Rüyada “Rüyada Protez Görmek” Görmek

Rüyada Protez Görmek

Rüyada Protez görmek, geçici bir durum içerisindeki sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyada protez gören kimse, çok yakın olmayan kimseden yardım almaya işaret eder. Rüyada protez görmek, sağlığı ya da sevdiği bir kişinin sağlığı ile ilgili önemli sorunların meydana geleceğine yorumlanır.

Rüyada Protez Görmek İslami Anlamı

Rüyada protez görmek; rüyada protez takmak, rüyada protez bacak görmek, rüyada protez göz görmek, rüyada protez kol görmek rüya tabirlerinde yer bulabilmektedir. Aynı zamanda kişiler rüyasında; rüyada alçılı bacak görmek, rüyada platin bacak görmek, rüyada protez el görmek, rüyada protez diş görmek gibi rüyalara da şahit olabilmektedir.

Rüyada Protez Takmak

Rüyada protez takmak, kişinin yaşadığı durumlara bir süre zorlanmasında sonrasında ise bu duruma alışarak hayatının tümünü bu zorluklara göre sırtlanmasına işaret eder. Yolunda giden işlerin bir anda bozulmasına ve rüya sahibinin büyük bir eksiklik, boşluk içerisine düşeceğine de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Protez Bacak Görmek

Rüyada protez bacak görmek, belirli sorunlar sonrası isyan ederek, sorunların üstesinden gelemeyeceğine inana kişinin, sakin bir yere giderek dinlenmeye çekilmesine işaret etmektedir. Rüya içerisindeki bu durumun kişiye acı verecek manevi durumların ortaya çıkabileceğini ve sıkıntılı, üzüntülü durumlara girileceğine yorumlanır.

Rüyada Protez Göz Görmek

Rüyada protez göz görmek, kişinin içerisinde bulunduğu ortamlardaki gerçekleri görmediğine işaret etmektedir. Fark ettiği haksızlıklara göz yummaya ve hak yemeye işaret etmektedir. Kendisine yapılan haksızlıklar nedeni ile eli kolu bağlı bireylerin sağlık ve psikolojik durumunun bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Protez Kol Görmek

Rüyada protez kol görmek, yapmak istenilen birçok işe girişilmesi sonucunda işlerin rüya sahibinin başını ağrıtması sonucu ger çekilmeye delalet etmektedir. Sorunlar ile başa çıkamayan ve hemen pes eden bir kişiliğe sahip olan rüya sahibi çevresinde ve tanıdıkları tarafından pasif olarak görülmektedir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; “Bacak görmek kuvvete ve akrabalara delalettir.”

Rüyada Alçılı Bacak Görmek

Rüyada alçılı bacak görmek, rüya sahibinin kısa zaman içerisinde büyük bir badire atlatacağına ve vücudunun bir bölgesinde büyük bir yaralanma olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda bireyin psikolojik olarak baskı altında olduğuna bu sebeple bir zaman sonra şiddete eğimli bir kişiliğe bürünmesine sebep olacağı şeklinde yorumlar da yapılmaktadır.

Rüyada Platin Bacak Görmek

Rüyada platin bacak görmek, rüyasında platin bacak gören kişi sağlık açısından zor bir duruma düşeceği fakat sağlığını düzenledikten sonra maddi sıkıntıların boy göstereceğine işaret etmektedir. Ailevi ve ilişki durumundaki karmaşıklıklar sonucu kişinin zor bir yaşantı seçmesine ve bir ömür bu iş üzerinde birçok haksızlık yaşatmasına sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada Protez El Görmek

Rüyada protez el görmek, hiçbir kimseden para almadan kendini eğitimine ve kariyerine adayan ketum bir kişiye delalet etmektedir. Çevresinde rüya sahibini seven kişilerin yanlış tavırlarından dolayı kendinden uzaklaştırması sonucu cezalandırmasına yorumlanabilmektedir. Kendi başına yapacağı tüm işlerde başarana kadar işi bırakmayan mücadeleci kişiye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Protez Diş Görmek

Rüyada protez diş görmek, rüya sahibinin uzak akrabalarından birisinin ziyareti sırasında kavga ya da büyük çaplı bir tartışmanın ortaya çıkacağına işaret etmektedir. Kişinin aile desteği almadan büyük zorluklar sonucu ayakta durmaya çalışması ve aşk ilişkileri konusunda ise uzun bir zaman sonra doğru kişiyi bulacağına delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani