Rüyada “Rüyada Perde Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Perde Görmek Ne Anlama gelir? Neye İşarettir?

Rüyada perde görmek, pek fazla sevilmeyen ve rahatsızlık verecek bir kişinin gelmesine delalet eder. Rüyada perde gören kimse ,bu istenmeyen ve haz edilmeyen davetsiz misafir sebebi ile bazı tatsızlıklar yaşanarak, ağız tadının bozulacağı manasına gelir.

Rüyada Perde Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada perde görmek, bazı kuşkular sebebi ile tedbir almaya veya bazı şeyleri kapatmaya çalışmak için gösterilen uğraşa delalet eder ayrıca rüyada perde görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre işleri gizlemeye yorulur. Bazen de sırları gözleyen arkadaşa veyahut mallarını etrafındakilerden özenle gizleyen ve başkasına bakmaktan kendisini meneden eşe işaret eder.

Rüyada Perde Takmak

Rüyada perde takmak, gizlenmesi gereken vakalara, söylentilere, kişinin üzüntü çekmesine ve sıkıntıya uğramasına delalettir. Ayrıca rüyayı gören kişiye verilecek bir emanete işaret olabilir. Kapalı perde sırların açığa vurulmaması ve emaneti koruma altında tutma anlamındayken, açık perde ise emanete sahip olamama ve sırların ifşa edilmesi manasına gelmektedir. Rüyada perde takan birey, gizlenmesini istediği bir olayı başından geçirecektir.

Rüyada Perde Almak

Rüyada perde almak, bir şey saklamak ya da insanların bir konuya ilişkin bilgi almalarını engellemeye çalışmak anlamına gelir. Genel itibariyle sırların varlığına dikkat çeker. Rüya sahibinin bir kusurunu örtme arzusuna yorumlanabileceği gibi, özel hayatı koruma altında tutma için tedbirli davranıldığına da yorulur.

Rüyada Perde Asmak

Rüyada perde asmak, rüya sahibinin yaşamında birtakım sırların mevcudiyetine işaret eder. Kişinin saklı tutması gereken olaylar, söylemler var olduğuna alamettir. Rüyayı gören kişinin astığı perde kapalı ise sırları koruyacak ya da emaneti saklamak zorunda kalacak iken şayet açık perde ise bireyin emanete hıyanet etmesine ve kişinin saklı tutulan şeyleri ortaya çıkartmasına yorulur.

Rüyada Perde Çıkarmak

Rüyada perde çıkarmak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatını ve aile yaşamını raya oturtabilmek ve yaşadığı tartışmaları, sürtüşmeleri sona erdirmek için attığı adımların başarılı olacağına yorumlanır. Ortaya konulan eylemlerin ardından daha iyi bir duruma varılacağı, haber beklenen bir yerden pozitif havadis geleceği ve kaçırılan fırsatların kısa zaman içerisinde daha iyi bir şekilde tekrar ele geçirileceğine işarettir.

Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek, rüyayı deneyimleyen kişinin epey bir zamandan beri ara verdiği aşk meşk işlerine günlük hayatında rastladığı güzel ahlaklı, alçak gönüllü ve namuslu bir birey ile yeniden başlayacağına işarettir. Bu kişi ile çok güzel bir ilişki yaşayacağına ve bu sayede çok mesut ve huzurlu bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Perde Görmek

Rüyada eski perde görmek, rüyayı gören kişinin gelip geçici ve önemsiz olan bir sıkıntıya sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada Stor Perde Görmek

Rüyada stor perde görmek, sıkıntısız bir yaşam sürmeye ve iş yaşamında güzelliklere, elde edilecek başarılar ile ün ve insanların takdirini kazanmaya işaret eder.

Rüyada Yırtık Perde Görmek

Rüyada yırtık perde görmek, ağız tadına, mutluluğa, bolluk ve berekete alamettir. Aynı zamanda kişinin dertlerinden kurtulup rahata ermesi manasına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani