Rüyada “Rüyada Peştemal Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Peştemal Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada peştemal görmek rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bazı olaylar yüzünden kendisine her gün acı çektirdiğine işaret eder. Rüyada peştemal gören kimse, bu sıkıntılardan yakın zamanda yaşanacak bir olay sayesinde kurtulunacağını delalet eder. Rüyasında peştemal görmek, geçmişte yaşadığı kötü anıları unutarak hayatına devam eder.

Rüyada Peştemal Görmenin Anlamı Nedir?

İmam NAblusi(r.a.)’ya göre rüyada peştemal görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlara çok sinirleneceğine ve çevresindeki insanlara büyük zarar vereceğine alamet olunur. Bazen ise peştemal hizmetçiye işaret eder. Kimi zaman ise hac ve ihrama yorulabilmektedir.

Rüyada Peştemal Almak

Rüyada peştemal almak, rüyayı gören kişinin iç dünyasına ait bazı şeyleri dışa vurmak, açıklamak istediğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin rahatlama isteği içinde olduğuna ve bunu içindekileri atarak yapmaktan yana olduğuna alamet eder.

Rüyada Peştemal Bağlamak

Rüyada peştemal bağlamak, rüya sahibinin birikim ve tasarruf yapma konusunda beceriksiz olduğuna delalet eder. Kişi sahip olduğu parayı iş hayatında yatırım olarak kullanma yeteneğinden uzaktır. Aynı zamanda zor günler geçirmeye, aile hayatında sıkıntılı zamanlarının olacağına delalet eder. Bunun yanında rüyada peştemal bağladığını gören kişi sorun ve sıkıntılarının üstesinden gelir. İnsanları kendisine hayran bırakacak işlerde bulunur. Takdir toplar ve modaya yön verir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi boğulma tehlikesi geçirebilir, dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Peştemal Takmak

Rüyada peştemal takmak, rüya sahibi kadınsa yakın zamanda evleneceğine; erkek ise hata ve kusurunu gizlemeye alamet eder. Peştemal temiz ve güzelse evliliğin hayırlı olacağına işaret eder. Takılan peştemal kirli ise evlenilen kişinin cimri bir kimse olacağına yorulur.

Rüyada Peştemal Vermek

Rüyada peştemal vermek, verilen peştemalin niteliğine göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Peştemal temizse rüya iyiye, kirli ise kötüye yorulur. Bunun dışında peştemalin rengi de önemlidir. Kırmızı bir peştemal verdiğini görmek kişinin çevresindeki bir kimseye yardımının olacağına yorulur.

Rüyada Hamam Peştemali Görmek

Rüyada hamam peştemali görmek, rüya sahibinin sırlarını herkese açmaması ve bu kimselere boş boğazlık etmemesi gerektiğine yorulmaktadır. Kişi hayatıyla ilgili olayları insanlara anlatırken dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde başına istemediği işler açılabilir.

Rüyada Peştemal İle Gezmek

Rüyada peştemal ile gezmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, hem zenginlik bakımından hem de makam mevki bakımından iyi yerlere geleceğine, elinin sürekli suretle bollaşacağına, işi konusunda kendisinden daha deneyimli kişilerin fikirlerine başvurarak kendini eğiteceğine delalet eder

Rüyada Kırmızı Peştemal Görmek

Rüyada kırmızı peştemal görmek, rüya sahibinin iş ve aile hayatındaki işlerinin yoluna gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer hasta ise hastalığından kurtulur. Yaşadığı sorunlardan kurtulur. Daha rahat bir hayata adım atar.

Rüyada Beyaz Peştemal Görmek

Rüyada beyaz peştemal görmek rüya sahibinin geçmişinde yaşanan sıkıntı veren ve şaşkınlığa sebep olan bazı olayları dışarı vurmak ve bu şekilde de rahatlamak istediğine işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani