Rüyada “Rüyada Puan Görmek” Görmek

Rüyada Puan Görmek

Rüyada Puan görmek, gerçek hayata yakından ilişkili olayların yaşanacağına yorumlanır. Rüyada puan gören kimse, sayılarla ilgili şeyler görmek bunun benzer bir karşılığının olacağına delalet eder. Rüyada puan görmek, psikolojik açıdan, rüya sahibinin kendisini strese soktuğuna, başkalarıyla kıyasladığına ve bir yarışın içinde olduğunu hissetmesine yorumlanır.

Rüyada Puan Görmek İslami Anlamı

Sınav stresi, okul hayatı gibi etkenler bu şekilde rüyaların görülmesinde etkili bir rol oynar. Ünlü İslam alimi İbn-i Sîrîn (r.a) ‘e göre rüyada puan ve sayısal veriler görmek iyi ve güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir olur. Rüyada puan görmek ile ilgili yapılan başlıca rüya tabirleri şu şekildedir:

Rüyada Puan Kazanmak

Rüyada puan kazanmak, rüya sahibinin iş hayatında ya kariyer basamaklarını bir bir tırmanmasına, rüya sahibi öğrenci ise eğitim ve öğretim hayatında başarıdan başarıya koşacağına, hazırlanılan bir sınavdan beklenilen sonucun alınmasına, rüya sahibinin bulunduğu çevrede zirveye çıkmasına ve yapacağı hareketlerle adından olumlu bir şekilde söz ettirmesine yorulur.

Rüyada Puan Toplamak

Rüyada puan toplamak, rüya sahibinin bir konuda kendini göstereceğine, birtakım yükün ve stresin altında olduğuna, yapacağı işte kendisini kanıtlamasına, ailesinin ve çalışma çevresinin gözüne girmesine, kişinin istediği hayata ulaşmak için çok çaba sarf etmesi ve sabırlı olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Puan Kaybetmek

Rüyada puan kaybetmek psikolojik açıdan rüya sahibinin kendisine yeterince güvenmediğine, kişinin öz güveninin sarsıldığı olaylar yaşandığına, kişinin kendisini bazı konularda yetersiz hissetmesine, kendisine ve çevresine karşı güvenini kaybetmesine, aşırı stresin içinde olduğuna, sınav kaygısına ve kaybetme korkusuna işaret eder. İslami açıdan ise rüyada puan kaybetmek kişinin maddi kayıplar yaşayacağına ve bunun çevresinde çok konuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Puan Vermek

Rüyada puan vermek, rüya sahibinin bazı kararların merkezinde olmasına, insanların bazı önemli konularda rüyayı gören kişiye fikir danışacağına, rüya sahibinin bazı kararlar alacağına. Aynı zamanda rüyada puan vermenin anlamı bir an önce çözülmesi gereken kişisel ve önemli sorunların varlığına da rivayet eder.

Rüyada Puan Almak

Rüyada puan almak, rüya sahibinin hayırlı bir kısmetinin olduğuna; bekar kimseler için uğurlu ve uzun sürecek bir evliliğe, evli olan kişiler için de sağlıklı ve hayırlı bir bebeğe yorulur. Rüyada puan almak, bolluğa, berekete, hayırlı kazanca, zor olan işlerin kolaylaşmasına, rüya sahibinin çevresinde itibar görmesine ve takdir edilmesine delalet eder.

Rüyada Yüksek Puan Görmek

Rüyada yüksek puan görmek, kişinin muradına ereceğine, dileklerinin gerçekleşmesine, hayırlı insanlarla karşılaşmasına, peş peşe gelecek güzel olaylara işaret eder.

Rüyada Sınav Puanı Görmek

Rüyada sınav puanı görmek, kişinin çevresinde kıskanıldığına, dedikodulara maruz kalmasına, başarıya ulaşmak için bazı zorluklardan geçeceğine delalet eder.

Rüyada  Okul Puanı Görmek

Rüyada okul puanı görmek, rüya sahibinin stresli zamanlar yaşamasına, çabalarının karşılığını alacağın ve takdir toplayan işler başaracağına rivayet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani