Rüyada “Rüyada Postane Görmek” Görmek

Rüyada Postane Görmek

Rüyada Postane görmek, müjdeli haber anlamını taşır. Rüyada postane gören kimse, uzun süredir beklediği ve sonucu hayatını değiştirecek önemli bir haber alacağına delalettir. Rüyada postane görmek, uzak bir tanıdıktan gelecek habere ya da resmi bir evrak alınacağına da işaret edebilir.

Rüyada Postane Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise postaneye girerek mektup attığını, telgraf çektiğini ya da birine telefon ettiğini rüyasında gören kişinin beklediği haberin gecikeceği şeklinde yorumlar.

Rüyada Postaneye Girmek

Rüyada postaneye girmek, rüya gören kişinin, birlikte olmaktan hoşlandığı insanlarla zaman geçireceği anlamını taşır. Rüya sahibi, yakın çevresinden söz, nişan ya da düğün haberleri alabilir ve bu haberlere çok sevinebilir.

Rüyada Postane Aramak

Rüyada postane aramak, karşınıza çıkacak çok büyük bir fırsatın ayağınıza gelmek üzere olduğu anlamını taşır. Öyle ki, gösterilecek en ufak bir kuşkuda, bu fırsat bir daha yakalanamayabilir. Uzun süredir başvuru yapmak için beklenilen bir işe, sonunda başvuru yapmak ve kabul görmek anlamına da gelebilir.

Rüyada Postanede Çalışmak

Rüyada postanede çalışmak, rüyayı gören kişinin yeni bir meslek edineceği şeklinde yorumlanır. Genel olarak kişinin iş yaşamıyla ilgili bir rüyadır. Kişinin iş yerinde birtakım problemleri olabilir ve bunlarla yüzleşebilir. Bütün gün postanede çalışmak, kapalı bir alanda gününü geçirmek anlamına geldiğinden, bunu rüyasında gören kişi, çok fazla insanla bir araya gelebileceği ve eğlenceli günler geçireceği yeni bir iş sahibi olabilir.

Rüyada Postane Soymak

Rüyada postane soymak, daha önce kimsenin aklına gelmemiş bir iş fırsatını hayata geçirmek anlamını taşır. Kişi bu sayede büyük paralar kazanabilir. Helal kazanç anlamına da gelmektedir. Eğer kişinin bir işi zaten varsa daha önceden vermiş olduğu sözleri yerine getirmek için çok çalışması gerektiği ve planlı hareket etmesinin zorunlu olduğu tabir olunur.

Rüyada Postaneden Para Çekmek

Rüyada postaneden para çekmek, kişinin etrafında hızla gelişen olaylara yorumlanır. Rüyayı gören kimse, kendisini geliştirerek iş hayatında çok başarılı olabilir. Bunun yanında iş stresinden kurtulmayı, önünde açılacak yeni kapıları da işaret eder. Para çeken kişi, maddi sorunlarına kalıcı bir çözüm bulabilir. Rüya yorumcularına göre, kişi eğer iş sahibi değilse de bir işe girecektir.

Rüyada Postanede Sıra Beklemek

Rüyada postanede sıra beklemek, rüyayı gören kişinin büyük hayalleri olduğunu ama bu hayallerin gerçekleşmesi için daha zamana ihtiyacı olduğu anlamını taşır. Rüya yorumcuları tarafından, isteklere ulaşmak için sabredilmesi ve bunun için çaba gösterilmesi gerektiği olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa da hamile olduğu haberini alabilir.

Rüyada Postacı Görmek

Rüyada postacı görmek, genel olarak yolculuk manasını taşısa da rüyayı gören kişinin hayırlı bir hizmet yapacağı şeklinde de yorumlanır. Yapılacak bu hayırlı işten, etraftaki insanların haberdar edilmesi olarak da tabir olunur. Kişi eğer rüyasında gördüğü postacıdan bir mektup almışsa, önemli haberler alabilir.

Rüyada Postane Görmek

Rüyada postane görmek, rüya gören kişinin hayırsever birinden yardım alacağına işaret eder. Kimi yorumculara göre ise uzun zamandır görüşülmeyen dostlarla bir araya gelmek anlamını taşır. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin karşılıksız bir aşka düşeceğine rivayet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani