Rüyada “Rüyada Poğaça Görmek” Görmek

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyada Poğaça görmek, rüyayı gören kimsenin sıkıntıları karşısında ruhunun daraldığına işaret eder. Rüyada poğaça gören kimse, ruhsal bunalım yaşadığı düşünülmektedir. Rüyada poğaça görmek, durumu rüya sahibinin bu sıkıntılı ruh halinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada Poğaça Görmek İslami Anlamı

Rüyada poğaça görmek diyanete göre işinde alacağı terfiye ve ya da düzene önem veren kişilerin insanın hayatına gireceğine yorumlanmaktadır. İmam Nablusi (r.a) rüyada poğaça görmek ile ilgili yorumu; hoş ve refah bir hayata işarettir. Kısa süreli olumsuzluklar olsa dahi uzun süreli rahat kişiyi beklemektedir.

Rüyada Poğaça Yemek

Rüyada poğaça yemek kişinin özel yaşantısında karşısına çeşitli fırsatlar çıkacağının göstergesidir. Yeniliklere hazırlıklı olunmalıdır. Kişi için hayır kapıları açılacak ve bu kapılar kişiye mutluluğu da beraberinde getirecektir. Aile hayatında da yepyeni fırsatlarla mutluluğu artacaktır. Kazanç ve başarı anahtarı olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya yüksek makamlar, mevkilere de işaret etmektedir. Kişinin işlerinin hayırla sonuçlanacağına rivayet edilmektedir.

Bazı tabircilere göre bu rüya kişinin zamanını iyi değerlendirememesini ve ya boşta kalmasını yansıtıyor olabilmektedir. Kişinin hayatının gidişatı ile ilgili bilgileri verdiğine yorumlanmaktadır. Kişinin psikolojik sıkıntıları olduğunun ve destek aradığının işaretidir de denilmektedir. Bir başka tabirde de rüya sahibinin sofrasının zenginleşeceğine ve ona sunulan nimetlerin artarak devam edeceğine işarettir. Eğer kişinin rüyasında yediği poğaça sert ise zor yollardan kazanılacak paraya işaret edilmektedir. Poğaça yemek ile alakalı rüyalar yakın gelecekte hayırlı ve güzel işlerin olacağına işaret etmektedir. Çok mal mülk kazanılmasına rağmen bu paranın helal yoldan kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Poğaça Almak

Rüyada poğaça almak; rüyayı gören kişinin yaşamında başarının ve mutluluğun olacağına işarettir. Rüyayı gören kimse uzun süredir istediği ve beklediği şeylere sahip olacaktır. Kendi işini kendi yapacak ve yanındaki insanlara iş kapısı açacak yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Poğaça Yapmak

Rüyada poğaça yapmak fazla paraya ve mala; helal kazancın olacağına delalet etmektedir. Kişinin çalışkanlığı ve dürüstlüğü nedeniyle yaratıcının ona yardım edeceğine ve işlerinin yolunda gideceğine yorumlanmaktadır. Tüm işleri kişinin yararına olur ve kişi hak ettiği maddi ve manevi kazanca erişir. Başka bir tabirde ise kişinin hastalığına şifa bulacağına işaret edilmektedir. Aile içi huzursuzlukların biterek, ailenin kazancının bereketleneceğine de yorumlanmaktadır. Ev ve ya araba gibi eşya alımı olacağı yönünde de tabirler mevcuttur.

Rüyada Poğaça Pişirmek

Rüyada poğaça pişirmek zaman ifade etmektedir. Kazançların artmasına, hayattaki olumsuzlukların düzelmesinin zamana bağlı olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Sıcak Poğaça Görmek

Sıcak poğaça görmek berekete ve başarıya işarettir. Poğaçaların çokluğu bereketin ve kazancın bolluğunu ifade etmektedir. Rüyada sıcak poğaça yemek rüya sahibinin zahmetsiz büyük paralar kazanacağına, iyi insanlarla karşılaşıp onlarla güzel işler yapacağına işarettir.

Rüyada Peynirli Poğaça Görmek

Rüyada peynirli poğaça görmek; iş yaşamında zorlu dönemlerden geçen rüyayı gören kişinin şansının döneceğine ve güzel iş kapıları açılacağına işaret edilmektedir. Bir başka tabire göre; kızgınlık, öfke gibi duyguların insanı hakimiyeti altına alacağına ve ya da işindeki kademesinin yükseleceğine işarettir.

Rüyada Tepside Poğaça Görmek

Rüyada tepside poğaça görmek, iş yaşamına atılan biri için işinde yükselmeye, öğrenci için sınavlarında başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Kıymalı Poğaça Görmek

Rüyada kıymalı poğaça görmek; Eğer kişi tepsideki poğaçayı yediğini ve lezzetli olduğunu hatırlıyorsa bu durum berekete işarettir. Lezzetinin olmaması başarısızlığa delalettir. Dünyalık ganimetler için kişinin onurunu zedeleyebilecek davranışlardan uzak duracağına işaret edilmektedir. Hasretlik çektiklerine kısa sürede kavuşacağına da işaret edilmektedir. Eğer rüya sahibi kadınsa; Yakın bir arkadaşının yanlış yönlendirmeleri ile hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına; ama kısa sürede bu sorunların üstesinden geleceğine yorumlanmaktadır. Genelde poğaça ile ilgili rüyalar fırsat olarak yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani