Rüyada “Rüyada Puro Görmek” Görmek

Rüyada Puro Görmek

Rüyada Puro görmek, genellikle kötü ve zor günlerin geleceğinin ve tatsız haberler alınacağının işaretidir. Rüyada puro gören kimse, özellikle de iş hayatında karşılaşılacak sıkıntı ve sorunlardan dolayı hayal kırıklığı yaşanacağına, yaşanan durumlardan dolayı mutsuz olunacağına, edilen zarardan kurtulmak amacıyla borca girileceğine tabir edilir. Rüyada puro görmek, kişinin elde ettiği başarıları bir takım kişilerin çekemeyeceği ve bu kişiler yüzünden elde olan işi kaybetme riskinin olacağı anlamına gelmektedir. Bu durumlar sonrasında umutsuz kalmaya tabir olunur.

Rüyada Puro Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; rüyada puro görmek etrafınızda bulunan herkese işlerinizin yolunda gittiğini gösterdiğinizi fakat gerçekte işlerinizin umulduğu şekilde olmadığını ve kesinlikle bir desteğe ihtiyacınız olduğunun göstergesidir.

Rüyada Puro Almak

Rüyada puro almak, dost olarak bildiğiniz insanların yapacağı bir takım karalama çalışmalarından doğan olaylar yüzünden sıkıntı içine gireceğinize alamettir. İş hayatında karşı karşıya kalınan bir takım kötü durumlardan dolayı endişe ve üzüntü yaşayacağınız ve bu durumun hiç bir türlü düzelmemesi ile hiç hesapta olmayan işlere girilip sorunlu ve kötü zamanlar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Puro İçmek

Rüyada puro içmek, yaşanılan dönemin sorunlarla dolu olduğuna, bu yüzden ötürü kişinin çok fazla üzüntü duyacağına, hayatta bir belirsizliğin hakim olduğuna ve tartışma ve üzüntülerin daha uzun bir zaman devam edeceğine rivayet etmektedir. Yaşanılan maddi ve manevi çıkmazlar yüzünden zor zamanların yaşandığına, aile yaşantısı ve iş hayatında çok zor durumların geleceğine işaret olmaktadır.

Rüyada Puro Söndürmek

Rüyada puro söndürmek, gelecek olan bir fitneyi defnetmek anlamına gelmektedir. Yolculukta yakını olan kişinin puro söndürmesi yolcusunun geri gelmesi ya da bir haber gelmesine delalettir.

Rüyada Puro Yakmak

Rüyada puro yakmak, kişinin hiddet ve sinir sahibi bir kişi olduğuna ve bu özelliklerinden dolayı sürekli zor durumda kaldığına tabirdir. Bazen de kötü ahlaka, peşin hükme ve fevri hareketlere yorulmaktadır.

Rüyada Çikolatalı Puro Görmek

Rüyada çikolatalı puro görmek, gösteriş amacı ile anlatmış olduğunuz yalan bir hikayenin gerçek olacağına ve hayalini kurduğunuz servete kavuşacağınıza alamettir.

Rüyada Yarım Puro Görmek

Rüyada yarım puro görmek, kişinin yeni işlere atılacağına fakat yeni iş hayatında bir takım sıkıntılar ile boğuşacağına rivayet etmektedir. Rüyayı gören kişi eğer devlet memuru ise, hayallerinin peşinde koşacağı ve başarı sağlayacağı aynı zamanda da aile saadetine ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Puro İçen Birini Görmek

Rüyada puro içen birini görmek, aile bireylerini endişe içine sokacak bir takım olayların yaşanacağına, hileli durumların olduğu bir işle karşı karşıya kalınacağına ve büyük manevi zararlara tekabül etmektedir. Çok uzun bir süredir devam eden bir işte hiç beklenmeyen bir maddi krize girileceğine işarettir.

Rüyada Pipo Görmek

Rüyada pipo görmek genellikle aile hayatında yaşanacak sıkıntıların habercisidir. Bununla birlikte ortaklık kurulmuş biriyle yaşanacak sorunlara tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani