Rüyada “Rüyada Pirinç Görmek” Görmek

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada Pirinç görmek, bolluğa ve zenginliğe işaret eder, aynı zamanda rüyada pirinç görmek rızk ve helal nimet olarak tabir edilmektedir. Rüyada pirinç görmek kişinin işlerde yükseleceğine, yeni başlangıçlara ve yeni ilişkilere başlayacağına delalet eder. Pirinç yemek ise hem huzur ve mutluluk demektir. Ayrıca Pirinç çok güç koşullarda, yazın güneşin alnında, kışın soğuğun ortasında çalışarak elde edilmiş hasılat ya da gayrimenkule yorulur.

Bir kimsenin rüyasında pirinç topladığını görmesi, mülk toplamaya delalettir. Rüyada görülen pirinç, zahmet ve güçlükle elde edilecek mülk ve mirastır. Pirinç toplamak, artan ve çoğalan mülktür. Pirinci harman edip kabuğundan çıkarıp topladığını gören, mülkünü kıymetlendirmek için çalışır.

Rüyada Pirinç Görmek İslami Anlamı

Rüyada pirinç görmek, kabuklu pirinç ise pirinci kabuklarından ayırmak düş sahibinin mülkünü garanti ve güvence altına alacağına işaret eder. Pirinç pilavı ya da yemek zenginliğin ve bolluğun çoğalmasına delalet eder. Rüya sahibi, rahatlık içinde ve mülk sahibi biri olacak demektir.

İslam alimlerine göre rüya sahibi toplu bir şekilde bir poşetin ya da bir çantanın içinde çok fazla pirinç görürse bu istediğinden de çok hasılat kazanacağı anlamına gelir. Rüyada pirinç görmek çok farklı şekillerde yorumlanabilir bunun için kişinin rüyasını iyi analiz etmesi gereklidir.

Rüyada Pirinç Pilav Yemek

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada pilav yemek, bugüne dek aslını kavrayamadığınız birçok meselenin sırrını çözmeyi başarmaya işarettir. Rüyada görülen pirinç genelde hasılat, rızk, hoş işler yapmak ya da hoş hadiselerle karşılaşmak anlamına gelir. Pilav pişirmek gibi pilav yemek de o kadar hayırlı ve hoş anlamlar içerir. Rüyasında pirinç pilavı yediğini gören bireyin evinin kazancı da çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Pirinç Toplamak

Pirinç toplamak, para biriktirmek anlamına gelir. Rüyada pirinç toplamak, emek harcayarak elde edeceği mülke işarettir. Pirinç topladığını ve pirinci bir yerde gizlediğini görmek iyi bir şekilde yorumlanır. Rüyada pirinç toplayan kişi yakın zamanda çok kazanç elde edecektir.

Rüyada Pirinç Çuvalı Görmek

Pirinç çuvalı görmek, bolluk ve verim dolu günler, hiçbir parasal kasvete uğramadan geçecek hoş bir yaşam demektir. Pirinç çuvalı birden çok çocuk sahibi olmak anlamına geldiği gibi, birey yaşlılığında torunlarını görebilecek, uzun ve sıhhatli bir ömre sahip olunacağının habercisidir. Pirinç çuvalı zenginlik ve yükselme anlamına gelir. İş alanında bireyi her geçen gün daha galibiyetle yollara çıkaracak fırsatların bolluğuna, para mevzusunda hiçbir kasvetle karşılaşmadan yaşanacağına, hasılatın helal biçimde artırılacağına da rivayet edilir.

Rüyada Pirinç Ayıklamak

Rüyada pirinç ayıklamak, zengin olacağınızı göstermekle beraber iyi başlangıçlara doğru yol alacağınıza delalet etmektedir. Mülkünüzü garantili bir biçimde elinizde yakalayacağınızı göstermektedir. Bolluğun elinizde olacağına delalet eder ve kasvetleri de üstünüzden atmanızı gösterir. En hoş yerlere gelerek, mutlu beraberlikler yaşayacağınızı da işaret etmektedir.

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirmek, oldukça hayırlı ve hoş bir düştür. Bu düş rızkınızın çoğalacağına işarettir. Rüya sahibinin nasibi çıkar ve bu nasip çok hayırlı ve iyi bir kimsedir. Rüyada pilavı pişirip sonra yemek rızk elde etme anlamında yorumlanır.

Rüyada Pirinç Yıkamak

Rüyada pirinç yıkamak elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, borçların çoğalacağına, fukara ve düşkün bir yaşam süreceğine, kendisine ehemmiyetli oranda hasılat getirecek işlere gireceğine, düşü gören bireyin, rahatlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan kavgaların ve müzakerelerin sona ereceğine, parasal olarak efor ve güç sarf edeceğine, niyetlerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, hayat enerjisine kavuşacağına, makûs mizaçlara sahip olan bir bayandan uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Pirinç Almak

Rüyada pirinç almak; rüyada pirinç aldığını görmek bir veya birden çok hayır işine yöneleceğinize, gerçekleştirdiğiniz işleri karşılık beklemeden yaptığınıza maddi zenginliğe ulaşacağınıza, geçmişte yaptığınız hataları artık geride bırakıp kendinize tertemiz bir sayfa açacağınıza ve karşınıza çıkacak hayırlı kısmetinizle dünya evine gireceğinize işaret eder. Rüyada pirinç almak bazen de, sıkıntıyla hak edilen nimete, sıkıntıdan sonraki hasret kaldığı temiz rızka, çektiği sıkıntıların meyvelerini alarak hak ettiği rahatlığa, yardım alarak beklediği ganimete yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani