmek dostluk ve arkadaşlık gibi kavramları teşmil eden tüm yeni insanlarla birlikte bir doğum günü partisine gitmek, orada yeni yeni insanlar ile tanışıp sosyalleşmek anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bitirilen her puzzle parçası başarılan bir iş ve alınan yüklü bir para anlamına da gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi afaki tartışmalardan uzak durmalı, önünde cereyan eden kavgalara karışmayarak oradan salim bir şekilde uzaklaşmayı bilmelidir.

Rüyada Puzzle Bozmak

Rüyada puzzle bozmak kendisi hakkında yapılan tüm bühtan ve suç yüklemelere karşı dirayetle mücadele etmek, yapılan tüm kirli oyunları ve kurulan tüm menfur tuzakları bir çırpıda bozmak demektir. Alçaklık anlamına gelen habaset yüklü kişileri hayatından çıkaran kişi yalnız ama çok daha mutlu bir hayatın içerisinde bulur kendini.

Rüyada Yapboz Görmek

Rüyada yapboz görmek kişinin muradına ermek için canla başla mücadele etmesine ama en sonunda ödülüne kavuşması demektir. Bununla birlikte yapboz görmek çocukları sevindirmeye, mebzul miktarda hayır duası kazanmaya, gıpta ile bakılmaya da delalettir.

Rüyada Puzzle Tamamlamak

Rüyada puzzle tamamlamak uzun süredir peşinde olunan bir işin hayırlısı ile nihayete ermesi demektir. Aynı zamanda tamamlanan puzzle bitmiş bir işe, ortaya çıkan bir sırra, dedikoduya, halkın diline düşmeye, herkese düşman kesilmeye, giderek yalnız kalmaya ve asabiyet problemleri yaşamaya işarettir.

Rüyada Puzzle Parçası Görmek

Rüyada puzzle parçası görmek kişinin eksikliğini hissettiği ve sürekli olarak özlem duyduğu birisinden mektup alması demektir. Puzzle parçalarını sokağa rastgele bir şekilde döküp saçtığını gören kişi akıl karışıklıklarından kurtularak salim bir kafaya ulaşır. Puzzle parçası aynı zamanda dürüst bir kişinin varlığına delalettir.

Rüyada Lego Görmek

Rüyada lego görmek bebek bekleyen erkekler için ikiz müjdesi demektir. Lego bir çocuk oyuncağı olduğu için çocukların kutlu gelişleri bu rüya vasıtası ile duyurulur. Rüyasında lego parçalarına basarak ayaklarını kanattığını gören kişi ise hane halkından biriyle burun buruna gelecek şekilde kavgaya tutuşur, ancak bir ya da iki gün sonrasında kavga tatlıya bağlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani