Rüyada “Rüyada Pullu Balık Görmek” Görmek

Rüyada Pullu Balık Görmek

Rüyada pullu balık görmek, rüyayı gören kişinin umudunu yitirmesinden sonra hayal ettiği toplu paraya, güçlüklere göğüs gererek umut ettiği saygınlık seviyesine yorumlanır.

Rüyada pullu balık görmek, kötü niyetli bir bireyin elinden kötülük görmeye, olumsuz mana olarak rüya, kaybedildikten sonra hak etmiş olduğu kuvvet şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Pullu Balık Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre, rüyada pullu balık görmek aynı zamanda alınacak bir haberden ötürü beklentilerin değişeceğine işarettir.

İbni Sirin (r.a) rüyada pullu balık görmeyi şöyle yorumlamıştır; rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmet bulacağı, işinde ise oldukça fazla kazanç sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Pullu Balık Tutmak

Rüyada pullu balık tutmak, helal kazanılan rızka, meşru yol içerisinde çalışmaya ve hayır manasına gelir. Sudan pullu balık tuttuğunu gören kişiler hileyle halkın rızkını elinden alır. Rüyayı gören kişilerin, eline toplu bir para geçecektir. Çok fazla balık görmek, servet anlamına gelir. Rüya içerisinde bulanık suda balık tutmak, hayırlı değildir.

Rüyada Büyük Pullu Balık Görmek

Rüyada büyük pullu balık görmek kişinin iş hayatında ve aşka yaşamında kısmetin açıldığına ve şansın olumlu yönde ilerlediğine işarettir. Suda yüzen büyük pullu balıklar görmek çok fazla kısmet anlamına gelmektedir.

Rüyada Pullu Balık Temizlemek

Rüyada pullu balık temizlemek, rüyayı gören kişinin rahatça bir hayata kavuşacağı tarzında yorumlanır. Rahat bir yaşama ulaşabilmek için koca çaba gösterileceğine yorumlanan bu rüya, rüyayı gören kişinin iş yaşamında emeğinin karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Renkli Pullu Balık Görmek

Rüyada renkli pullu balık görmek; genel anlamıyla, hastaların şifa bulacağı ve sıkıntıların yakın zamanda atlatılacağı manasına gelir. Fakat kişi rüyasında gördüğü balığın rengini dikkate almalıdır. Örnek olarak birçok renk içerisine sahip olan rengarenk bir balık görüldüyse, kişi kimi karamsar düşüncelerden sıyrılacağı anlamına gelir. Yaşanılan bir hastalık tekrardan rüya sahibini endişelendirebilir. Fakat sağlık problemleri korkulan kadar bir sonuçla sonlanmayabilir ve yakın zamanda şifa bulunabilir. Kimi rüya tabirlerine göre, rüyada renkli pullu balıklar görmek, evlilik yaşamında uzun zamandır olan sıkıntıların bitmesi ve eşler arasındaki uygunluğun tekrardan kazanılması anlamına gelir. Parasal anlamda ise oldukça dikkatli olmak ve haram para içeren her şeyden uzak durmak gerekir. Yoksa rüya sahibinin başı derde girebilir.

Rüyada Kırmızı Pullu Balık Görmek

Rüyada kırmızı pullu balık görmek, iyi ve zengin bir kısmet anlamına gelir. Bu rüyayı görmüş olan kişiler eğer bekar ise yakın zamanda hiç beklenmedik olan bir anda maddi durumu iyi olan kişi ile tanışarak evlenir. Kırmızı pullu balık görmek bazen talih olarak yorumlanır. Maddi ve manevi olarak kolaylık yaşanacağı söylenilir. Kırmızı balık gören kişiler büyük fırsatlar ile karşı karşıya gelir. Kırmızı pullu balık görmek, kişinin başına gelecek sevindirici haberler anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişinin genel olarak başına olumlu şeylerin geleceğini söylemek mümkündür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. selda özplolat dedi ki:

    rüyamda bilmediğim bir denizin içinde çırpınıyordum ve çırpındıkça batıyordum sonra en dibe düştüğüm anda kolay bir şekilde yüzdüğümü ve benden 5 veya 6 tane alabalığın geçtiğini gördüm sonrada yüzerek kıyıya çıktığımı ve küçük bir tepede bir adamın beni bekleğini gördüm.Tabir ederseniz çok sevinirim.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani