Rüyada “Rüyada Portakal Görmek” Görmek

Rüyada Portakal Görmek

Rüyada Portakal görmek, mevsimine göre iki faklı anlamda yorumlanmaktadır. Mevsiminde görülen ve yenilen portakal bolluk ve yüksek kazanç ile yorumlanır iken, mevsimsiz görülen portakal ise kötü haber duyulacağına ve haram mala yorulur. Rüyada portakal görmek, İslami olarak da bolluk ve bereket ile yorumlanmaktadır. Rüyada portakal görmek, ile ilgili alimlerin yorumları da şöyledir;

Rüyada Portakal Görmek İslami Anlamı

Rüyada portakal görmek, Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; rüyasında portakal gören kişi yabancı biri ile tanışır ve ondan menfaat elde eder. Biri ile portakal paylaşmayı, akrabalık ilişkisi olarak yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) portakal için şu yorumu yapmıştır. Birkaç adet portakal görülmüş ise hayırlı evlattır. Çok fazla portakal görülmüş ise mal ve paradır. Kirmani (r.a) portakal görmeyi, iyi kalpli amel ve düşünceleri temiz kişiye yormuştur. Portakal yiyen bir kişi, birinin hakkından yer olarak yorumlamıştır.

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek, iki farklı şekilde yorumlanır. Mevsimde iken portakal yeniyor ise gören kişi mutlu bir haber alarak büyük sevinç yaşar. Eğer portakal mevsimsiz yeniyor ise mutsuz ve can sıkıcı dönemlerden geçeceği ile tabir edilmektedir.

Rüyada Portakal Toplamak

Rüyada portakal toplamak, mal ve kazancı yüksek iş ile yorumlanır. Portakallar ağacından toplanıyor ise rüyayı görenin hayırlı işler yapacağı ve hakkı olan malları alacağı ile tabir edilir. Portakallar, ağacı dışında başka bir yerden toplanıyor ise bu başka birinin malını rızası olmadan almak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Rüyada portakal ağacı görmek bol kazanç ve bereket ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sıkıştı bir anda beklenmedik bir yerden gelecek olan para ile sıkıntılarını gidereceği ile tabir edilmektedir. Hayırlı dost ve akrabalar ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek, tatsız ve can sıkıcı bir hadise yaşanacağı ile yorumlanmaktadır. Portakalın ekşi tadından dolayı, can sıkıcı, üzücü olaylar yaşanacağı ile tabir edilmektedir. Hastalık haberleri duyulacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Portakal Soymak

Rüyada Portakal Soymak, farkında olmadan bir yakınının sırrını ele vermek ile yorumlanmaktadır. Bunun dışında ise rüyayı gören kişinin güvendiği bir insandan kötülük ve zarar göreceği ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Portakal Almak

Rüyada portakal almak, büyük çabalar ile hayırsız bir işe uğraşmak ile yorumlanmaktadır. Dünya işleri ile meşgul olarak günah işlemek olarak da tabir edilir.

Rüyada Portakal Bahçesi Görmek

Rüyada portakal bahçesi görmek, toplu alınacak kararların hayırlı sonuçlara varacağına yorumlanmaktadır. Portakal bahçesi bolluk ve bereket ile tabir edilir. Evlilik ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Portakal Reçeli Görmek

Rüyada portakal reçeli görmek, tatsız bir şekilde sonuçlanan konuların, tekrar açılacağı ve rüya sahibinin istediği şekilde sonuçlanacağı ile yorumlanmaktadır. Hasta biri var ise onun sağlığına kavuşacağı ile de tabir edilmektedir. Uzaktan gelecek olan misafire ve geçmişte kalan bir mirasın ulaşmasına da yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani