Rüyada “Rüyada Pis Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pis Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pis görmek, temiz niyetle başlanılan bir işten kötü bir şekilde ayrılmak demektir. Rüyasında pis gören kimse, kişi hatalarından ders alarak yoluna yalnız ve mağrur bir şekilde devam etmeyi bilir.

Rüyada Pis Görmenin Anlamı Nedir?

Cafer-i Sadık söylemiştir ki, rüyada pis görmek kişinin çok yakın kişiler ile arasının bozulmasına, ancak uzlete çekilerek kendisini bulması açısından yarar sağlamasına işaret eder.

Rüyada Pis Ev Görmek

Rüyada pis ev görmek kişinin hayır ile haramı birbirine karıştırarak haram yoldan elde ettikleri parayı evin bakımı ve onarımı için harcaması demektir. Ancak o paradan hayır gelmeyeceği için ev dağılma noktasına gelecektir.

Rüyada Pis Yatak Görmek

Rüyada pis yatak görmek kişinin yanlış bir kişiyle evlenip hayatını zindan edeceği anlamına gelir. Pis yatak bereketsiz ev, uğursuz nikah gibi son derece olumsuz anlamlar taşıyan bir rüyadır. Boşanma ile sonuçlanan evlilikten sonra kişinin yeniden dünya evine girmesi zor görünmektedir.

Rüyada Pis Halı Görmek

Rüyada pis halı görmek habersiz gelen misafirlerin varlığına işarettir. Bu misafirler yatılı olacak ve ev sahipleri arasında çıkan tartışma sonucunda kavga ederek evden ayrılacaklar demektir. Pis halı dargınlık, küslük ve aranın açılması manalarına gelmektedir.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek yalan söyleyen ve bunu şiar edinen bir dostun varlığına işarettir. Bu kişi yalanları hayatında olan kötü huylu bir kadın için söylemektedir. Pis tuvalet aynı zamanda kefareti ödenmemiş büyük bir günahın tezahürü olarak da yorumlanmakta ve ikaz edici bir mana taşımaktadır.

Rüyada Pis Su Görmek

Rüyada pis su görmek atılan iftira karşısında bir süre bocalamaya delalettir. Bununla beraber kişi rüyasında pis suyun giderek dağıldığını ve halkalar şeklinde kaybolduğunu görüyor ise bu rüyada temizlik, saflık, arılık, arınma anlamları mevcuttur. Pis suyun içinde yüzdüğünü gören kişi ne kadar istese de bağlı bulunduğu ortamdan kendini kurtaramaz.

Rüyada Pis Koku Görmek

Rüyada pis koku görmek istenmeyen kişinin varlığına işarettir. Rüyasında yattığı ve uyumakta olduğu alandan pis kokuların yükseldiğini gören kişi ev halkı tarafından istenmediği zehabına kapılabilir. Bununla birlikte tüm mahallesi ve ev içinin pis koku ile donatıldığını gören kişi için yurt dışı seçenekleri yeniden gündeme gelebilir.

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek ve o havuzun her tarafında ifrazat lekeleri fark etmek kişinin yeni taşınacağı evde umduğu gibi mutluluğu yakalayamayacağına işarettir. Belli nedenlerden dolayı şehir ve ev değiştiren kişiler çok kısa bir zaman içerisinde memleketlerine geri dönerek eski kurulu düzenlerini yeniden inşa etmeye çalışırlar ve biraz mücadele ile birlikte eski saadetlerini yakalarlar.

Rüyada Pis Su İçmek

Rüyada pis su içmek kişinin kendi söylediği yalanlar altında ezilmesine, söylediği yalanların hepsinin yüzüne vurulmasına, utanç duyulmasına, geç kalınmasına, pişmanlığın dile getirilmesine lakin kalbi kırılan yakın çevrenin kendisini asla affetmemesine delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani