Rüyada “Rüyada Piyango Görmek” Görmek

Rüyada Piyango Görmek

Rüyada Piyango görmek, genelde olumlu anlamda yorumlanır. Rüyada piyango gören kimse, çok yakında hem güzel hem de ilginç bazı olaylarla karşı karşıya kalınacağına, oluşan bu olaylar zincirinin yanında yüksek kazanç ve başarılar ile geleceğine yorumlanmaktadır. Rüyada piyango görmek, meydana gelen bu olaylar ve beraberinde getireceği bol kazançlar kişinin eğlenmesini sağlayacaktır.

Rüyada Piyango Görmek İslami Anlamı

Rüyada piyango görmek görüldüğünde âlimlere göre kesin olarak gerçekleşecektir. Rüyada piyango görmek, kişiye rüyasında piyango ikramiyesi çıkar ise bilet alması halinde gerçek hayatında da piyangonun çıkacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. İmamı Nablusi (r.a)’ye göre ise ticari anlamda bereket dolu günleri göstermektedir.

Rüyada Piyango Kazanmak

Rüyada piyango kazanmak, ticari veya mesleki hayatında beklenilmeyen bir anda yüklü bir para kazanılacağına işaret eder. Eğer bu para iyi değerlendirilir ise bu para sayesine yepyeni işler yapılacak ve taşınmaz mal sahibi olunacaktır.

Rüyada Piyango Tutturmak

Rüyada piyango tutturmak, bomboş, ipe sapa gelmez işlerin peşinde koşulduğunu ve bu işler nedeni ile de tüm hayatın boşa gideceğine yorumlanır. Bu ikramiyeyi rüyasında kazanan kişi gerçek hayatta bir sürü talih oyununa yüksek miktarlarda para harcayacaktır. Bu da kişinin paralarının ve zamanının boş yere akıp gitmesine sebep olacaktır. Bu rüya alimler tarafından uyarıcı rüya olarak adlandırılır. Kendini bir düzene sokmasının gerektiğine, pişmanlık içinde kalmaması için bu oyunlardan uzak kalması gerektiğine yorumlanabilir.

Rüyada Piyango Almak

Rüyada piyango almak, hiç beklenilmeyen anlarda bazı ilginç meseleler ile karşılaşılacağına ve bu durumun şaşkınlık yaratacağına yorumlanır. Aynı zamanda tabirlere göre eğlence dolu vakitler geçirilecek, gerçekleşmesine ihtimal dahi verilmeyen hayaller gerçeğe dönüşecektir.

Rüyada Piyango Rakamları Görmek

Rüyada piyango rakamları görmek, oynanan bir şans oyunu aracılığı ile para kazanılacağına delalet eder. Bu kazancın yeni kapılar açacağı, başarılara tırmanmada bir merdiven olarak kullanılacağı, tüm sorunları kısa yoldan çözeceği söylenir.

Rüyada Piyango Bileti Satmak

Rüyada piyango bileti satmak, genelde güzel sonuçlara yorumlanır. Hayallerinin peşi sıra gidileceğine, rahat bir yaşantı sürüleceğine, sorumlulukların farkına varmaya yorumlanabilir. Ayrıca kişinin şansının çok açık olması ve hayatı boyunca yüzünün bu yüzden güleceğine yorumlanmaktadır. Bilet satmak hayalleri için çabalamasının sonuçlarına ulaşılacağını ve toplumda sevilen biri olunacağına işarette bulunmaktadır.

Rüyada Piyango Çekilişi Görmek

Rüyada piyango çekilişi görmek, birçok hayalin olduğuna ve uzun senelerden bu yana bu hayallerin peşinden koşulduğuna yorumlanmaktadır. Bu hayallerin gerçekleşeceği söylenmektedir.

Rüyada Piyango Bileti Kaybetmek

Rüyada piyango bileti kaybetmek, hayalinin kurulduğu bir iş hakkında sanıldığı kadar büyük başarılara imza atılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Milli Piyango Görmek

Rüyada milli piyango görmek, fakirlikten kurtulmaya, sağlık dolu bir ömür geçirileceğine, sevilen kişiler ile güzel muhabbetlere, çok şanslı olunacağına, makam olarak kuvvetli olmaya yorumlanır. Ayrıca alimlere göre bu rüya becerisi yüksek olan birini anlatmaktadır. Ticarette çok yüksek miktarlarda para kazandıracak yeni işlere girileceğine yorumlandığı gibi tam tersi bir sonuca da yorumlanabilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani