Rüyada “Rüyada Pire Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pire Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pire görmek, üzerine vazife olmasa da her şeye karışan insanlara delalettir. Rüyada pire gören kimse, bu kişiler her olayın başında yer alır, her söze karışır ve her konuda başroldedir. Rüyada pire görmek, bu nedenle de herkesin kendilerinden bıkıp usanmalarına neden olurlar. Rüyada görülen pire, rüyayı gören kişinin etrafında da bu işgüzar kimselerden olduğuna işarettir.

Rüyada Pire Görmenin Anlamı Nedir?

Rüya sahibinin bu kişiler ile arasına mesafe koyması gerekir. Rüyayı gören kişi bu kişilere sevecenlikle yaklaştığı için kullanılır ve iyi niyeti su istimal edilir. Rüya sahibi biran evvel önlem almaz ise bu kişilerin sayıları her geçen gün biraz daha artacak, hatta hane içine kadar girecektir. Ayrıca rüyada pire görmek hane içinde söz konusu olacak bazı entrika ve huzursuzlukların da habercisidir. İbni Sirin(r.a) şöyle buyuruyor; rüyada pire görmek zayıf düşmandır.

Rüyada Pire Öldürmek

Rüyada pire öldürmek, rüyayı gören kişinin hayatında bulunan asalak kişilere işarettir. Bu kişiler rüya sahibinin sırtından geçinir ve onun güler yüzünü, saf kalbini kullanır. Rüyasında pireyi öldüren kişinin bu kimselerden yakın zamanda kurtulacağına müjdelenir.

Rüyada Pire Temizlemek

Rüyada pire temizlemek, rahatlığa ve bolluğa işarettir. Rüya sahibinin bütün sıkıntılarından kurtulacağına ve bolluk, bereket içinde bir yaşam süreceğine delalet eder. Ayrıca rüyasında pire temizlediğini gören kişi ailesini de bolluk bereket içinde yaşatır, sıkıntılarından tek tek kurtulur, yani içine güneş doğar.

Rüyada Pire Isırması

Rüyada pire ısırması, rüya sahibinin etrafında düşük karakterli insanların bulunduğuna ve rüya sahibinin yakın zamanda bu kimseler ile tartışacağına işaret eder. Yaratılış anlamında düşük olan bu kimselerin rüya sahibine zarar vermeye çalışacağına ve onu üzeceklerine delalettir.

Rüyada Pire Yakalamak

Rüyada pire yakalamak, bir yerden rüya sahibinin eline mal mülk geçeceğine delalettir. Rüya sahibi biranda bolluk ve bereket içinde kalır, yoksulluktan kurtulur. Rüya sahibinin hem kendisi, hem de çevresi ve sevdikleri bu mallardan yaralanır.

Rüyada Pire Zıplaması

Rüyada pire zıplaması iki şekilde yorumlanır. Rüyasında zıplayan pire gören kimse kem gözlerden ve nazarlardan etkilenecektir. Kötü kimselerin etrafında olduğuna ve kederin artacağına işarettir. Başka bir yorum ise rüya sahibinin elinin bolluk göreceği yönündedir. Rüya sahibi işlerini yoluna koyacak ve istediği zenginliğe kavuşacaktır.

Rüyada Pire Bit Görmek

Rüyada bir pire görmek çirkin şeylere işarettir. Rüya sahibinin kanının karaktersiz kimselerce emildiğini, mallarından pek çok insanın faydalandığını gösterir.

Rüyada Üzerinde Pire Görmek

Rüyada üzerinde pire görmek zayıf ve aciz kimseye işarettir. Rüya sahibinin temkinli olmazsa borç içinde kalacağına, karaktersiz kimselere muhtaç olacağına işaret eder.

Rüyada Yatakta Pire Görmek

Rüyada yatakta pire görmek hayırdır. Aile içinde mutlu ve ferah günlerin geleceğine işarettir. Ayrıca hanede bolluğun olacağına da delalet eder. Rüya sahibi ve ailesi sıkıntılarından kurtulur ve mutlu bir şekilde hayatını sürdürür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani