Rüyada “Rüyada Puding Görmek” Görmek

Rüyada Puding Görmek

Rüyada Puding görmek, yeni bir anahtar edinmeye, bu araba ile yeni bir ev ya da araba almaya delalettir. Rüyada puding gören kimse, memleketten gelen olumlu haberler ile birlikte rüya sahibini keyifli günler beklemektedir. Rüyada puding görmek, kısmetlerinin hayırlı ve güzel olması ile yorumlanır.

Rüyada Puding Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, rüyada puding görmek uzun süredir heves edip de başaramadığı bir işin peşinden koşan insanın azminin en sonunda ödülle donatılacağı anlamına gelir.

Rüyada Puding Almak

Rüyada puding almak yeni bir işe girişmek sermaye biriktirmeye delalettir. Bu iş denizaşırı bir şehirde de olabilir yurt dışında da. Aldığı pudingi kösteklenerek düşürdüğünü gören kimse yanlış hesaplar ve yanlış planlar neticesinde iflasın eşiğine gelebilir.

Rüyada Puding Yemek

Rüyada puding yemek tatlı bir sürpriz ile birlikte hane halkının yüzünün güleceğine işarettir. Puding aynı zamanda ikramiye, borç, yüklü para, beklenmedik bir yerden miras kazanmak anlamlarına da gelmektedir. Puding yerken doyamadığını gören kimse etrafındaki tamahkar insanlara dikkat etmelidir.

Rüyada Puding Yapmak

Rüyada puding yapmak seferberlik ilan etmek, savaşa hazır olmak, mücadele içerisinde yılgınlığa düşmeden topyekun karşı durmaya hazır olmak demektir. Yaptığı pudingleri apartman içerisinde konu komşuya dağıttığını ve kendisine hiç kalmadığını gören kimse savurganlıktan ve çok para harcamaktan imtina etmelidir.

Rüyada Puding Pişirmek

Rüyada puding pişirmek aile içinde patlak verecek yeni bir kavganın işaretidir. Eğer pişirilen puding üstüne bir sinek konduğu görülürse evlilik boşanma sürecine doğru gider. Tenceredeki sıcak pudingin ayağına dökülerek yaktığını gören kimse büyük bir günah işlemekten sakınmalıdır.

Rüyada Puding Satmak

Rüyada puding satmak dar boğazdan sıkılmış kişiler için yeni doğacak iş imkanlarını değerlendirmek demektir. Rüyasında sadece çocuklara puding sattığını gören kişi ne kadar başarılı olursa olsun maddi açıdan bir karşılık göremeyecektir. Rüyasında bedava bir şekilde puding dağıttığını gören kimse bol bol hayır duası ve sevap kazanır.

Rüyada Çilekli Puding Görmek

Rüyada çilekli puding görmek deniz aşırı bir mesafeden gelecek olan yatılı bir misafirin varlığına delalettir. Bu misafir gelirken eli boş gelmeyecek tüm aile fertlerini mutlu edecek hediyeler eşliğinde kapıyı çalacaktır.

Rüyada Muzlu Puding Görmek

Rüyada muzlu puding görmek sarışın bir kadın tarafından ziyaret edilmeye, bu hanım tarafından fitne fesat dolu haberler ile birlikte kafanın karışılmasına, ailenin yıllardır kurmaya çalıştığı huzurlu dengenin bir anda sarsılmasına işaret eder. Bu sarışın kadın çok yakın bir akraba da olabilir bir komşu da. Rüya sahibinin dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Kakaolu Puding Görmek

Rüyada kakaolu puding görmek esmer bir adam ile anlaşma varmaya, yeni ortaklıklar zincirinde ilk adımı atmaya, kar oranı yüksek bir şirket ortaklığına transfer olmaya, hem maddi hem de manevi olarak rahatlamaya işaret eder. Kakaolu pudingi elinden düşürdüğünü gören kimse bu imtiyazları yitirerek yoksulluğun kıskacına düşer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani