Rüyada “Rüyada Pudra Görmek” Görmek

Rüyada Pudra Görmek

Rüyada Pudra görmek, rüyayı gören kişinin herkesten sakladığı bazı sırlarının olduğuna işaret eder. Rüyada pudra gören kimse, rüya sahibinin sakladığı sırların ortaya çıkmasından korktuğu için insanların dikkatlerini başka yönlere çekme telaşı içinde bulunduğuna alamet eder. Rüyada pudra görmek rüya sahibinin çevresinde kötülüğünü dileyen, kendine kumpas kurarak ayağını kaydırmaya çalışan bazı kötü niyetli kimselerin varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Pudra Görmek İslami Anlamı

Rüyada pudra görmek, bunun yanında rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde geleceği ilgilendirecek bazı konularda önemli adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Pudra Almak

Rüyada pudra almak, rüya sahibinin etrafında asla baş etmesinin mümkün olmadığı iki yüzlü ve hilekar kimselerin bulunduğuna ve rüyayı görenin bu kimselere çok dikkat etmesi gerektiğine yorulmaktadır.

Rüyada Pudra Sürmek

Rüyada pudra sürmek genel itibariyle iki şekilde yorumlanır. Rüyada yüzüne yeterli miktarda pudra sürdüğünü ve bu pudranın onun güzelleştirdiğini gören kişi kendisindeki eksiklikleri tamamlar. Tam tersi şekilde gereğinden az pudra sürdüğünü gören kimse kusurlarını kapatamaz, eksiklerini tamamlayamaz. Ayrıca bu rüyayı gören kişi çevresindeki kötü niyetli kişilerin niyetlerini önceden sezerek, onların yaratacağı felaketleri önler.

Rüyada Pudra Dökmek

Rüyada pudra dökmek kişinin eline geçen fırsatları değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Aksi takdirde rüya sahibi eline geçen bu fırsatları değerlendiremediğine gelecek yıllarda üzülecektir.

Rüyada Pudra Rengi Görmek

Rüyada pudra rengi görmek, rüya sahibinin ulaşmasının mümkün olmadığı bazı şeylere fazlaca heveslendiğine, ulaşması imkansız olan şeylere ulaşmak için çaba harcadığına, elde etmesinin mümkün olmadığı bu şeyleri istemesinin neticesinde ise ağlayacağına ve çok üzüleceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin iyi niyeti nedeniyle bir süredir sesini çıkarmadığı bazı olayları yöneticileri ile konuşarak çözmek isteyeceğine ve bir süredir kendisini zorlayan borçlarını kapatmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada Pudra Şekeri Görmek

Rüyada pudra şekeri görmek, rüya sahibinin parasını istediği gibi harcayabilecek rahatlığa erişeceğine, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine ve başkaları tarafından özenilecek bir yaşam süreceğine alamet etmektedir. Rüya sahibinin kötü giden şansının tersine döneceğine ve şansının yaver gideceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir. Bu yolla kişi hayalini kurduğu yaşama biraz daha yaklaşacaktır. İmam Nablusi (r.a) ise sıkıntılı, meşakkatli bir sürecin ardından ulaşılacak rızka delalet ettiğini söyler.

Rüyada Beyaz Pudra Görmek

Rüyada beyaz pudra görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olmak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştığına ve bunun mutlu şekilde sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Pudrası Görmek

Rüyada bebek pudrası görmek; rüya sahibinin yaşlandığında kendisine adeta bir bebek gibi bakılacağına, huzur ve mutluluğun hayatında gereken yerleri dolduracağına, çocuklarının mürüvvetini görmenin kendisine kısmet edileceğine, kendisini korkutan ve üzmeyi başaran bazı olayların üzerine giderek üstesinden geleceğine, rütbe sahibi olacağına ancak kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanıp ne yapacağını şaşıracağına alamet etmektedir. Kimi zaman ise bebek pudrası bolluk ve bereket olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Pudra Rengi Elbise Görmek

Rüyada pudra rengi elbise görmek, rüyayı görenin kendisini himaye eden, koruyup kollayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin tevazu sahibi, alçakgönüllü bir kişiliğinin olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani