Rüyada “Rüyada Piramit Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Piramit Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada piramit görmek, kişinin önündeki birtakım engellerin kalkmasına yorumlanır. Rüyada piramit gören kimse, hayatındaki olayların netlik kazanmasına yorulur. Rüyada piramit görmek genel hatlarıyla olumlu birtakım olayların habercisidir.

Rüyada Piramit Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada piramit görmek, Kirmani(r.a)’ya göre anlamı, kişinin hayatında daha önce deneyimlemediği olaylar yaşayacağına ve uzaklarda aranacak olan mutluluğa yorulur.

Rüyada Piramite Tırmanmak

Rüyada piramite tırmanmak, rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği bir arzusunun olduğuna ancak bunun gerçekleşmesi için de kişinin zorlu yollardan geçip çaba sarf edeceğine; tüm bu zorlukların sonunda da istediklerini elde edeceğine delalet eder. Bir kişinin rüyasında piramite tırmanması, çeşitli zorlukların farkında olsa bile bunun üstesinden gelmek için gerekli cesarete sahip olmadığına da işaret eder.

Rüyada Piramite Gitmek

Rüyada piramite gitmek, rüya sahibinin istediği mutluluğu ve kısmetini uzaklarda aradığına, kişinin aniden uzun bir yolculuğa çıkacağına, rızkının peşinden koşmaya, hedeflerine ulaşmak için daha çok yol kat etmesi gerektiğine, çekilen sıkıntıların sonunda huzura ermeye yorulur.

Rüyada Piramit Yapmak

Rüyada piramit yapmak, rüyayı gören kişinin huzurunu ve istediklerini kendisinin inşa edeceğine, böylelikle kişinin çok güçlü olacağına yorulur. Rüyasında piramit yapan kişi sağlığını koruyacak, sağlık problemleri varsa bunları atlatacak, haset kimselerin nazarından korunacaktır.

Rüyada Mısır Piramitleri Görmek

Rüyada Mısır Piramitleri görmek, rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkacağına, ruhen ve zihnen bir aydınlanma yaşayacağına, hidayete ereceğine, hayırlı bir izdivaca, kazancın artmasına, maddi ve manevi açıdan refaha ulaşmaya yorulur. Aynı zamanda rüyada piramit görmek büyük bir macera yaşayacağına, kalbi kırılan kimselerin bunu unutacağına delalet eder.

Rüyada Altın Piramit Görmek

Rüyada altın piramit görmek, rüya sahibinin çok kazançlı bir iş sahibi olacağına, zenginliğe, bolluk ve berekete istenilen şeylere kolayca sahip olunacağına, ihtişamlı güzel bir hayata yorulur. Bunun yanında rüyada altın piramit görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisini kıskanan, rızkında gözü olan, kişinin sahip olduklarını elde etmeye çalışan haset kimselerin varlığını da belirtir.

Rüyada Piramit Şekli Görmek

Rüyada piramit şekli görmek, kişinin mantığını kullanarak bir iş yapacağına ve bu işin sonunda bol kazanç elde edeceğine, rüya sahibine yeni kazanç kapıları açılacağına delalettir. Uzun zamandır görüşülmeyen uzak bir akrabayla ya da eski bir dostla tekrar bir araya gelineceğine, haneye bolluk ve bereket gireceğine delalet eder.

Rüyada Üçgen Piramit Görmek

Rüyada üçgen piramit görmek, rüyada piramit şekli görmek ile benzer bir anlama yorulur. Rüyada üçgen piramit görmek rüya sahibinin kazancının artacağına, gelir kapısına, borçların ödenmesine, alacakların tahsil edilmesine, maddi refaha yorumlanır.

Rüyada Firavun Görmek

Rüyada firavun görmek dini açıdan hayırlı değildir. Rüyada firavun görmek rüya sahibinin zevk ve sefa peşine düştüğüne, dini sorumluluklarını unutup yerine getirmediğine, zevkine düşkün ve din düşmanı olan kimselerin varlığına yorulur. Bazı İslam alimleri rüyada firavun görmenin dini vazifelerini ve ahiret inancını unuttuğuna yorar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani