Rüyada “Rüyada Pijama Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Pijama Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada pijama görmek, kişiden kişiye ve rüyanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Rüyada pijama gören kimse, nitekim rüya bazıları için kötü yorumlanır iken bazıları için ise iyiye yorumlanmaktadır. Rüyada pijama görmek, bekar olan bir kişi görür ise ayrı olarak, evli olan bir kişi için ayrı olarak yorumlanır.

Rüyada Pijama Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada pijama görmek, eğer pijama dar ise veya kirliyse üzüntü verecek olan haber alınacağına, sıkıntıların baş göstereceğine yorumlanır. Ancak pijama tam tersine gayet rahat ise ve temizse aile ile geçirilecek olan uzun ve mutlu bir hayata işaret eder. İmam Nablusi (r.a)’ye göre ise bu rüya pijama iyi biçimde ise hayırlı işlere yorumlanır.

Rüyada Pijama Almak

Rüyada pijama almak, çok zahmetler çekilerek kazanılan paraya ve zorlu yollardan geçilerek kazanılan onurlu bir hayata yorumlanır. Rüyanın sahibine bu rüya mutluluk ve neşe getirecektir. Kişinin neredeyse tüm sorunları bir anda son bulacak, yerini mutluluğa bırakacaktır.

Rüyada Pijama Giymek

Rüyada pijama giymek, rüya alimlerince iyi olarak yorumlanmayan bir rüyadır. Bunu gören kötü haberler alacak, hatta iftiraya uğrayacaktır. Ayrıca rüyayı gören tanınmayan biri veya birileri tarafından kurulabilecek olan kumpaslara karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyada Pijama Katlamak

Rüyada pijama katlamak, yaşamında bazı olumsuzlukların yaşanacağına ancak bunların ardından kişinin gurur duyacağı meseleler ile karşılaşacağına dalalettir. Rüyayı görmekte olan kişi eğer devlette görevli bir memur ise ve işteki hayatında olumsuz durumlar yaşıyor ise bu durumun biteceğine, rızık kapısının ardına kadar açılacağına yorumlanabilir. Ayrıca bu insanın ömrü boyunca hiç kimsenin önünde eğilmeyecek kadar onurlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Pijama Dikmek

Rüyada pijama dikmek, insanın hayatını şimdiye kadar boş işler ile geçirdiğine ancak şu andan itibaren yararlı işlere yöneleceğine yorumlanır. Bu kişi rüyada pijamayı diktiği gibi gerçek hayatta da hak ederek güzel makamlara ulaşacak, başarı merdiveninin basamaklarını koşarak çıkacaktır.

Rüyada Yırtık Pijama Görmek

Rüyada yırtık pijama görmek, zor bir durum içindeyse ferahlamaya, merhamet sahibi bir akraba sahibi olmaya, becerikli biri olmaya, üç vakte kadar güzel bir haber duymaya, makamda sürekli yükselmeye yorumlanmaktadır. Bu rüya mutluluğa, alnının teri sayesinde kazanılmış olan altın veya gümüşe de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Pijama Altı Görmek

Rüyada pijama altı görmek, kişinin çok gereksiz işler ile meşgul olduğunu göstermektedir. Ancak bir diğer yoruma göre ise hep rahat bir yaşam sürmek istemeye, mutluluk içinde yaşama arzusuna delalettir.

Rüyada Pijamayla Dolaşmak

Rüyada pijamayla dolaşmak, beklenilmeyen bazı tepkiler ile karşılaşılacağına işarettir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişiye seyahate çıkacağını haber vermektedir.

Rüyada Yeni Pijama Görmek

Rüyada yeni pijama görmek, eğer gören kişi evli ise mutlu bir evliliğinin olacağına yorumlanır. Ancak bu kişi eğer bekar ise çok kısa bir zaman sonra karşısına bir talih çıkacak ve onunla evlenecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani