Rüyada “Perde Asmak” Görmek

Perde Asmak
Rüyada perde asmak görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Rüya açıklamasına yazımızdan ayrıntılı olarak bakabilirsiniz.

Rüyada perde astığını görmek rüya sahibi kişinin duygusal anlamda güçlenmesi, kişinin belli bir olgunluğa ulaşması, güçlü bir insan olarak anılmaya başlaması gibi anlamlara gelmektedir. Rüyanın anlamları sayesinde insanlar bu rüyayı görmeyi arzu etmektedirler. Rüyada perde asmak çoğu zaman olumlu anlamlara sahip olsa da, dikkatli olmakta fayda vardır. Çünkü kimi zaman rüyada perde asılması olumsuz anlamlara sahiptir. Özellikle perdenin eski ve kötü görünümlü olduğu zamanlarda, perde asmak fakirlik, parasız kalmak, yardıma muhtaç kalmak gibi arzu edilmeyen anlamlara gelmiş olur.

Rüyada İş yerinin Camına Perde Astığını Görmek

Rüyada iş yerinin camına perde asılmasını görmek özel hayata önem vermek, kişinin sosyal hayatını çok fazla yaşaması, insanlardan sakınmak anlamlarına sahiptir. Rüya sahibi son zamanlarda kendini daha çok dışarıda arkadaşları ile vakit geçirirken ve insanlar ile dertleşirken bulabilir. Rüya sahibinin sosyal hayatını çok yaşaması kötü anlama gelmez. Aksine sosyal hayatın renkli olması kişiye bir çok anlamda yarar sağlar. Kişi sosyal hayatını insanlardan saklı tutmak isteyecektir.

Rüyada Kırmızı Renkli Perde Astığını Görmek

Rüyada kırmızı rengi olan perdenin asılmasını görmek kişinin kendini zarar görmekten koruması, rüya sahibinin çevresi tarafından kıskanılması, rüya sahibine nazar değmesi gibi anlamlara sahiptir. Rüya sahibinin bir çok özelliği olabilir ve bu özellikler çevresindeki kişiler tarafından çekilemeyebilir. Mutlaka rüya sahibinin kendini bu nazar ve kötü bakışlardan korumak adına önlem alması gerekir. Aksi halde rüya sahibinin hayatında bir takım aksilikler ardı ardına yaşanabilir.

Rüyada Anne ile Birlikte Perde Astığını Görmek

Rüyada anne ile birlikte perdenin asılmasını görmek rüya sahibinin aile bağlarının güçlenmesi, aile ile daha çok zaman geçirmek, ailenin öneminin artması anlamlarına gelir. Rüyada perde asmak zaten rüya sahibi ile çevresindeki insanların arasındaki bağların güçlenmesine yardımcı olan bir rüyadır.  Bu rüyanın olumlu olması için perde asma işleminin tamamlanmış olması çok önemlidir. Eğer perde yarım kalıyorsa, kişinin aile ile bağları kopar. Kişiler aileleri ile birlikte zaman geçirmek istemez. Aile ile anlamız şekilde sürekli kavga ve tartışmalar başlar.

Rüyada İstemeden Perde Astığını Görmek

Rüyada istek olmamasına rağmen perdenin asılmasını görmek sanılanın aksine olumsuz anlama sahip değildir. Bu rüya kişinin hayatının tam da istediği şekilde tasarlanması anlamını taşır. Yani kişi kendi hayatında neyin olmasını istiyorsa, onları hayatına çekmeyi başaracaktır. Hem maddi hem de manevi hedeflerin hepsi uzun vadede gerçekleştirilecektir. Kişi hayatını bütün istediklerini elde ederek yaşayacaktır. Kişinin aklı hiç kimsede, hiçbir insanda ya da hiçbir yaşanmayan da kalmayacaktır. Kişi bu özelliği ile herkesin hayatında olmasını istediği kimse haline gelecektir.

Rüyada Perde Astığını ve Ev İşi Yaptığını Görmek

Rüyada hem perde astığını hem de ev işi yaptığını görmek kişinin aynı anda bir çok işi yapmayı başarması anlamına gelir. Kişi hem çalışıp hem de aynı anda okul okuyabilir. Kişi çok başarılı olacaktır. Zaten bir işte çalışan kişi başka bir işe vardiyalı olarak başlayabilir.

Rüyada Eve Perde Astığını Görmek

Rüyada evin içinde perde astığını görmek iş hayatında çok başarılı olunması, kişinin iş anlamında belli bir doygunluğa ulaşması anlamlarına gelmektedir. Rüyada perde asmak zaten herkesin görmek istediği türde olumlu anlamlara sahiptir. Özellikle evde asılan perdeler kişinin iş hayatında elde ettiği başarılar sayesinde yüksek miktarda maddi kazanç elde edilmesi anlamına gelmektedir. Kişi maddi yönden güçlü bir insan haline gelecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani