Rüyada “Rüyada Petrol Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Petrol Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada petrol görmek, değişiklik manasına gelir. Rüyada petrol gören kimse, bazı olaylar yaşamaya, bu sebeple hem statünün hem ruh halinin hem de hayatın değişmesine yorumlanır. Rüyada petrol görmek, bu rüyanın gören kişi için pek de hayırlı olduğunu söylemek mümkün değildir. Petrol sıkıntı ve güçlük demektir. Rüyayı deneyim eden kişinin bazı tatsız durumlarla karşılaşacağına işaret eder. Kişinin nahoş sözler işiteceğine bu sebeple de hem gergin hem de mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Petrol Görmenin Anlamı Nedir? 

Rüyada petrol görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre rüyayı gören kişinin yeni havadisler alacağına delalettir. Rüyada kişinin bir petrol sahasında petrol çıkarttığını görmesi, tüm arzularının kısa zamanda yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Petrol Bulmak

Rüyada petrol bulmak, rüyayı gören kişinin gelecekte çok zengin bir konuma geleceği ve istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağı manasına gelir. Bu rüya, büyük şans ve kısmet olarak yorumlanmasının yanı sıra rüya sahibinin geleceğinin de oldukça parlak olacağına işaret eder.

Rüyada Petrol Çıkarmak

Rüyada petrol çıkarmak, zafer ve başarı kazanmaya delalet eder. Rüyayı deneyim eden kişinin çalışkanlığı, kabiliyetli ve kıvrak zekalı oluşu, yaptığı işe inancı ve denemekten hiç vazgeçmeyecek kadar kararlı oluşu sayesinde hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Petrol Doldurmak

Rüyada petrol doldurmak, rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek eylemlerde bulunacağına ve bu eylemlerden kazanç elde edeceğine inanılır. Ayrıca bazı tabircilere göre de, rüyada petrol doldurmak kişinin oturduğu semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olmasına ve haklıyken haksız duruma düşmesine yorulur.

Rüyada Petrol Ofisi Görmek

Rüyada petrol ofisi görmek, rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, iyimser olamayacağına, umutlarını yitireceğine yorulur.

Rüyada Petrol Kuyusu Görmek

Rüyada petrol kuyusu görmek, sıkıntı ve eza yaşamaya, zor durumlarla karşılaşmaya ve bu durumlardan nasıl çıkacağını bilemez olmaya işaret eder. Düzenin bozulacağı, sıkıntıların ve aksiliklerin art arda geleceği ve rüya sahibinin çok bunalacağından ötürü başını alıp gitmek isteyeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Petrol İstasyonu Görmek

Rüyada petrol istasyonu görmek, iyi olarak görülür ve kazancın artacağı manasına gelir. Rüyayı deneyim eden kişinin karşısına yeni iş fırsatları çıkacağına ve iyi kazanç elde edeceği işlerin artacağına böylelikle hane içinde bolluk ve bereket olacağına işaret eder.

Rüyada Denizde Petrol Görmek

Rüyada denizde petrol görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine, maddi ve manevi manada büyük sorunlar yaşanacak bir sürece girileceğine, bu işte zarara uğranacağına delalettir.

Rüyada Petrol Yeşili Görmek

Rüyada petrol yeşili görmek, rüyayı gören kişinin hem sağlıklı olacağını bildirir, hem de kişinin ileride herkes tarafından itibar edilen biri olacağını, yapılan işten bir nam kazanılacağını müjdeler. Soylu bir aileye mensup olmak ya da evlilik yolu ile mal varlığı yerinde bir aileye karışmak anlamına da gelen rüya, büyük işletmelerin ve fabrikaların başına geçmek gibi durumları da ifade edebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani