Rüyada “Rüyada Polis Karakolu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Polis Karakolu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Polis karakolu görmek, İbni Sirin ( r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi makam sahibi olacaktır. Bir diğer yorumu ile rüyada polis karakolunda olmak, gerek iş gerekse sosyal hayatı içinde sözü dinlenen, itibar gören, üstün bir kişi olmaya delalet eder. Kişinin güven kazanacağı manası da taşır.

Rüyada Polis Karakolu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Polis karakolu görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sorun ve sıkıntılarından arınacağına ve bu sayede kendini daha iyi hissedeceğine tabir edilir. Rüyada kendini karakolda görmek, İş hayatında üstlerinden alacağı taktirlere de tabir edilir. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi yakın bir zaman içinde resmi bir yerden hayırlı bir haber alacaktır.

Rüyada Askeri Karakol Görmek

Rüyada askeri karakol görmek, iş hayatında bir süredir devam eden sorunların çözüleceğine, güçlü, itibar sahibi kişilerin de yardımı ile iş hayatında yaşanacak ferahlamalara tabir edilir. Çalışmaların karşılığında iş hayatında verimliliğin artmasına da işaret eder.

Rüyada Karakola Sığınmak

Rüyada karakola sığınmak, finansal anlamda yaşanan sorunların biteceği ve kayıpların giderileceği manası taşımaktadır. Bu rüya, geçimin kolaylaşacağına tabir edilir. Güçlü bir insandan alınacak destek anlamına gelir.

Rüyada Karakolda İfade Vermek

Rüyada karakolda ifade vermek, kişinin hayatına yeni bir yön vereceği ve böylece birçok sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelir. Cafer- i Sadık ( r.a ) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişi, doğru yolda olacak, yanlışlardan kendini sakınacaktır. Bu doğruluğun karşılıksız kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Karakolda Sorgulanmak

Rüyada karakolda sorgulanmak, İslami yorumu, kişinin resmi işlerinde yaşayacağı bazı olaylara işaret eder. Eksik bilgi, evraklarda ufak tefek sorunlar olabilir. İmam Nablusi ( r.a ) demiştir ki; bu rüya, alacak verecek meselelerine işaret eder. Ödemelerde gecikmeler, alacaklarda sıkıntılar olarak yorumlanır.

Rüyada Arkadaşını Karakolda Görmek

Rüyada arkadaşını karakolda görmek, rüyayı gören kişinin aile, akraba ya da yakın çevresinden birinin sıkıntılı durumuna tabir edilir. Dini anlamı ile bu rüya, bir ortaklığa delalet eder.

Rüyada Karakoldan Kaçmak

Rüyada karakoldan kaçmak, kişinin ruhsal dünyasında yaşadığı karamsarlık ve kötü düşüncelerinden kurtulacağına delalet eder. Kirmani ( r.a ) buyurmuştur ki; bu rüya, kişinin herkesten sakladığı sırlarının olduğuna ve bunların duyulmasını istemediğine tabir edilir.

Rüyada Karakol Kapısı Görmek

Rüyada karakol kapısı görmek, rüya sahibinin bir karar aşamasında olduğuna tabir edilir. Kişi, kendi için çok önemli bir konuda karara almak durumunda kalacaktır.

Rüyada Karakolda Dayak Yemek

Rüyada karakolda dayak yemek, İslami yorumu ile rüya sahibinin göreceği desteğe delalet eder. Bu destek aile, iş ya da yakın çevreden olacak ve kişiye çok iyi gelecektir. Maddi ya da manevi anlamda yardım görmek demektir.

Rüyada Kendini Karakolda Görmek

Rüyada kendini karakolda görmek, Dini anlamı ile kişinin, aklının karmaşasına, fikirlerinin net olmamasına tabir edilir. Bu rüya, aynı zamanda mekan değişikliği olarak da yorumlanır. Ev ya da işyeri değişikliği yaşanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani