Rüyada “Rüyada Pırasa Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pırasa Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pırasa görmek, rüyayı gören kişinin hayır ve fayda görmesine işaret eder. Rüyada pırasa gören kimse, rüya sahibinin kendisi de dahil olmak üzere, böyle bir şey hiç ummadığı birinden maddi manada fayda bulacağına delalet eder. Rüyada pırasa görmek, ayrıca sağlığını yitirmiş bir kişiden gelecek olan yardım biçiminde yorumlanır. Bu kişinin elinde avucunda ne varsa rüya sahibine bağışlayacağı tabir olunur. Bu kişi, rüya sahibinin yakın akrabası olabileceği gibi hane dışından olan fakat kendisine çok değer veren, canını bile esirgemeyecek tarzda bir kişi de olabilir.

Rüyada Pırasa Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada pırasa görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre sağır bir kişi tarafından meydana çıkacak rızka alamettir. Bazı tabirciler ayrıca rüyada pırasa yediğini gören kişinin zulüm ya da hırsızlıkla kötü bir mal elde ettiğine yorumda bulunur. Şayet pırasa pişmiş olursa o kişi tövbe eder ve haram olan maldan feragat eder.

Rüyada Pırasa Almak

Rüyada pırasa almak, rüyayı gören kişinin hatalarını tek tek görerek bunlar için hayıflanmasına ve kendine kızarak vicdanı ile hesaplaşmasına delalet eder. Kişi normal durumda bu hatalara nasıl düştüğünü kendisi bile anlayamayacak halde bulunmaktadır.

Rüyada Pırasa Doğramak

Rüyada pırasa doğramak, rüyayı deneyim eden kişinin malını bölüştürmesi anlamına gelir. Rüya sahibi, mal varlığını veya parasını kardeşleri ya da varsa çocukları arasında bölüştürecek demektir. Bazı rüya tabircilerine göre ise pırasa doğramak, mal varlığını ziyan etmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pırasa Toplamak

Rüyada pırasa toplamak, rüyayı gören kişinin yanlış kişilerle oturup kalkmasına, onlarla arkadaş haline gelmesine ve üzüm misali onlara bezmesine bu sebeple de yanlış şeyler yapmasına alamettir.

Rüyada Pırasa Dikmek

Rüyada pırasa dikmek, rüyayı gören kişinin hazır bir variyete konacağına tabir edilir. Bu kişi, bir emlak ya da araba gibi gayrimenkule sahibi olabilir veya bir yerden toplu bir para alabilir. Bu rüya kimi zaman da rüya sahibinin kendisine aile tarafından gelecek bir miras şeklinde tabir olunur.

Rüyada Pırasa Yemeği Yemek

Rüyada pırasa yemeği görmek, pırasa yediğini gören kimsenin gönlüne fesat veya hile çökeceğine ve kendisinin de inanmayacağı ve beklemeyeceği bir fenalık yapacağına işarettir. Rüya sahibi bu kötülüğe bir şekilde niyetlenmiştir ve vazgeçmeyip muhakkak sonuna kadar gidecektir diye yorumlanır.

Rüyada Pırasa Tarlası Görmek

Rüyada pırasa tarlası görmek, rüyayı gören kişinin birden fazla kişi ile hayır ve güzel işlerde bulunacağına ya da kendisine borcu olan birkaç kişinin yakın zaman dilimleri içerisinde kendisine ödeme yapacağına delalettir.

Rüyada Pırasa Kesmek

Rüyada pırasa kesmek, rüyayı deneyimleyen kişinin kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının günden güne daha fazla yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada Pırasa Taşımak

Rüyada pırasa taşımak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda elde edeceği güzel ve bol kazançlı işlerden kendisinin yanı sıra etrafındaki kişilerin de nasiplenmesini sağlayacağına delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani